Karczma światowa

  • Rozpoczynający wątek Kaliszaneczka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sojusz Legion Ateńki stworzył dzisiaj nową wspólną zakładkę na forum sojuszu - karczmę światową. Zapraszamy do niej wszystkie sojusze. Można pisać o czym się chce, bez cenzury (wyjątkiem są wyjątkowo wulgarne wypowiedzi - te będę kasowała). Taka zakładka sprawdzała się na becie i dlatego kontynuujemy ją na jocie. Wszystkie liczące się sojusze zostały już do niej dopisane. Jeżeli kogoś pominęłam to proszę o wiadomość PW to dopiszę.
 

DeletedUser564

Guest
Witam

Proszę pamietać, że pomimo założenia tematu "Karczma Światowa" obowiązuje tu regulamin forum, wszelkie posty typu : wulgaryzmy, obraza, kłótnie, prowokacje będą odpowiednio karane.

Pozdrawiam
Sunsun
 

DeletedUser

Guest
Witam

Proszę pamietać, że pomimo założenia tematu "Karczma Światowa" obowiązuje tu regulamin forum, wszelkie posty typu : wulgaryzmy, obraza, kłótnie, prowokacje będą odpowiednio karane.

Pozdrawiam
Sunsun


Po pierwsze napisałam, ze wyjątkowo wulgarnymi wypowiedziami sama się zajmę (na becie nie było takiej potrzeby, gracze pisali przyzwoicie).
Po drugie chciałabym się dowiedzieć od kiedy macie prawo ingerować w wewnętrzne forum sojuszu? Odpowiedź na to pytanie pewnie tutaj zaciekawi więcej osób.
 

DeletedUser

Guest
Akurat sunsun gra na jota i jeśli zaprosiłaś do wspólnego forum sojusz forumowicze no to nie będzie problemów ze wglądem do tegoż że forum przez adminów...
 

DeletedUser

Guest
Dziwne, bo na plemionach grałam tez z adminem, też była taka zakładka i nie miała prawa tego moderować. Czyżby tu były inne zasady? W końcu ta sama firma.
 

DeletedUser

Guest
myślę że jeśli nie padną tam naprawde bardzo obraźliwe słowa to nikt nie będzie tam ingerował...
 

DeletedUser

Guest
A jak. :D Nie nie, wiesz, jeśli nie zaprosisz elity joty to będzie plama... :D
 

DeletedUser

Guest
Plama będzie jak ktoś dostanie bana. Zaproszę jak mi tu ładnie obiecacie, ze nie będziecie tego ruszali. Naprawdę bardzo brzydkie wypowiedzi obiecuje sama pousuwać:p.
 

DeletedUser564

Guest
Po pierwsze napisałam, ze wyjątkowo wulgarnymi wypowiedziami sama się zajmę (na becie nie było takiej potrzeby, gracze pisali przyzwoicie).
Po drugie chciałabym się dowiedzieć od kiedy macie prawo ingerować w wewnętrzne forum sojuszu? Odpowiedź na to pytanie pewnie tutaj zaciekawi więcej osób.

Witam

Mój post tyczył się tylko i wyłącznie tematu na Forum Ogólnym Grepolis, założonym przez Ciebie. Oczywiście ów temat zostanie, ale przypominam, że nawet tutaj obowiązuje Regulamin.

Nie mam władzy jako Moderator w wewnętrzne fora w grze. Jeśli nie będzie na nim łamania Regulaminu Gry, żaden z Administratorów nie powinien w niego ingerować.

Pozdrawiam
Sunsun
 

DeletedUser

Guest
No to cieszę się, ze wszystko wyjaśniliśmy. Tutaj założyłam tylko temat informacyjny. A tam sobie każdy może spamować do woli.
 

DeletedUser

Guest
Wy byliście dodani już wczoraj. Jak nie zaakceptowaliście to zaakceptujcie sobie zakładkę na forum sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio to cisza tam jak w grobie nie było mnie tam długo a postów tam strasznie mało przybyło

obraz.aspx
 
Do góry