[Nowość] Handel monetami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22102
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 19 73,1%
  • Nie

    Głosy: 3 11,5%
  • Tak, ale ze zmianami/poprawkami

    Głosy: 4 15,4%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser22102

Guest
Tak sobie pomyślałem, że skoro handlować można złotem i surowcami, to dlaczego do tego procesu nie włączyć by monet wojny i mądrości?
Polegałoby to na tym, żeby do opcji targu wprowadzić te dwa "dobra", które można by oczywiście wymieniać na wszystko, tj. :
a) monety mądrości/wojny na surowce i odwrotnie.
b) monety mądrości/wojny na złoto i odwrotnie.
ew. c) monety mądrości na monety wojny i odwrotnie.

Oczywiście należało by dodać pewne maksymalne i minimalne wartości takiego handlu, tak jak w przypadku handlu złotem...jakie? dla mnie to już obojętnie, niech Inno sobie je zrobi jakie chce, np. dla surowców minimalna oferta to 100 jednostek surowca za monetę, a maksymalna 1000 jednostek...dla złota minimalna byłaby np. 1:1 (1 moneta za 1 sztukę złota), a maksymalna 1:3 (1 moneta za 3 sztuki złota).
 
Odp: Handel monetami

przydałoby się takie coś , ale już nie włączajmy w to złota :)
żeby nie było ,że po dwóch-trzech tygodniach złotnik ma wszystkich bohaterów
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Handel monetami

przydałoby się takie coś , ale już nie włączajmy w to złota :)
żeby nie było ,że po dwóch-trzech tygodniach złotnik ma wszystkich bohaterów

wiesz, myślę że całość problemu leży w minimalnych i maksymalnych limitach...i może źle to ująłem wpierw, bo rzecz nie tylko w "stosunku", ale także w ilości...ale oczywiście rozumiem obawy przed wielkimi i strasznymi złotnikami...
bo generalnie moim zdaniem za wolno się robi tych bohaterów...wymiana 1:2 to jest moim zdaniem jakieś nieporozumienie...niektórzy idą w bohaterów mądrości (Chiron, Orfeusz, Demokryt), niektórzy w wojny (Helena, Urefon, Zureta, Leonidas)...i potem zaczyna się problem, bo co chwilę jakaś misja nie pasuje...a tak ktoś idzie w jedne monety, ktoś w drugie, wymieniają się obaj np. 1:1 i szybciej pójdzie rozwijanie bohaterów.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

chociaż fakt, z tym 1:1 to może trochę za bardzo "poleciałem"...

teraz tak sobie myślę, że min. dla złota to 1:2, a maksymalnie 1:5 (po lewo liczba monet, po prawo liczba sztuk złota). Minimalna liczba złota w 1 transakcji to byłoby 50 sztuk (czyli za to można kupić od 10 do 25 monet)
 
Odp: Handel monetami

Jest też inne rozwiązanie, zwiększyć ilość otrzymywanych monet za wykonanie misji bądź wprowadzenie czegoś co pozwoli na uzyskanie dodatkowych (taka opcja/pomysł pojawił sie ze strony inno) Co do pomysłu to jestem na tak bo przyda się wymiana monet między graczami, szczególnie w sojuszu :) o ile mnie pamięć nie myli kiedyś takie coś zaproponowałem (również wymiana bonusów w sojuszu) ale nikt się tym nie zainteresował a szkoda, rozwój 5 bohaterów na 20 poziom zajmuje ok 10-11 miesięcy a to jednak sporo czasu.. Bohaterowie powinni urozmaicać grę w czasie tej największej aktywności serwera a obecnie niestety wygląda to tak ze jest już po cudach gdy uzyskujemy 5 wymaksowanych bohaterów a walki jest coraz mniej bo wiecej graczy odpuszcza wtedy grę
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Handel monetami

Sama zagłosowałam na tak :) Na przykład trafi się jakiś dobry bohater, potrzeba na niego 110 monet, a ty masz sporo punktów i raczej w jeden dzień nie uda Ci się zdobyć takiego bohatera i musisz długo czekać... tak poza tym na 20 lvl to potrzeba sporo czasu, to ja gram 7 miesięcy i mam dopiero 13 lvl na Artemidzie ;) Pomysł z monetami za surowce jest doskonały, ale niestety co do złota - to jestem trochę specyficznie do tego nastawiona.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel monetami

Jak można zwiększać poziomy bogom?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel monetami

A no widzisz...może jak mi minie szok po meczu siatkarzy, to sobie przypomnę
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Handel monetami

Ogólnie jestem na TAK. Co prawda można wymieniać monety w radzie bohaterów ale po słabym kursie co jest nieopłacalne.
a) monety mądrości/wojny na surowce i odwrotnie- TAK
b) monety mądrości/wojny na złoto i odwrotnie- NIE
ew. c) monety mądrości na monety wojny i odwrotnie- TAK

Handel monetami za złoto lub odwrotnie stanowcze NIE z tego względu ze i tak złoto w tej grze powoduje ogromna przewagę.
po co ja pogłębiać ??
smiley_emoticons_irre.gif


Pomysł dobry ale potrzeba to dopracować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bogowie chyba nie mają poziomów? :confused:

Nie maja...
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Handel monetami

Po prostu nie kaźdy jest taki pro żeby sobie Artemidę ulepszyć :) Na 13 lvlu ile Ci daje kamieni na raz? słyszałem, że 1100...
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Handel monetami

Szczerze? Te poziomy bogow to nie jest taki glupi pomysł. Powiedzmy za uzycie x ilosci danych łask czy zaklęć wbijamy kolejny lv. Czy po prostu wysylamy surowce, jak w wioskach tylko, ze samemu. Moze tez zmienic nazwe z poziomu boga na poziom wiary w danego boga np.
 

DeletedUser31927

Guest
Uważam, że pomysł ekstra, tylko właśnie z poprawką, którą cytuję poniżej:
Handel monetami za złoto lub odwrotnie stanowcze NIE z tego względu ze i tak złoto w tej grze powoduje ogromna przewagę.
po co ja pogłębiać ??
.
 
Do góry