Krzyżówkowy Szał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Tylko jedno w ogóle, dlatego jestem w szoku :D Poczekam do jutra na ewentualne zgłoszenia, jeśli ktoś jednak wysłał rozwiązanie i zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach, a potem się zastanowię co z tym fantem zrobić, czy przedłużyć termin czy przyznać tylko tę jedną nagrodę, a reszta przepadnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ja uważam, żeby dać jeszcze trochę szansę tym, którzy nie przesłali :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Jak teraz zajrzałam tak dokładnie do tej krzyżówki, to faktycznie jest trudniejsza od poprzednich, ale pewnie jeśli by więcej czasu poświęcić to nie może być nie do rozwiązania ;)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Moglibyście przedłużyć konkurs do wtorku
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Zmiana zasad konkursu, już po jego zakończeniu jest chyba słabym pomysłem...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Zmiana zasad konkursu, już po jego zakończeniu jest chyba słabym pomysłem...

Też nie jestem zachwycona, ale szkoda, żeby nagrody przepadły, a nie możemy dodać nierozdanego złota i bonusów do innego konkursu. Byłoby to niesprawiedliwe, gdybyśmy nie wzięli pod uwagę tego, że jeden gracz przesłał swoją odpowiedź w terminie, dlatego pierwsze miejsce powędruje do niego.

Rozpoczynamy dogrywkę o drugie i trzecie miejsce. Na swoje odpowiedzi macie czas do środy, do godziny 23:59. Prosimy zamieszczać je w dziale Kontakt ws. konkursów. Pamiętajcie, że nie muszą być to pełne rozwiązania, zróbcie tyle, ile możecie :) Przypominam też, że w razie czego możecie prosić w tym temacie o podpowiedzi do poszczególnych haseł :)

CZAS START!

Jeśli będziemy mieć taką samą frekwencję, to rezygnujemy z konkursów z krzyżówkami :D Albo zrobimy pytania w stylu "Jak nazywał się władca Olimpu?" i "Jak nazywał się trzygłowy pies (i nie chodzi o Puszka z Harry'ego Pottera)?" :p

Edit: Dodam jeszcze na wszelki wypadek, że będę odpisywać w tematach ze zgłoszeniami z potwierdzeniem, że je otrzymaliśmy. Gdyby ktoś nie dostał potwierdzenia w ciągu 24 godzin, krzyczcie proszę w prywatnej wiadomości albo w tym temacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Niektóre hasła są absurdalne jakieś...
Chodzby to z ttm ojcem tezeusza chyba kazdy wie o co chodzi ale to ni jak tam nie pasuje albo haslo numer 1 ... przeciez to mozebyc doslownie kazdy przedmiot... zamalo sprecyzowane te hasla!!!
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Zdecydowanie przesadziła shannqa.... nad jednym haslem myslalem 10min
A i tak nie wyslalem wszystkich hasel bo niektore sa poprostu niesprecyzowane
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ja przesłałam, ale brakowało mi z 5 czy 6 haseł...
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Niektóre hasła są absurdalne jakieś...
Chodzby to z ttm ojcem tezeusza chyba kazdy wie o co chodzi ale to ni jak tam nie pasuje albo haslo numer 1 ... przeciez to mozebyc doslownie kazdy przedmiot... zamalo sprecyzowane te hasla!!!

Akurat te dwa hasła są proste, do jedynki zawsze możesz dopisać to z którym wspólnie się zaczyna i będziesz wiedział na pewno :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Nie da sie tej jedynki to moze byc wszystko! Na tyle liter moge podac 1000 rzeczy ktore stoja!
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Za mało:(
Żeby wygrac ale licze na szczescie
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Bez sensu przedłużanie konkursu... np ja zrobiłem go w swoim czasie i wysyalem (zaluzmy ze wtedy mialem podium ) a teraz z niego spadne bo reszta dośle chociaż konkurs miał kończyć sie wcześniej . Trzeba było robić od razu ;/
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Nie zrozumiałes:) jeżeli to ty wyslałes jako jedyny prace to juz masz zapewnione pierwsze miejsce:) teraz toczy sie walka o 2 i 3
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

A skąd jest ta pewność,że to akurat ja może jakaś podpucha.. zobaczymy


a jadnak dla mnie :D spraawdzialem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Gratuluję. :) A jednak słowa Shannqi się nie sprawdziły. Mogłem wysłać pracę w terminię z jednych hasłem zajmując pierwsze miejsce... Cwaniaczek i farciarz uesteś, jak nie zapełniłeś 50% krzyżówki. :D

Jakby to było jedno hasło, to bym się załamała :D

Niektóre hasła są absurdalne jakieś...
Chodzby to z ttm ojcem tezeusza chyba kazdy wie o co chodzi ale to ni jak tam nie pasuje albo haslo numer 1 ... przeciez to mozebyc doslownie kazdy przedmiot... zamalo sprecyzowane te hasla!!!

Podpowiedź do pytania nr 1 już była, a pytanie numer 2 nie jest jakoś mocno podchwytliwe ;) Wystarczy poszukać jak się nazywał ojciec Tezeusza, a potem zastanowić się co się z tym ojcem kojarzy i/lub sprawdzić gdzie zgodnie z mitem ojciec pływał :p
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Wiem gdzie sie zabil ale to nie pasuje
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ja mam tylko 12:(

16 wydumałem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ych, trzeba trochę znać tej mitologii greckiej. Ja to na początku miałam hasło do spędzania snu z powiek, ale mi właśnie nie pasowałem z miejscem kąpieli Tezeusza :D

Najtrudniejszy to ten "podstępny kucyk" :rolleyes:
 
Do góry