Helorus Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Temat służący do integracji pomiędzy graczami z Helorusa.

Nadchodzi pierwszy świat z wioskami z punktami walki - tutaj i tutaj znajdziecie więcej informacji na ich temat, warto poczytać zanim rozpocznie się rozgrywka ;) Przypomnę, że planowany termin startu świata to 2 lutego, ale data może się jeszcze zmienić, dlatego na wszelki wypadek zachęcam do śledzenia ogłoszeń na forum.

Jak wam się podobają ustawienia? Zamierzacie zagrać?
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Helorus Party

Helorusa to już dawno wygraliśmy na en ;)

tu jest pl
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Helorus Party

Lol ale jaja, kłótnia o emotkę :D
Ale szczerze to też nie przepadam za nią.

Polish Dog zamierzasz tu grać?
Ja na bank wpadnę na handelek i te wiochy nowe zobaczyć.
Chociaż ustawienia dla mnie idealne, to nie da się aktywnie grać na kilku światach, jeśli jeszcze jeden jest z szybkością x4 i się siedzi na czerwonych wyspach. :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Helorus Party

Gdyby ktoś tworzył jakiś sojusz, to chętnie zagram :) Sisi, może Ty?
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Helorus Party

Polish Dog zamierzasz tu grać?
Ja na bank wpadnę na handelek i te wiochy nowe zobaczyć.
Chociaż ustawienia dla mnie idealne, to nie da się aktywnie grać na kilku światach, jeśli jeszcze jeden jest z szybkością x4 i się siedzi na czerwonych wyspach. :)

Możliwe, zależy ile ekip wbiję. jakie się tu szykują - ktoś coś słyszał? Jeśli słaby świat będzie to pohandluję tylko

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[ ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Helorus Party

Polish Dog no weź ;/

§7.(...) Nie zezwalamy też na umieszczanie wiadomości przekazanych od innych graczy, którzy nie mogą zrobić tego samemu.

I to jeszcze od kogoś takiego, co forum ma tylko po to by ubliżać innym ;/

Co do ekip to nie wiem jakie startują, bo nie będę grać.


nie sądzę byś dużo zarobiła - już się skończył dobry biznes na monetach chyba że na bogatszych serwerach

No zobaczymy, ja tam głowy do handlu i tak nie mam. A co do bogatszych serwerów - to jakie masz na myśli?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Helorus Party

no patrz znalazłaś odpowiedni paragraf na usunięcie mojego wpisu, ale ja na Ciebie też mam, bo jak to napisali kiedyś nieprawidłowe wpisy należy zgłaszać poprzez odpowiednią opcję do tego a nie wpisem na forum
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Helorus Party

Ja Cię tylko uprzedziłam, że nie daje się takich rzeczy.
A Ciebie redka wkurzyła i się masz zamiar na innych wkurzać?
Nie moja wina, że wyskoczyła z tą ikonką jakby ją ktoś co najmniej pobił.

Dobra spadam stąd. Bawcie się dobrze na tym światku i bez spin o głupie rzeczy :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Helorus Party

O nie! Polish jak mogles! Do pani redzi, ktora swiat en wygrala wyslac taka emotke?! Miszczom i zwyciezcom grepo nalezy sie szacunek! Ty niedobry! Ty zly! Wez zniknij poczwaro
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Helorus Party

Przynajmniej jest się czym pochwalić, a nie tylko szarakami i szczekaniem na forum :)

Nie znasz mnie, wiec sie nie wypowiadaj. A Tb ego chyba podskoczylo juz do gardla. Taka dumna jestes? Tylko caly czas slysze co to nie wygralas, co to nie zrobilas, jakie to emotki Cie nie denerwuja. Ja sie nie chwale swoimi sztucznymi osiagnieciami i nie krzycze jaki to jestem wspanialy. Poprostu uwielbiam takich ludzi, ktorzy na forum to niewiadomo co osiagneli a jak patrze w grze na nich to niewiadomo czy smiac sie czy plakac
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Helorus Party

A czy ja coś o Tobie pisałam? Bo nie przypominam sobie.. to się tyczyło doktorka, bo to on zniknął z edessy, a taki kozak był.. Jednego posta przeczytałes i już piszesz, ze cały czas słyszysz? No jestem w szoku.. nie znam Cię i nie interesują mnie Twoje osiągnięcia.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Helorus Party

nie sądzę byś dużo zarobiła - już się skończył dobry biznes na monetach chyba że na bogatszych serwerach

Maniuś, stary rowerze, wszędzie da się zarobić. Wszak nie każdy jest tak mało obrotny (obrotowy?) jak Ty.
 
Odp: Helorus Party

Nie znasz mnie, wiec sie nie wypowiadaj. A Tb ego chyba podskoczylo juz do gardla. Taka dumna jestes? Tylko caly czas slysze co to nie wygralas, co to nie zrobilas, jakie to emotki Cie nie denerwuja. Ja sie nie chwale swoimi sztucznymi osiagnieciami i nie krzycze jaki to jestem wspanialy. Poprostu uwielbiam takich ludzi, ktorzy na forum to niewiadomo co osiagneli a jak patrze w grze na nich to niewiadomo czy smiac sie czy plakac
smiley_emoticons_lol.gif

smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Helorus Party

Maniuś, stary rowerze, wszędzie da się zarobić. Wszak nie każdy jest tak mało obrotny (obrotowy?) jak Ty.

no jeśli piszesz że wszędzie da się zarobić to może Ty jesteś obrotny jak masz taką wiedzę. Przedstaw nam ją tu to i może ja coś zarobie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Helorus Party

Czyżby na otwarcie świata szykował się kolejny event? i to bardzo mocny z tego co na becie wygląda. może dadzą mniej rzeczy mam nadzieję bo na becie są cerbery, erynie, manty, harpie, pegazy a nawet hydry. Event na zasadzie składników. Kolejny świat zepsuty już na starcie. wielkie gratulację. odechciewa się zaczynać. zwykła komercja
4j4ewq.jpg

dla tych co nie mają konta na beta tak to coś wygląda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry