Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Piwko zostaw mi Błażejka
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
on robi za statyste na każdym świecie jest nie znaczącym graczem bez żadnych umiejętności tzw przeciętny gracz grepolis.
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

wiem , zabrakło niebieskich ludków
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
co jakiś czas płynie atak od was z daleka
smiley_emoticons_lol.gif
widać ,że u was nie ma nawet czego atakować by tak się porywać
smiley_emoticons_confusednew.gif

Zakochany to ja słyszałem ze zrobiłeś sobie sojusz Smerfów i same Słupy co grać się im nie chce . Jedynie kilka osób coś gra reszta liczy nie wiem na co :cool::cool: pewnie mylę się :cool:?
 
Odp: Re: Odp: fakty

Zakochany to ja słyszałem ze zrobiłeś sobie sojusz Smerfów i same Słupy co grać się im nie chce . Jedynie kilka osób coś gra reszta liczy nie wiem na co :cool::cool: pewnie mylę się :cool:?

eee wyolbrzymiasz , jest takich paru leni i też takich co nagle znikli
smiley_emoticons_irre.gif
a sojusz smerfów nie zrobiłem sobie :p
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

eee wyolbrzymiasz , jest takich paru leni i też takich co nagle znikli
smiley_emoticons_irre.gif
a sojusz smerfów nie zrobiłem sobie :p

Kiepska odpowiedz Kochasiu....
Nagle to znikła Smocza Koza :)
Cóż nigdzie nie ma kolorowo a real ciągle wzywa. Hehe
 

DeletedUser9349

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Tęskniles Zakochany Nobku :cool::cool:?
Lowcy, Killabez plus Kici Kici Kreta Leventa

Mateusz Turek już nie gra, MDG nie ma, po co ciągnąć jedno i to samo co świat. Mało macie sojuszy dookoła siebie ? Przecież większość nie lubi Glorusia i nie tyle za grę co za wykorzystywanie graczy i obłudę jaką prezentuje.
A co do Kici Kici chyba zmienię na Gargamelle , bardziej mi się podobało. I smerfy też lubię tak przy okazji. Co do Leventa Gloruś pięt mu nie sięga . Dziwię się wam, że z tak obłudną osobą jeszcze gracie która nawet i was wyrolowała :D. Sam nie potrafi się na FO obronić tylko Wy wszyscy musicie za niego pisać. Piwko czy Ty. Niech sam jakieś wypociny napisze, będzie weselej. Zaraz będzie znowu płakał, że go wszyscy na forum opluwają. No cóż, tak to jest jak niewielu ma do niego już szacunek.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Mateusz Turek już nie gra, MDG nie ma, po co ciągnąć jedno i to samo co świat. Mało macie sojuszy dookoła siebie ? Przecież większość nie lubi Glorusia i nie tyle za grę co za wykorzystywanie graczy i obłudę jaką prezentuje.
A co do Kici Kici chyba zmienię na Gargamelle , bardziej mi się podobało. I smerfy też lubię tak przy okazji. Co do Leventa Gloruś pięt mu nie sięga . Dziwię się wam, że z tak obłudną osobą jeszcze gracie która nawet i was wyrolowała :D. Sam nie potrafi się na FO obronić tylko Wy wszyscy musicie za niego pisać. Piwko czy Ty. Niech sam jakieś wypociny napisze, będzie weselej. Zaraz będzie znowu płakał, że go wszyscy na forum opluwają. No cóż, tak to jest jak niewielu ma do niego już szacunek.
smiley_emoticons_lol.gif
Gosia pozwól ze na temat Mariuszka placzka nie będę wypowiadał. Niech sobie kupi za złoto pampersa i szelki.
 

DeletedUser9349

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Oczywiście że pozwolę, ale żeby był płaczkeim to nie zauważyłam przez 5 lat mojej gry z nim. A co do złota u was w sojuszu też niczego sobie sypią nim. A pampersy można zakupić tylko po co te szelki skoro pampers ma rzepy dla podtrzymania zawartośic się w nim znajdującej :D Może trzebaby było zakupić kilka opakowań i niejednemu na tej grze założyć...
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Oczywiście że pozwolę, ale żeby był płaczkeim to nie zauważyłam przez 5 lat mojej gry z nim. A co do złota u was w sojuszu też niczego sobie sypią nim. A pampersy można zakupić tylko po co te szelki skoro pampers ma rzepy dla podtrzymania zawartośic się w nim znajdującej :D Może trzebaby było zakupić kilka opakowań i niejednemu na tej grze założyć...
smiley_emoticons_lol.gif

No cóż bo jak byś mogła to zauważyć i coś złego powiedzieć na temat Mariuszka który by się pociąl dla Ciebie. :cool::cool:. Czas wszytko zweryfikuje spokojnie. Aropo ja wypowiadam się za siebie Gosiu nie za Gloriana wiec nie wciskaj komuś czegoś w usta.
 

DeletedUser9349

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

To niech się zjawi bohater i sam się wysłowi...o ile potrafi. Nie przeczytałeś uważnie . Wyraźnie zostało napisane aby pisał sam za siebie. Ty nie będziesz jego adwokatem chyba .
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

To niech się zjawi bohater i sam się wysłowi...o ile potrafi. Nie przeczytałeś uważnie . Wyraźnie zostało napisane aby pisał sam za siebie. Ty nie będziesz jego adwokatem chyba .

Wypowiadam się za siebie zawsze. I tyle widzę ze wróciłem na FO i juz się coś na Fo dzieje.:cool:
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Akademia Killa Beez z willow na czele właśnie bije mi okup:(


Jestem prawie zdruzgotany... strasznie mnie muszą nienawidzić skoro walą mitykami w mur 12 hahahahahahaaha
 
Do góry