Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

z ludzi powychodziło buractwo oraz słoma z butów a mogli się dogadać ale nie każdy chciał pokazać jaki to z niego maczo. Pewność każdej ze stron mnie zadziwiała. Ciekawe czy nadal jest taka.
Cudaki wygrają leszcze a wy będziecie się zabijać o to który leszcze jest szczupakiem :)

popcorn mam już zrobiony i będę z ciekawością obserwował te wasze potyczki.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

(...)

Dobra, już mniejsza z tym...urlop odpalony i dalej nie wnikam w te porachunki. A w urzędzie takie kolejki, że nie ma człowiek co ze sobą zrobić i potem wypisuje takie "cuda" na FO:)

Znikasz na dłużej? Nie możesz patrzeć na te cuda i walkę ludzi co się lubili?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szczerze mówiąc, to jutro wyjazd do Zabrza, a do tego nagromadziło mi się sporo spraw do załatwienia w życiu prywatnym...a taka a nie inna sytuacja na świecie tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto w końcu kliknąć urlop.

Tutaj pewnie będę zaglądał, bo tak jak dzisiaj czekałem prawie godzinę w urzędzie, aby coś załatwić...a i tak będę musiał tam jeszcze raz jechać jutro rano przed wyjazdem, bo nie przyniosłem im wszystkich papierów przez nich wymaganych. Biurokracja rządzi się w Polsce swoimi prawami:/ A nikt Ci nie wyjaśni wcześniej co dokładnie trzeba mieć ze sobą, żeby coś załatwić i gdzie się udać, aby dograć wszystkie sprawy...
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Znikasz na dłużej? Nie możesz patrzeć na te cuda i walkę ludzi co się lubili?

Sisi już mnie mdli od ciągłego słuchania tego cukrowania co kto jak się nie kochał.

Było minęło teraz sojusz xxx kombinuje co tu zrobić by udupić Csm i coraz niżej upadają ale to moje prywatne zdanie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

@DonBeker aaa no rozumiem, to pozałatwiaj co tam masz i odpocznij troszkę od grepo :)

@warior gdzie Ty widzisz cukrowanie? Bo chyba inaczej odbierasz moje słowa co do tej całej sytuacji. Teraz to najchętniej bacik bym wyciągnęła i zlała obie strony. Ale zostaje mi dołączyć do Manfreda i kupić sobie popcorn.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z manfredem czy z LA,Bumami czy też z ZP to jedno i to samo.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Lol ja serio niezrozumiale piszę - chodziło mi o kupienie sobie popcornu :D
Myślisz, że skazałabym Manfreda na swoją obecność w soju? No co Ty - takiej krzywdy mu nie zrobię :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam nie znam tych układów jak bardzo wy się kochacie :)
Dla mnie większość graczy na tym świecie widze pierwszy raz więc słabo ogarniam te układy.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Lol ja serio niezrozumiale piszę - chodziło mi o kupienie sobie popcornu :D
Myślisz, że skazałabym Manfreda na swoją obecność w soju? No co Ty - takiej krzywdy mu nie zrobię :)

taaa rudzielec chyba by sie zrobila zielona z zazdrosci i do konca swoje ogryzki poobgryzala jakby zobaczyla ze maniek gra z toba sis a nie z nia
2smiech.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co ja tu słyszę
smiley_emoticons_lol.gif
,że wielki wojownik Szeryf vel Lord La Furia przejmuje nieaktywnych
smiley_emoticons_lol.gif
.Czyżby aż tak nisko upadł choć powiem szczerze ,że jakoś mnie to nie dziwi bo nigdy poza robieniem dużych paczek ogni niczym szczególnym się nie wyróżniał (no może poza "inteligencją" oczywiście
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
)
Piotruś taka rada dla Ciebie. Ty zacznij żywych atakować a nie kozaczysz i krzyczysz jakiś Ty wojownik a do trumien zaglądasz
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Było minęło teraz sojusz xxx kombinuje co tu zrobić by udupić Csm i coraz niżej upadają ale to moje prywatne zdanie.


Wcale nie dziwi mnie Twój osąd sytuacji ponieważ Ty wpadłem do sojuszu już "na gotowe" . Prawda jest taka, że po kłótni (w której to zapewne jedna i druga strona miała za uszami) powstały dwa sojusze ale to CSM usunął wspólną zakładkę, rozwiązał pakt, podpisał pakt wrogiem Pryszniców i oficjalnie podsyłał temu sojuszowi wsparcia. Co do knucia to rozumiem, że nie jesteś o tym poinformowany ale CSM rozmawiało dokładnie z tymi samymi sojuszami co Prysznice.. A to, że im to średnio wychodziło to już nie Pryszniców wina.. Ale Ty to nazywasz knuciem...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiesz co Kilerku - te słowa do mnie wracają jak bumerang cały czas...

... i mamut się nad Tobą zlitował i wziął.

Gram tam gdzie mnie chcą, już się nigdzie nie wpraszam :)

Uczulona jestem na to i od dawna nie pytam, czy ktoś mnie zaprosi do soja.
A jak proszą to od razu mówię - najpierw zapytaj ludzi w sojku, czy nie mają nic przeciwko.

