Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nie no lepiej rozbijac ląd na biremach :)
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

zdarza się i tak , kto nie ryzykuje ten nie ma :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja tam nie narzekam, co chciałem wzielismy. I PW mocno na plus. : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

zaczęło być ciekawie, mamy wojnę wreszcie z prawdziwego zdarzenia północ-południe. od jej przebiegu tak naprawdę zależy czy ten świat się szybko skończy czy nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jest ciekawie :) tylko że południe jak by nie było ma więcej miast, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Czy komuś jest żal Sopelo i cfsu ? Kombinowali, kombinowali, kiwali wszystkich naokoło, Sopelo wyprowadził z Armageddonu kilkunastu graczy i tak naprawdę poprowadził ich do zagłady. To co się dzisiaj dzieje to prawdziwy armagedon tego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Widać Imperium boi się Sigmy postawić "złoty murek i magazyn " w 1,30, brawo.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Czy komuś jest żal Sopelo i cfsu ? Kombinowali, kombinowali, kiwali wszystkich naokoło, Sopelo wyprowadził z Armageddonu kilkunastu graczy i tak naprawdę poprowadził ich do zagłady. To co się dzisiaj dzieje to prawdziwy armagedon tego sojuszu.

Sopelo i spółka zawsze tak kończą. Podskakują, kłamią ile wlezie a później i tak dostają mocny //ciach//;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Naprawdę aż tak słabo wam idzie że musicie tu wchodzić żeby chwalić się każdym zdobytym miastem ? Ja pamiętam jak sigma oddawała za darmo miasta imperium ale tym faktem jakoś już pochwalić się nikt nie chciał z was :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nie wiele wam z tego wyszło bo przez weekend 3-0 dla Sigmy, w tym jedno oddane całkowicie za darmo.
Trochę chyba złudna ta Twoja statystyka. Jesteśmy dużym sojuszem, jak sie trafi nieaktywny to zawsze są straty. Zwłaszcza przy moim miękkim serduszku, zawsze mam opory rozbierać gracza który pierwszy raz zaświeci sie na żółto . I Wy na tym korzystacie. Nie bardzo za to pamietam miasto przez Was przejęte które byłoby bronione. My za to , a przynajmniej ja zawsze Wam biorę co chce. Nawet jesli przejmuje kto inny. I dobrze o tym wiecie. Do tego Wasze niszowe działania odbiły sie bardziej na Was niż na nas. Akcja fejk, ja przetrwałem , Wasi gracze uciekali na urlopy. Teraz urządzacie znowu gradobicie Łukaszowi , zemsta już sie zaczęła i to bedzie masakra. Na która ja nic nie poradzę , chociaż jestem przeciwnikiem takiej gry. Ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Dlatego moze nie licytujemy sie na pierdoły , bawmy sie po prostu. Ja na dniach planuje zabrać Wam miasto Waszego najlepszego gracza Hubiego, spróbujcie mnie powstrzymać . Bedzie zabawa : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Trochę chyba złudna ta Twoja statystyka. Jesteśmy dużym sojuszem, jak sie trafi nieaktywny to zawsze są straty. Zwłaszcza przy moim miękkim serduszku, zawsze mam opory rozbierać gracza który pierwszy raz zaświeci sie na żółto . I Wy na tym korzystacie. Nie bardzo za to pamietam miasto przez Was przejęte które byłoby bronione. My za to , a przynajmniej ja zawsze Wam biorę co chce. Nawet jesli przejmuje kto inny. I dobrze o tym wiecie. Do tego Wasze niszowe działania odbiły sie bardziej na Was niż na nas. Akcja fejk, ja przetrwałem , Wasi gracze uciekali na urlopy. Teraz urządzacie znowu gradobicie Łukaszowi , zemsta już sie zaczęła i to bedzie masakra. Na która ja nic nie poradzę , chociaż jestem przeciwnikiem takiej gry. Ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Dlatego moze nie licytujemy sie na pierdoły , bawmy sie po prostu. Ja na dniach planuje zabrać Wam miasto Waszego najlepszego gracza Hubiego, spróbujcie mnie powstrzymać . Bedzie zabawa : )
Zawsze piszesz że bierzemy nie aktywnym, ale chyba nie wiesz kto u ciebie w sojuszu jest nieaktywny.
Ale chociaż z gradobiciem to ci przyznam rację, jest to bezsensowe, jak złoto w grze :) Mhyy ciekawe jaka zemsta już się zaczęła. No czekam z niecierpliwością co pokażesz, będzie będzie zabawa.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zawsze piszesz że bierzemy nie aktywnym, ale chyba nie wiesz kto u ciebie w sojuszu jest nieaktywny.
Ale chociaż z gradobiciem to ci przyznam rację, jest to bezsensowe, jak złoto w grze :) Mhyy ciekawe jaka zemsta już się zaczęła. No czekam z niecierpliwością co pokażesz, będzie będzie zabawa.
Ja nie, ja gradu nie badam. Ale sa tacy ktorzy sie zemszcza : )
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zawsze piszesz że bierzemy nie aktywnym, ale chyba nie wiesz kto u ciebie w sojuszu jest nieaktywny.
Ale chociaż z gradobiciem to ci przyznam rację, jest to bezsensowe, jak złoto w grze :) Mhyy ciekawe jaka zemsta już się zaczęła. No czekam z niecierpliwością co pokażesz, będzie będzie zabawa.

przypominasz mi troszkę swojego kolegę z koalicji Boba budowlańca , gadał , gadał , przechwalał się , dostał 2 miasta dla siebie i kropka blisko aktywnych graczy , tak szybko jak przylecieli tam tak szybko te miasta stracili i na forum już spokój jest już się nie przechwala :cool:
 
Do góry