Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ta sami mistrzowie dobrze że możecie się na mnie wybielić

a ty cieciu co za dużo Gromkowi punktów nabiłeś i gdzie teraz jesteś


Ehh.. widzę agresywny w słowach.. z takim to można pogadać :rolleyes: nie wiem jak Ty ale ja tam się za żadnego mistrza nie mam.. ; )
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ehh.. widzę agresywny w słowach.. z takim to można pogadać :rolleyes: nie wiem jak Ty ale ja tam się za żadnego mistrza nie mam.. ; )

od razu agresja jakoś nie widzę go na tym świecie a przecież był w nwo w 5 kolumnie występował kolaborant spiskowiec bez honorowy obywatel
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

od razu agresja jakoś nie widzę go na tym świecie a przecież był w nwo w 5 kolumnie występował kolaborant spiskowiec bez honorowy obywatel


to do mnie czy obok ?

po pierwsze - nie walczyłem wcale z gromkiem , pojedyncze miasta miałem obok , które były bo były , a skończyłem bo znudził mi się ten serwer po 2-3 latach grania tam , wole sobie na nowszych klikać :)
a Ty tylko gadać potrafisz na grepo , nic po za tym , zwykły troll :)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

to do mnie czy obok ?

po pierwsze - nie walczyłem wcale z gromkiem , pojedyncze miasta miałem obok , które były bo były , a skończyłem bo znudził mi się ten serwer po 2-3 latach grania tam , wole sobie na nowszych klikać :)
a Ty tylko gadać potrafisz na grepo , nic po za tym , zwykły troll :)

a że niby ty coś osiągnąłeś chyba jak wystawiłeś sojusz na cudakach żeby z wrogiem koronkę odstawić proszę cię ale twoje bajki to mam
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

hahaha , gdzie ja cudaki budowałem ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

w pokoju z klocków lego
 

DeletedUser26648

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja tam jestem zadowolona z tego świata, mimo że rzadko bywam tu na forum bo skupiam się na grze, która mnie pochłonęła od końca stycznia - powiedzmy że prawie nowicjusz (12 miast), rozwój jest.
zawsze znajdzie się ktoś do "bicia",
byle na początku dobrze zaplanować, posłuchać rad "doświadczonych", reszta leci z górki.
pozdrawiam
 

DeletedUser13185

Guest
Trochę szkoda że nie mogą dodać bohaterów tutaj bo budowa woja to strasznie długo ale i tak warto a wy co o tym sądzicie?
 

DeletedUser24190

Guest
Pomysł z bohaterami został zaakceptowany. Teraz jest kwestia kiedy to zostanie zrealizowane. Na pewno dodanie bohaterów uatrakcyjni grę tutaj i może ją trochę ożywi
 

DeletedUser32606

Guest
tutaj jeszcze ktos gra? wracam po kilku latach przerwy a achilles dalej istnieje:D
 

DeletedUser32905

Guest
Oczywiście :) Chociaż na Achillesie to już średni ruch bym powiedział...
Ostatnio wskoczyłem na najnowszy serwer w Grepolis - Synopa [80] - co chwila ktoś nowy dołącza - szkoda, że potem nie ruszają swoich kont.
 
Trochę szkoda że nie mogą dodać bohaterów tutaj bo budowa woja to strasznie długo ale i tak warto a wy co o tym sądzicie?


Wyobraz sobie ze dodaja tutaj bohaterow masz bohatera ktory na maxymalnym poziomie daje +60 procent taniej i szybciej budyjesz jednostki do tego dolaczyc rytual nereid i w ciagu 1 dnia atakuje a na 2 dzien jak masz na tyle surki i wql masz spowrotem pelne zagrody a jak nie pelne to chociaz czesciowe
 
Do góry