Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24377

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No i jeszcze sie popłacz;) to dopiero początek jutro was pojade

smiley_emoticons_frown.gif
oszczędź a będę Ci haracz płacił
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jest i aktualizacja przed nowym swiatem , całe szczęście naprawili to :
Opcja "wybierz wszystkie jednostki" w oknie ataku działała dopiero po podwójnym kliknięciu.

cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jest i aktualizacja przed nowym swiatem , całe szczęście naprawili to :
Opcja "wybierz wszystkie jednostki" w oknie ataku działała dopiero po podwójnym kliknięciu.

cnfy7elqh8dotnsdp.gif

no ten błąd dawał się we znaki
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panowie ...były buńczuczne zapowiedzi, groźby, wygrażanie, wyśmiewanie gracza : patrykmy...a w tym czasie wszystko przespaliście !!! Już po świecie i gracz patrykmy jako pierwszy w historii Grepolis, zdobył 4 cuda jako sojusz jednoosobowy. Także może na następnym świecie wam się uda, tutaj na świecie Gala nic nie udowodniliście i nic kompletnie nie pokazaliście
smiley_emoticons_irre.gif
. Wrzucam wam screena, niedoróbki graficzne wiążą się z jakimś tam błędem w grze ( już zgloszony w tickecie )
111.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panowie ...były buńczuczne zapowiedzie, groźby, wygrażanie, wyśmiewanie gracza : patrykmy...a w tym czasie wszystko przespaliście !!! Już po świecie i gracz patrykmy jako pierwszy w historii Grepolis, zdobył 4 cuda jako sojusz jednoosobowy. Także może na następnym świecie wam się uda, tutaj na świecie Dela nic nie udowodniliście i nic kompletnie nie pokazaliście
smiley_emoticons_irre.gif
. Wrzucam wam screena, niedoróbki graficzne wiążą się z jakimś tam błędem w grze ( już zgloszony w tickecie )
View attachment 6097

hahahaha
smiley_emoticons_lol.gif
no kuźwa , ten to szybki diabeł
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

cuda nie do odbicia, zabunkrowane apka 24 h na dobe. Postawione tylko 4 , bo na szybko zaraz po ochronce gracz przejal 4 cale wyspy, no i uwalone koronki na amen.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

***Kojiro*** padłam normalnie :D

Chciało Ci się tę komnatę chwały tak ładnie przygotować? :D

No to czekamy na te ustawienia...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kiedy mają być te ustawienia dzisiaj ???
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tak jak patrzę to widzę, że chcecie takich światów x4, x5 :) Zapewne większość nie wie co pisze i zniknęłaby zaraz po ochronce. Spokojnie, nie ma co się napalać na nie wiadomo co
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na szybkości x5 nie było dane mi grać, bo na polskim serwerze tak szybkiego świata jeszcze nie było. Ale przyzwyczaiłam się już do szybkości x4 i jak gram na wolniejszych to mam wrażenie, ze strasznie się taki świat ślimaczy. Dlatego nie wyobrażam sobie już gry na świecie x1 czy x2 :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mam podobnie, co nie zmienia faktu, że jak widzę napalenie niektórych graczy na x5 to wiem, że będzie im ciężko przetrwać :p nie wszystkim oczywiście
 
Status
Zamknięty.
Do góry