Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Gela

[*][*][*]

taki komentarz wystarczy, do tego co się dzieje właśnie w tym momencie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A zaczęła się robić miła atmosfera, nawet rozwinął się jakiś żartobliwy temat i czar prysł :)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

§6. Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ciekawy paragraf tylko że gdybym zaczął zgłaszać w ticketach to co się dzieje, to prawdopodobnie prędzej ja dostałbym karę za zbyt częste wysyłanie ticket'ów niż osoba zgłaszana...

Większość usuniętych postów nie miało nic z tym wspólnego.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

§6. Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.

Jak to sie ma do mojego wpisu w którym napisalem : ze ciesze sie ze skonczyl sie kabaret ??? i ze wyszedł nowy odcinek BLOK EKIPY, w którym Cieślak wziął ślub z Solaris ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

i znikło :cool:
piszcie sobie sami na tym forum
pozdro dla kolorowej mafii

nie było mnie chwilę, czego nie przeczytałam? :) Adasko - ja tam na ulicy czułam się jak koszykarz na czarnym morzu ... Na wszystkich moglam patrzeć z góry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie ma sensu tu nic pisać ktoś zgłosi ci wiadomość i jest usuwana bezsensu to forum :(
cieszy mnie natomiast brak doktorka :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ty za to odważny jesteś bo jego nie ma.

Jak jest to nie ma sensu go zaczepiać, na mnie też źle wpływają osoby z zaburzeniami psychiki i potrzebą dowartościowania. Jak nie będzie co trollować to nie będzie trollował :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

wszystkie dzisiejsze moje wpisy znikły zauważyłem , a nic złego nie napisałem ..
a doktorek to noob , już skreślony nick
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chyba wiem to miało związek z wczorajszą ich akcją :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chyba wiem to miało związek z wczorajszą ich akcją :p
wpisy były wcześniej, akcja później.
Garuś, o tym, o czym chcemy pisać, nie możemy, więc może o nowinkach internetowych? Wiemy wszyscy, że każdemu raz na jakiś czas wychodzą super trafienia na grepo, ale statystycznie zdarza się to tylko czasami. Pięknie byłoby trafić np. paczką mant w kolona, a drugą paczką zaraz za nią. Ale statystyka mówi, że tylko czasami możemy miec to szczęście. Gdyby jednak tak nam się udało, zaraz wszyscy krzyczeliby, że to tak nie może być, że na pewno ten gracz używa jakiś wspomagaczy, itp... A przecież wystarczy tylko być dobrym graczem i mieć zawsze szczęście:) Czy może jednak jest inna odpowiedż?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

wpisy były wcześniej, akcja później.
Garuś, o tym, o czym chcemy pisać, nie możemy, więc może o nowinkach internetowych? Wiemy wszyscy, że każdemu raz na jakiś czas wychodzą super trafienia na grepo, ale statystycznie zdarza się to tylko czasami. Pięknie byłoby trafić np. paczką mant w kolona, a drugą paczką zaraz za nią. Ale statystyka mówi, że tylko czasami możemy miec to szczęście. Gdyby jednak tak nam się udało, zaraz wszyscy krzyczeliby, że to tak nie może być, że na pewno ten gracz używa jakiś wspomagaczy, itp... A przecież wystarczy tylko być dobrym graczem i mieć zawsze szczęście:) Czy może jednak jest inna odpowiedż?:)

Cichy tak potrafi :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

wpisy były wcześniej, akcja później.
Garuś, o tym, o czym chcemy pisać, nie możemy, więc może o nowinkach internetowych? Wiemy wszyscy, że każdemu raz na jakiś czas wychodzą super trafienia na grepo, ale statystycznie zdarza się to tylko czasami. Pięknie byłoby trafić np. paczką mant w kolona, a drugą paczką zaraz za nią. Ale statystyka mówi, że tylko czasami możemy miec to szczęście. Gdyby jednak tak nam się udało, zaraz wszyscy krzyczeliby, że to tak nie może być, że na pewno ten gracz używa jakiś wspomagaczy, itp... A przecież wystarczy tylko być dobrym graczem i mieć zawsze szczęście:) Czy może jednak jest inna odpowiedż?:)
wpis do którego sie odnosisz pojawił sie o godzinie 23:54, czyli juz trochę po akcji, co do dalszej części Twojego wywodu to nie MDG zostało złapane na oszustwie a Wulkan i wszelkie insynuacje z waszych ust są delikatnie mówiąc nie na miejscu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

NIEPOKORNI z MDG walczą , tu więcej sojuszy nie ma
smiley_emoticons_lol.gif
reszta to kibice co zapełniają trybuny
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

wpis do którego sie odnosisz pojawił sie o godzinie 23:54, czyli juz trochę po akcji, co do dalszej części Twojego wywodu to nie MDG zostało złapane na oszustwie a Wulkan i wszelkie insynuacje z waszych ust są delikatnie mówiąc nie na miejscu.

czyli przed akcją:)

uppps? :) :) chyba nie odpowiedziałeś na mój wpis - jakie insynuacje? Faktem jest , że dwa ataki weszły w sekundę kolona, czy sekunde po. Podziwiam łut szczęścia tego gracza, który klikał i tyle. :)

Na tym świecie nie ma sojuszu Wulkan i nie wiem o jakie łapanie Tobie chodzi.... może nawiązujesz to tej afery ze sprzedażą cudaka przez podstawionych graczy i spreparowaniem screenów z rozmów - kiedy to OZ nie mogło podbić ostatniego cudaka i podstępem go zdobyli?
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry