Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

pokarz mi jedna rapke z mojej próby wbicia klocka do jakiegoś topexa [celowo przękręcam nick bo to jakby on wprowadził ten standart :)] i zacytuj jeden tekst ze mnie w którym Cię obrażam bo tak pitolic sobie z księzyca to kazdy jeden potrafi
o tipp-ex bylo do ciebie druga czasc byla go el gato - napisal na poczatku konwersaci gdie ja bylem jak zaczely sie walki - i z tad zaczelo sie zamieszanie - nie moge sie bic z toba z el gato z kotem oddesa i maratonami naraz - choc byloby ciekawie to jednak to sa rozne morza i tak jak zawsze mam pare frontow ale skoro wy jestescie mistrzami grepo to z 1 miastem do was nie pojde przeciez :) - a pisanie o walce z wami to nie jakies zatraszanie albo wywyzszanie ale z checia bym podjal challange jakies wyzwanie - to samo cudaki u maratonow to wyzwanie bylo a nie cel luzakow - my juz mamy co chcielismy nie chcielismy dac satysfakcji zeby jakikolwiek sojusz skonczyl z 7 cudami na koncie i to osiagnelismy
co do paktu z babciami to tez byl wybor honorowy - TMK mialo nas zniszczyc - powiedzieli to 2 dnia na serverze - i jakos oni znikneli - oddesa miala nas zniszczyc - pnsa - a babcie podjely normalna rozmowe - oczywiscie pozniej jak kazdy z tych sojuszy dostawal lanie to zaczynal pisac o pona - ale nas juz to nie krecilo
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

więc co uważasz za osiągnięcie ?

wbicie na cudaki wroga na dwóch serwerach- maraton i akcjum i ich demolka oczywiście, oczywiście na akcjum to tylko 2 z 7 ale serwer dalej gra (wszystko 2015)
wygrał maraton, wszystkie cudaki jako pierwszy i ostatni, do tego rozwalił innym co się dało ale to pierwszy post.
gra do końca świata, nie spierpapier jak nie idzie, szaraków nie robi...
jako jedyny na dwóch serwerach przeprowadził 60 miast pod cudaki przeciwnika i został tam top 2 na morzu.(m43)
oraz prowadzi działania destrukcyjne przy pomocy swoich kompanów.

PASI?
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to by naprawde było coś gdyby karty nie były rozdane :) a kto grał na atenach to o moich osiągnięciach tam wie co do cudaków :) Adaś cicho
i naprawde wielka szkoda ze luzaki nie podjęły takiej walki kiedy było jeszcze o co bo ten świat mógłby wyglądać dużo fajniej i ciekawiej zwłaszcza skoro mają takich asów i pisze to bez ironii którzy potrafią wszystkich pozamiatać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wbicie na cudaki wroga na dwóch serwerach- maraton i akcjum i ich demolka oczywiście, oczywiście na akcjum to tylko 2 z 7 ale serwer dalej gra (wszystko 2015)
wygrał maraton, wszystkie cudaki jako pierwszy i ostatni, do tego rozwalił innym co się dało ale to pierwszy post.
gra do końca świata, nie spierpapier jak nie idzie, szaraków nie robi...
jako jedyny na dwóch serwerach przeprowadził 60 miast pod cudaki przeciwnika i został tam top 2 na morzu.(m43)
oraz prowadzi działania destrukcyjne przy pomocy swoich kompanów.

PASI?

smiley_emoticons_lol.gif
szkoda że rok się kończy bo jak zostanie sam na serwerze to sam te cudaki postawi i wtedy to już będzie koleś git
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

sam pisałes ze to akcjum nie inne światy ja pytam o konkrety z akcjum to wbicie na tego cudaka do sojuszu widmo to takie niesamowite osiągnięcie ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

adek jak Serdel ma zabrac miasto tipp-ex skoro dzieli ich spora odleglość i na moje oko to nawet kolonem tam nie doplynie:D ?
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a co adek zrobił na akcjum ? bo nie widze w zadnym rankingu na akcjum zeby był nr1 chyba ze sie myle w atakujących też pupy nie urywa
a wbicie na cudaka po tzw zawodach to jest fajne i gratki sie należą ale nie przesadzajmy że jest to jakiś wielki wyczyn

adek byl top 1 maratonu to mozesz sparwdzic - bylem jak to wy mowicie top1 agresorow do otwarcia akcjum ale i tak zostalem tam na pudle - rozwalilem tam cudaka maratonem zanim era wbila do 5 lev cudakow i mieli szanse wygrac tylko tam nazywali sie white lord - to tak w skrocie procz 2 cudakow tutaj - al tu juz jak mowisz po cudakowaniu ale jednak to jest kolona na cudaku z 10 lev ... - to tylko odpowiedz na pytanie - bo widze ze tylko statystyki sie dla ciebie licza - w tej grze mimo tego mozesz mi nie wierzyc bardziej niz statystyki licza sie sie ludzie
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jeszcze dodajcie iż cudaki postawiły 3 sojusze bo zwycięzca to MSF-Maraton-MDG bodaj

