Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Przyczyna znana.

Mitycznie silne MDG, które pływało do 20 osobowej furii na Akcjum nie potrafiło się nawet skutecznie bronić... Zaczęły się kłótnie i spory. Nikomu nie chciało się pomóc Turkowi, same mądrale były... Te mądrale teraz zostawiły MDG na pastwę wszystkich w koło. Wszystkie kozaki typu tatbladey czy inne panienki teraz siedzą sobie i szukają ochronki w innych sojach:) Tak kończy się ględzenie głupot i naginanie czasoprzestrzeni.
MDG zawsze było sojuszem graczy słabszych. MDG zawsze to była tylko lepiej zarządzana masówka.


P.S
Już na Retimno kozaczyli będąc półtora morza od nas. To akurat nawet Ty powinnaś pamiętać:p
 
Odp: Re: Odp: fakty

macie w symulatorze przycisk symuluj ? u mnie coś od tej aktualizacji się pochrzaniło i nie ma
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Odp: Re: Odp: fakty

Przyczyna znana.

Mitycznie silne MDG, które pływało do 20 osobowej furii na Akcjum nie potrafiło się nawet skutecznie bronić... Zaczęły się kłótnie i spory. Nikomu nie chciało się pomóc Turkowi, same mądrale były... Te mądrale teraz zostawiły MDG na pastwę wszystkich w koło. Wszystkie kozaki typu tatbladey czy inne panienki teraz siedzą sobie i szukają ochronki w innych sojach:) Tak kończy się ględzenie głupot i naginanie czasoprzestrzeni.
MDG zawsze było sojuszem graczy słabszych. MDG zawsze to była tylko lepiej zarządzana masówka.


P.S
Już na Retimno kozaczyli będąc półtora morza od nas. To akurat nawet Ty powinnaś pamiętać:p
Problem polega nad tym co Glorian nikogo nie zaproszi
Kto nie ma na koncie 100k złota
Taka różnica :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Przyczyna znana.

Mitycznie silne MDG, które pływało do 20 osobowej furii na Akcjum nie potrafiło się nawet skutecznie bronić... Zaczęły się kłótnie i spory. Nikomu nie chciało się pomóc Turkowi, same mądrale były... Te mądrale teraz zostawiły MDG na pastwę wszystkich w koło. Wszystkie kozaki typu tatbladey czy inne panienki teraz siedzą sobie i szukają ochronki w innych sojach:) Tak kończy się ględzenie głupot i naginanie czasoprzestrzeni.
MDG zawsze było sojuszem graczy słabszych. MDG zawsze to była tylko lepiej zarządzana masówka.


P.S
Już na Retimno kozaczyli będąc półtora morza od nas. To akurat nawet Ty powinnaś pamiętać:p

No miałem takie male postanowienie co by się nie dać sprowokować a tu cholera wszystko w łeb, no piwko przed tobą zwiałem, tak wymiatasz ze az strach.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

No miałem takie male postanowienie co by się nie dać sprowokować a tu cholera wszystko w łeb, no piwko przed tobą zwiałem, tak wymiatasz ze az strach.

No ale przed Tobą to już całkiem trzeba uciekać to ty zwiewałeś Błażeju z frontu od razu na zaplecze sojuszu żeby baty nie dostać. Jakoś nigdy w MDG nie wiedziałem Cię walczącego jedynie na FO się wypowiadasz nic po za tym.
smiley_emoticons_flucht2.gif

smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

No ale przed Tobą to już całkiem trzeba uciekać to ty zwiewałeś Błażeju z frontu od razu na zaplecze sojuszu żeby baty nie dostać. Jakoś nigdy w MDG nie wiedziałem Cię walczącego jedynie na FO się wypowiadasz nic po za tym.
smiley_emoticons_flucht2.gif

smiley_emoticons_flucht2.gif
Kolego, razem z Twoja banda znaleźliście sie w świecie wirtualnym i niby wymiatacie każdego, a jak nie wymiatacie to kupujecie. Tylko ze ja mam tez inne życie, całkowicie przyziemne, praca, rodzina, obowiązki i tam sie wykazuje, a tutaj sie bawie;)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Kolego, razem z Twoja banda znaleźliście sie w świecie wirtualnym i niby wymiatacie każdego, a jak nie wymiatacie to kupujecie. Tylko ze ja mam tez inne życie, całkowicie przyziemne, praca, rodzina, obowiązki i tam sie wykazuje, a tutaj sie bawie;)

Poważnie ? no tak tylko w MDG mają rodziny dzieci i reala zapomniałem. A no kupujemy a co bogatemu zabronisz ?

Jak widać Błażejku tylko na FO mocni byliście
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

dobrze że Sisi zmieniła wam nazwę sojuszu bo już nic słabszego jak MDG na świecie nie zostało.
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

no i zmykaj tam na m 14 żebyś czasami nie dostał batów albo żebyś sobie życia nie zaprzepaścił. Albo żeby mam Ci laptopa nie schowała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Poważnie ? no tak tylko w MDG mają rodziny dzieci i reala zapomniałem. A no kupujemy a co bogatemu zabronisz ?

