Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Łe tam, Rangersi stracili tylko kilka miast na uboczu. Dalej będą je tracić, bo muszą pilnować "za dużego" terytorium
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Wg statystyk Gregor z Rangersów ma duże kłopoty, ruszyła na nich akcja No Mercy gdzie graja też ludzie z dawnych SIEWCÓW GROZY. Z kolei Rangersi przejmują miasta Mitycznych Wojowników i Imperium Macedońskiego. Zdaje się, ze Imperium Słońca uderzyło na Romę.
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

rangersi przejmuja miasta mitycznych wojownikow i imperium macedonskiego i sami je tez traca na ich korzysc :)
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

no to wreszcie moze cos zacznie sie dziac bo nudno tutaj... buduje domki i nic wiecej :(
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Wg statystyk Gregor z Rangersów ma duże kłopoty, ruszyła na nich akcja No Mercy gdzie graja też ludzie z dawnych SIEWCÓW GROZY. Z kolei Rangersi przejmują miasta Mitycznych Wojowników i Imperium Macedońskiego. Zdaje się, ze Imperium Słońca uderzyło na Romę.
male sprostowanie, na Rome to my ruszylismy tydzien temu i zabralismy im kilkanascie miast. Dzisiaj to Roma ruszyla na nas. Ale nie pyklo, jedno miasto przejete bo niewarte zachodu. Ktos tam sobie na pusto wiechal. Reszta kolonow potopiona : )
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

male sprostowanie, na Rome to my ruszylismy tydzien temu i zabralismy im kilkanascie miast. Dzisiaj to Roma ruszyla na nas. Ale nie pyklo, jedno miasto przejete bo niewarte zachodu. Ktos tam sobie na pusto wiechal. Reszta kolonow potopiona : )

Jak mi sie to podoba widze że obaj koledzy nagle znalezli czas na grę :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jak mi sie to podoba widze że obaj koledzy nagle znalezli czas na grę :cool:
Warrior czy ja Ci napisalem ze go nie mam ? Nie gram na Edessie bo uznalem ze na uklady nie ma rady. Nie bylem wstanie sie tam obronic, a uciekac na inne morze nie zamierzalem. Do wroga tez nie poszedlem jak inni wiec moze daruj sobie komentarze.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Grześ jak byś grał normalnie od początku to by do tego nie doszło a chociaż by dla tego że dograł byś dyplomacje i nie tylko.
Chociż pretensji nie mam ale spodziewałem się że po takim wcześniejszym nastawieniu wchodzimy tam na 110%.

Bardziej zawiodłem się na Formiones ten to już wogóle nic nie pokazał....
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

warrior, przecież pisałem wtedy na tajnym forum. W tamtym miesiącu gry na początku Edessy miałem ledwo po 3 godziny na dobę w czasie których mogłem być aktywny. Co mozna pokazać w takiej sytuacji? Teraz jestem bez pracy i przejadam oszczędnosci które wtedy zrobiłem to mogę grać. Ale wyglada na to, ze i ten swiat będzie nieudany dla mnie - drugi raz zostałem zbanowany. Mam nadzieję, ze następny śwat otworza póki jeszcze będę na tym bezrobociu siedzieć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ooo, wariorek... Te miszczu, a zapomniał Ty jak żeś na Zakros nie miał czasu grać? Jak to z tym czasem różnie bywa :) Niech żyje hipokryzja...
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Czy ten świat żyje?
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jakoś nie widzę śniegu w moim mieście. Może po nowym roku się rozkręci, bo co wchodzę to cisza. Ktoś zna jakieś plotki związane z tym światem?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Opowiedzcie w skrócie jak tutaj wygląda sytuacja w topce sojuszy - kto z kim ma wojnę i koalicje ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Sojusz A ma pakt z sojuszem B a walczy z sojuszem C. Sojusz B ma pakt z sojuszem A i C i walczy z sojuszem D. Sojusz C ma pakt z sojuszem B i D a walczy z sojuszem A. Itp, itd.... Tasuja sie, kombinuja. Ale wyglada na to ze balonik za chwile peknie. Ktores powiazania nie wytrzymaja proby, ciekawe czyje ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Na M34 zacznie się dziać. Są tam dwa ambitne sojusze, więc zapewne w końcu zaczną się mordować o wpływy.
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jakoś nie widzę śniegu w moim mieście. Może po nowym roku się rozkręci, bo co wchodzę to cisza. Ktoś zna jakieś plotki związane z tym światem?
masz dodatek ? kliknij sobie ikonkę po lewej i już masz śnieg .. :) krążą plotki ze.... nie zaprzeczam :)
ogólnie nuda.. a przynajmniej u mnie
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

W którym dodatku ten śnieg?
 
Do góry