Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

MDG ma więcej niż 4 pakty, znacznie więcej. Nawet dochodzi do jakiejś groteski, bo mają też pakt z sojuszem 3 osobowym w którym grają jakieś dzieci z podstawówki i gepard72, który tylko handluje za złotko surkami. Info o tym pakcie wywiesili sobie na profilu, bo dla nich to nobilitacja. Czy to nie jest żenada? Czy mozna lepiej zobrazować degradację słów MOST DANGEROUS? Myślę, że pozostał tylko już tylko z tego MOST na tamtą stronę. :)


ps
faktycznie zauwazyłem tam ciekawy nick Andysz ....ciach ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Tak jak to teraz widzę to przypomina mi się Tau , te same przepychanki na forum nie mniej w roli obecnego Gloriana był Turek xD

Hehe , ja tam życzę wszystkim udanych łupów i szacunku do każdego z graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Tak jak to teraz widzę to przypomina mi się Tau , te same przepychanki na forum nie mniej w roli obecnego Gloriana był Turek xD

Hehe , ja tam życzę wszystkim udanych łupów i szacunku do każdego z graczy ;)

Proszę Cię o odrobinę obiektywizmu. Ja nie staram się obrzucać epitetami, jeśli szydzę, to ze stylu, jeśli kpię, to z umiejętności, a kiedy mnie jakiś znany na forum hejter nazywa oszustem to proponujesz, żebym mu się ukłonił?
Wiesz, ze Cię szanuję i chyba jesteś jedynym graczem w tej ekipie, który umie grać, ale nie porównuj mnie proszę do Turka, który za lżenie graczy i groźby dostał tyle ciach że jak ma zamiar coś napisać, to z cudzego konta musi to robić. Turek to dobry obrońca i tyle, ale jak mnie do niego porównujesz, to mnie obrażasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ja tam nikogo nie porównywałem i również nie mam zamiaru tego robić ;)
Nie piszę również o słuszności czy niesłuszności wypowiadanych tutaj słów bo przyznam się szczerze nie zagłębiałem się w temat ;)

Po prostu tylko ilość postów tak mi się skojarzyła , kiedyś to Turek często był na forum teraz go nie ma - tylko to i wcale nie uważam tego co tutaj się dzieje za negatywne ( no może sposób co niektórych w jaki wyrażają swoje emocje , mógłby by być bardziej powściągliwy ) bo to jakby nie było powoduje , że świat jest ciekawszy ;)

Na koniec , przepraszam jeśli Cię obraziłem , nie miałem takowego zamiaru - Ty wiesz o tym ;)
Pozdrów tam Rzeźnie na tsie i trzymajcie się ;)

Obyśmy mieli wspólnie jakieś ciekawe akcje i rapki ( off i deff ) pamiętne przez dłuższy czas ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Przepraszam, że się wtrące, ale myślę, że będzie zdecydowanie lepiej, efektowniej i efektywniej jak rozwiążecie ten spór w grze :cool: :cool: :cool:
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ehhh wróćcie do rozmów o Geli :/ z tego co widzę to ciekawie zapowiada się ta walka NIEPOKORNYCH z MDG
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ale tak w ogóle to niektórzy tu mają niezłe parcie na bycie top... ja tu gram żeby się zabawić i jak komuś to odpowiada to może nazywać mnie noobem... swoje osiągnąłem, ale wiem że nie jestem miszczem grepo... a Wy... normalnie jakby to było najważniejsze a spinki były przyjemnością...
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ale tak w ogóle to niektórzy tu mają niezłe parcie na bycie top... ja tu gram żeby się zabawić i jak komuś to odpowiada to może nazywać mnie noobem... swoje osiągnąłem, ale wiem że nie jestem miszczem grepo... a Wy... normalnie jakby to było najważniejsze a spinki były przyjemnością...

No nie mozesz byc miszczem bo przeciez przed chwila ja nim zostalem!
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie zapominaj, że tak nie do końca :) jesteś najlepszy, ale....drugi tak naprawdę :)))

Wszystko przez Patryka! Przybyl, zobaczyl i zwyciezyl. Osiagnal cos w praktycznie 1 dzien na co inni dlugie miesiace pracuja. I jak tu z takim konkurowac?
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

W koncu mamy posprzątane i możemy skupić się na naszym obecnym świecie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

i temat ucichł czyli nic się ciekawego na tym świecie nie dzieje.

To choć napiszcie czy Glorian lanie dostaje tu od kogoś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Lać to może nie ale topi go tutaj 3 osobowy sojusz handlowców a to o czymś świadczy :D
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

No to wiadomo o czym będzie to forum do końca Geli
Turek, Glorian, Glorian, Turek
Niepokorni, MDG, MDG, Niepokorni
:)
 
Do góry