Jak widać Błażejku tylko na FO mocni byliście
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

dobrze że Sisi zmieniła wam nazwę sojuszu bo już nic słabszego jak MDG na świecie nie zostało.
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

no i zmykaj tam na m 14 żebyś czasami nie dostał batów albo żebyś sobie życia nie zaprzepaścił. Albo żeby mam Ci laptopa nie schowała.
Tak tylko w celu sprostowania.

Jak Turek przekazał uprawnienia napisał ze koniec MDG, odszedł z sojuszu i się wyszarzył to nazwa została zmieniona.
Później ktoś nazwę przywrócił.
Dobrze że Sisi zmieniła - tak ja uważam ale pewnie moi przedmówcy się nie zgodzą.

Co do uciekania czy chowania - Piwko mnie i tak nikt nie atakował to przed kim niby miałam się chować?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Tak tylko w celu sprostowania.

Jak Turek przekazał uprawnienia napisał ze koniec MDG, odszedł z sojuszu i się wyszarzył to nazwa została zmieniona.
Później ktoś nazwę przywrócił.
Dobrze że Sisi zmieniła - tak ja uważam ale pewnie moi przedmówcy się nie zgodzą.

Co do uciekania czy chowania - Piwko mnie i tak nikt nie atakował to przed kim niby miałam się chować?

Czy ktoś jeszcze z MDG coś nam wyjaśni
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_confusednew.gif
??
Jak nie to dziękujemy. a Ty Basiu grałaś ? bo nie widziałem Cię.
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

No co Ty ja? Ja już dawno na emeryturze
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

No tak tak jak i całe biedne MDG. Bo Turkowi wiosek już obstawiać się nie chciało wiec powstał bunt
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
dziwne ? Nie sądzę i wcale się ludziom nie dziwie, że się wkońcu zbuntowali bo jak można grać obstawiając komuś tylko wiochy ? No ja bym złamanego szermierza i biremy nie wysłał.
A miało być tak pięknie.
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

No tak tak jak i całe biedne MDG. Bo Turkowi wiosek już obstawiać się nie chciało wiec powstał bunt
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
dziwne ? Nie sądzę i wcale się ludziom nie dziwie, że się wkońcu zbuntowali bo jak można grać obstawiając komuś tylko wiochy ? No ja bym złamanego szermierza i biremy nie wysłał.
A miało być tak pięknie.
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_hust.gif

Ale Wy zorientowani jesteście w tym co sie w MDG zadziało, no pozazdrościć wywiadu
smiley_emoticons_bravo2.gif
.

Widzisz Doktorku nie pomyśleliście. Skoro Turek skończył bo nie miał mu kto wiosek deffować to było swojego deffa tam wstawić.
Mielibyście dalej zabawę. Lalibyście Turka a punkty walki robilibyście na MDG a nie sami na sobie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Ale Wy zorientowani jesteście w tym co sie w MDG zadziało, no pozazdrościć wywiadu
smiley_emoticons_bravo2.gif
.

Widzisz Doktorku nie pomyśleliście. Skoro Turek skończył bo nie miał mu kto wiosek deffować to było swojego deffa tam wstawić.
Mielibyście dalej zabawę. Lalibyście Turka a punkty walki robilibyście na MDG a nie sami na sobie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.

Makowadziewczynko myślisz że nie miał bym co robić tylko wstawiać deff do turasa ? Mnie dziwi to że się na to godziliście
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
nie no ja tam nie narzekałem na waszą okolice slota zawsze miałem.
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Problem polega nad tym co Glorian nikogo nie zaproszi
Kto nie ma na koncie 100k złota
Taka różnica :)


Dobrze, że nie ma na kącie:(
dopiero wtedy byłaby lipa hahahaha


tak na poważnie to tyle wiesz co słyszałeś a słyszałeś tyle co Ci nakłamali.
Inna sprawa, że na pewno kosza byś dostał. Nie chcemy w sojuszu Turka graczy. Nie lubimy go i jego przyzwyczajeń. Ty jesteś nimi przesiąknięty.

Wystarczy spojrzeć na post o złocie.
Zero dowodów same obrażanie i rzucanie mięsem.

Takich noobkom mówimy nie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do uciekania czy chowania - Piwko mnie i tak nikt nie atakował to przed kim niby miałam się chować?


chmmm z tego co wiem to bardzo chciałaś grę kończyć... to jeden z powodów awantur na radzie MDG. Turek zrezygnował a Ty zamiast iść z nim uciekasz z tonącego okrętu.
Dopóki Turek był to cokolwiek znaczyliście.
Teraz jesteście już tylko krzykaczami na forum. Nic nie znaczącymi graczami.
Wcześniej Wasze kłamstwa potrafiły zmącić innym głowy.
Teraz nawet to Wam nie pomoże:)

Dostaliście łomot, przegraliście a Wasze kłamstwa Was zgubiły.
Pozdro
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

oj ty masz coś z głową, i to bardzo poważnie
 
Do góry