czyli ta walka o cudaki była imponująca...
po jednej akcji adka więcej gratków ze strony Maratonów jest nawet :)
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to by naprawde było coś gdyby karty nie były rozdane :) a kto grał na atenach to o moich osiągnięciach tam wie co do cudaków :) Adaś cicho
i naprawde wielka szkoda ze luzaki nie podjęły takiej walki kiedy było jeszcze o co bo ten świat mógłby wyglądać dużo fajniej i ciekawiej zwłaszcza skoro mają takich asów i pisze to bez ironii którzy potrafią wszystkich pozamiatać

rok 2015 należy do Adka ślepaki..
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to by naprawde było coś gdyby karty nie były rozdane :) a kto grał na atenach to o moich osiągnięciach tam wie co do cudaków :) Adaś cicho
i naprawde wielka szkoda ze luzaki nie podjęły takiej walki kiedy było jeszcze o co bo ten świat mógłby wyglądać dużo fajniej i ciekawiej zwłaszcza skoro mają takich asów i pisze to bez ironii którzy potrafią wszystkich pozamiatać

moze akcjum bylo by bez zwycięzcy :eek:
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to prosze pokarz mi rapke albo chociaż przeslij na priwa bo jesli to ten co mysle to tylko zagrode palników mu ubiłem i od razu się na biremki przerobił i z łask go podoiłem jak harpie budowałem ani jeden klocek na niego nie poszedł ale jak prosisz w jego imieniu to bedzie mu dane :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

rok 2015 należy do Adka ślepaki..

rok 2015 to nie tylko akcjum

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to prosze pokarz mi rapke albo chociaż przeslij na priwa bo jesli to ten co mysle to tylko zagrode palników mu ubiłem i od razu się na biremki przerobił i z łask go podoiłem jak harpie budowałem ani jeden klocek na niego nie poszedł ale jak prosisz w jego imieniu to bedzie mu dane :)

nie wiem czy tam dopyniesz ja mam ponad 30h kolonem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kogo ty próbujesz prowokować?
podniecacie się że wbił kolona na cudaka ale to chyba jakieś 4 miesiące za późno zrobił to tak jak by się podniecać że się pokonało w ringu Jerzego Kuleja 2 dni przed jego śmiercią
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

większe podniecenie było jak zbudowano cudaki i jak spraszano osoby z 10 sojuszy by każdy dostał koronke za 7 cudów?
obniżano kolosa, dołączano 20 nowych graczy - znowu wbijano 10 lvl...
i potem oni się będą na kolejnym świecie chwalić że postawili 7 cudów?
to dopiero podniecenie....
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

adek byl top 1 maratonu to mozesz sparwdzic - bylem jak to wy mowicie top1 agresorow do otwarcia akcjum ale i tak zostalem tam na pudle - rozwalilem tam cudaka maratonem zanim era wbila do 5 lev cudakow i mieli szanse wygrac tylko tam nazywali sie white lord - to tak w skrocie procz 2 cudakow tutaj - al tu juz jak mowisz po cudakowaniu ale jednak to jest kolona na cudaku z 10 lev ... - to tylko odpowiedz na pytanie - bo widze ze tylko statystyki sie dla ciebie licza - w tej grze mimo tego mozesz mi nie wierzyc bardziej niz statystyki licza sie sie ludzie
stary widzisz jak gadać normalnie zaczynasz to i pogadać mozemy napisałem w poście wyżej że gratki się należą za wbicie na cudaka na 10 lvl ale poprostu nie demonizuje tego wyczynu bo jak sam piszesz jest poprostu po rybach a co do ludzi i ekipy popatrz w ile osób my tu gramy od początku świata :) i naprawde mnie to już na akcjum miało nie być do wakacji i takie tam historie rózne a dalej gram i jeszcze się całkiem nieżle bawie jak myślisz dla czego ? a no właśnie dzięki ekipie z którą gram

- - - Automatycznie połączono posty - - -

większe podniecenie było jak zbudowano cudaki i jak spraszano osoby z 10 sojuszy by każdy dostał koronke za 7 cudów?
obniżano kolosa, dołączano 20 nowych graczy - znowu wbijano 10 lvl...
i potem oni się będą na kolejnym świecie chwalić że postawili 7 cudów?
to dopiero podniecenie....

a powiedz mi kto Ci bronił zrobić to samo ?
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

podniecacie się że wbił kolona na cudaka ale to chyba jakieś 4 miesiące za późno zrobił to tak jak by się podniecać że się pokonało w ringu Jerzego Kuleja 2 dni przed jego śmiercią
Ale żal ci czy co?My się nie podniecamy.Powtarzam gramy na luzie i bez napinki.Swoje graliśmy na Maratonie,tu luzik.Pogratulowaliśmy Maratonom walki i tyle.Nie grasz na Akcjum to co ci zależy?
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

rok 2015 to nie tylko akcjum
to prawda,
wykasuj info o maratonie zostanie o akcjum

nie ma gracza na akcjum który wbił się na cudaki przeciwnika
i wybudował swojego

nie ma gracza na akcjum który poświęcił wszystko aby te cudaki zdobyć.
nie ma gracza na akcjum co założył wiochę na morzu przeciwnika pod cudakami i skolonizował tam ok. 55 miast

nie ma gracza na akcjum który jest lepszy od Adka po prostu, punkty walki ataku i obrony można oszukać, ale ww. faktów się nie da.

sory ale po prostu nie ma kolesia lub dziewuchy która na akcjum zdziałała więcej.
 
Do góry