World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Niszczyciele;) każdej nacji:)
E-100 z ciezkich jest dobre i amx ciezki:) ....
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ja dopiero IX będę badał :/
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Wargaming zamieścił informacje o superteście - mają podobno wprowadzić polskie drzewko..
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

mam nadzieje że naszego rudego przeniosą wtedy do polskiego drzewka
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Z rudym to będą mieli problem , bo wiele osób go zrobiło dla zalogi na ruskie medy , a jak przeniosą go na polski to wielu będzie poszkodowanych
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Co z tego, Typa też robili na ruskich a potem przenieśli na chińskie i nikt jakoś nie pamięta :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Szukam rekrutera
W zamian oferuje różnego rodzaju kody bonusowe
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Tutaj raczej nie znajdziesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

żyje ktoś z czołgistów ?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Coraz mniej... teraz to wot zniechęca tylko dzięki niesamowitemu systemu MM
Bywa że jeden3 tier rzuca na same 5 ...
Poprostu zniszczyli te grę , inne powody
dodają tylko czołgi premium ... w co drugiej bitwie jedzie można znaleśc czołg którego za chiny nie znajdziesz w badaniach , nawet za złoto bo są w kodach zaproszeniowych i ofertach ze złotem
A największą porażką to są te o-i zas.....
Dzieciaki kupują sobie takie stodoły i sie cieszą że inni nie moga ich przebić , natomiast jak rzuci je na wyższe tiery to plączą że nie mogą przebić takiego tigera(p) a on bez problemu . I wyzywają od noobów i cziterow....
Teraz coraz więcej bitew toczy się na czacie ...
Mapy- usnięto jedne z lepszych (np.perłowa rzeka) a inne zmienili niemal całkowicie (np. Święta dolina)
No i oczywiście dodali ''przewracanie pojazdów'' czyli?wjedziesz na kamień i bach... 30sekund i giniesz bo oczywiście sojusznicy nie wiedzą co robić i pisza ci na czacie ''lol''
Ogólnie rzecz biorąc gra schodzi na psy
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

a mi sie podoba nowa fizyka zabawniej jest :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Tak... można szybciej się zabić jak cie wyrzuci 8tierem na same 10... wystarczy kamień
Mnie te dźwięki jeszcze wkurzają... na 4 tierach to dzwiek strzalu brzmi jak aparat fotograficzny.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Tak... można szybciej się zabić jak cie wyrzuci 8tierem na same 10... wystarczy kamień
Mnie te dźwięki jeszcze wkurzają... na 4 tierach to dzwiek strzalu brzmi jak aparat fotograficzny.....

jak zauważyłem to dość często gracze słabi się wywalają(najcześciej) trzeba unikać kamyków i nie skręcać na za ostro na zboczach. Mi ogólnie dźwiek się podoba.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Nie no dziś do system MM przeszedł samego siebie... is 3 rzuciło mnie na same x tiery od gory do dołu
Byłem jedyną ósemką w bitwie... e100 dał mi klapsa w wieże i pograne... dziękuje WG...
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Nie no dziś do system MM przeszedł samego siebie... is 3 rzuciło mnie na same x tiery od gory do dołu
Byłem jedyną ósemką w bitwie... e100 dał mi klapsa w wieże i pograne... dziękuje WG...

dziś to i ja napisze że masakra 3 razy ta sama mapa i 3 razy losowanie +2 i masakryczne teamy
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

ja już dałem sobie spokój z tą grą , troszkę za bardzo na kaskę lecą , trochę statkami pograłem ale tam jest to samo ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

ja już dałem sobie spokój z tą grą , troszkę za bardzo na kaskę lecą , trochę statkami pograłem ale tam jest to samo ...

w każdej grze lecą na kase inaczej się nie da. A w wocie nie wydając nic masz takie same szanse co i Ci co wydają takie jest moje zdanie
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

a tutaj się nie zgodzę , MM działa na korzyść graczy posiadających premium
 
Status
Zamknięty.
Do góry