Taka zła kobieta ze mnie - nie zagram z każdym i nie każdy zagra ze mną :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wcale nie dziwi mnie Twój osąd sytuacji ponieważ Ty wpadłem do sojuszu już "na gotowe" . Prawda jest taka, że po kłótni (w której to zapewne jedna i druga strona miała za uszami) powstały dwa sojusze ale to CSM usunął wspólną zakładkę, rozwiązał pakt, podpisał pakt wrogiem Pryszniców i oficjalnie podsyłał temu sojuszowi wsparcia. Co do knucia to rozumiem, że nie jesteś o tym poinformowany ale CSM rozmawiało dokładnie z tymi samymi sojuszami co Prysznice.. A to, że im to średnio wychodziło to już nie Pryszniców wina.. Ale Ty to nazywasz knuciem...

A Ty chwilowy byłeś radnym czy tylko swoją tezę opierasz na tym co ci przekazano ? Pewnie teraz zabieranie miast przez Szeryfa nieaktywnym nazwiesz również knuciem przez CSM i prowokowaniem przez nas do wojny z LA. Tak dla Twojej wiadomości jeden z radnych ZP mi fajną rzecz powiedział " słuchaj u nas w ZP jest rada i nad rada " jednym słowem nie wszyscy radni wiedzą wszystko tym bardziej co Ty możesz wiedzieć jak było naprawdę poza tym co ci pokoloryzowali
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Uwierz mi, że wiedzę wyrobiłem sobie z bliska i w praktyce więc podtrzymuje swoje zdanie. Co do zachowania Szeryfa bronić tego nie będę a komentować mi ze względu na barwy nie wypada publicznie.. Tyle w tym temacie. Co do radnych... to u Nas rządzą Ci co grają..A u Was chyba nie bardzo.

Koniec złośliwości... Jak zwykle są trzy prawdy. Moja prawda, Twoja prawda i gó..no prawda.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Uwierz mi, że wiedzę wyrobiłem sobie z bliska i w praktyce więc podtrzymuje swoje zdanie. Co do zachowania Szeryfa bronić tego nie będę a komentować mi ze względu na barwy nie wypada publicznie.. Tyle w tym temacie. Co do radnych... to u Nas rządzą Ci co grają..A u Was chyba nie bardzo.

Koniec złośliwości... Jak zwykle są trzy prawdy. Moja prawda, Twoja prawda i gó..no prawda.

Masz rację ,że są trzy prawdy i każdy widzi swoją.Ja ze swojej strony powiem tylko tyle, że założyliście sojusz neutralny mający na celu być przyjaznym a czy przejmowanie miast po nieaktywnych CSM przez założyciela tego sojuszu Szeryfa jest pokojowa to już pozostawiam Tobie i innym do oceny.Mi to na pokojowe zachowanie nie wygląda ale obserwuję ze spokojem bynajmniej na razie
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I tego życzę każdemu - spokoju, bo gorących głów tutaj nie brakuje. Co do neutralności to już dwukrotnie ktoś się od Was wyrywał się w moim kierunku i po szybkim odwecie szybko udało się sytuację wyjaśnić bez skarżenia się na forum.. Da się? Da się!! Bez urazy, bez złości, bez żółci.. Bo chyba mało osób ma tutaj wrogów. Co najwyżej przeciwników...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I tego życzę każdemu - spokoju, bo gorących głów tutaj nie brakuje. Co do neutralności to już dwukrotnie ktoś się od Was wyrywał się w moim kierunku i po szybkim odwecie szybko udało się sytuację wyjaśnić bez skarżenia się na forum.. Da się? Da się!! Bez urazy, bez złości, bez żółci.. Bo chyba mało osób ma tutaj wrogów. Co najwyżej przeciwników...

Rada CSM nie wie o wszystkim nie mniej jednak na informacje o atakowaniu zakazanych sojuszy reaguje zdecydowanie a tacy gracze jak MARCINUS77 ,który miał słowa rady gdzieś mało tego na upomnienia nie reagował już w CSM nie jest a w jego sprawie nawet interweniowała osoba atakowana i nie pomogło.Akcje odwetowe również są dobrą formą utemperowania i nikt o to do Ciebie pretensji nie miał.Ciekawe czy krzyk by się poderwał jak byśmy teraz sobie polatali po Szeryfie
smiley_emoticons_lol.gif
czy druga strona by się na taki krok zdecydowała aby było to formą nauczki.Szczerze w to wątpię
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiesz co Kilerku - te słowa do mnie wracają jak bumerang cały czas...



Gram tam gdzie mnie chcą, już się nigdzie nie wpraszam :)

Uczulona jestem na to i od dawna nie pytam, czy ktoś mnie zaprosi do soja.
A jak proszą to od razu mówię - najpierw zapytaj ludzi w sojku, czy nie mają nic przeciwko.

Taka zła kobieta ze mnie - nie zagram z każdym i nie każdy zagra ze mną :)

I bardzo dobrze robisz :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciekawe czy krzyk by się poderwał jak byśmy teraz sobie polatali po Szeryfie
smiley_emoticons_lol.gif
czy druga strona by się na taki krok zdecydowała aby było to formą nauczki.Szczerze w to wątpię
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

ja z chęcią bym to zobaczył i pokibicował. Na moje możecie mu zabrać 3 razy tyle wiosek co wam zabrał :) ubaw będę miał po pachy.

nawet postaram się załatwić by mu nie pomagali inne sojusze :)
 
Do góry