Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dokładnie byliśmy w lepszej sytuacji i wielokrotnie mimo niesnasek nie ruszyliśmy z nożami a mogliśmy i gracze aż się palili do tego.Rada stopowała mimo że też miłością do ZP/LA nie pałała i kierowała się dobrem niektórych graczy.Jak widać gdy się sytuacja odwróciła LA/ZP od razu poleciało bo wcześniej jak widać odwagi brakowało i jakoś na te przyjaźnie które zawsze z ich ust padał nie patrzyli.Tyle ode mnie.


Ptaku ale o czym Ty piszesz?? Jak piszesz, że mieliście lepszą okazję to Wam brakło odwagi!! My jak mieliśmy okazję to ruszyliśmy !!! Odwagi nam nie brakło!!
Jak to napisaliście jakiś czas temu do nas "Sytuacja na świecie jest wypadową Waszych postępowań"
Rada nie chciała nas atakować, gracze nie chcieli nas atakować ale biremy wrogom słaliście...

Dajmy już spokój
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ptaku ale o czym Ty piszesz?? Jak piszesz, że mieliście lepszą okazję to Wam brakło odwagi!! My jak mieliśmy okazję to ruszyliśmy !!! Odwagi nam nie brakło!!
Jak to napisaliście jakiś czas temu do nas "Sytuacja na świecie jest wypadową Waszych postępowań"
Rada nie chciała nas atakować, gracze nie chcieli nas atakować ale biremy wrogom słaliście...

Dajmy już spokój

Fakt dajmy sobie spokój bo mylisz odwagę z zasadami
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zasady ustalo IMMO a nad ich respektowaniem czuwają admini. Reszta jest w Naszych rękach..
Miłego wieczoru ptaku..
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobra poczytałem sobie to FO i jestem pod wrażeniem tego co jest tu napisane dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć które nie miały miejsca a inne były troszeczkę przerobione pod siebie
CSM nie lubią ZP i na odwrót więc nie dziwie się wojny między nimi tak samo z resztą było niestety też z Nami Bumy też się nie lubiły z Novi
zresztą jak większość z Was wie i jeden a w zasadzie (CSM I ZP) przyszły na świat razem i drudzy (Bumy i Novi) też przyszli razem oczywiście jak to w życiu każdy miał swoje wizje prowadzenia sojuszy i się rozeszli (przyczyny w Bumach i Novych) wiem doskonale w (CSM I ZP) nie wiem i chyba tego nie muszę wiedzieć bo po co mi ta informacja
Ale My praktycznie od początku (Rada Bumów) wiedzieliśmy że się skończy wojną miedzy nami chociaż na świecie nic na to nie wskazywało
Oczywiście czekaliśmy na rozwój sytuacji i odpowiedni moment który przyszedł i skończyło się jak skończyło
CSM (zrobiło jedną akcje na novych i się rozpadli) ten tekst mi się najbardziej podobał

Co do paktów ponów i innych rzeczy
Czy my zdradziliśmy sojusznika nie wydaje mi się skoro wszystkie liczące sojusze mieliśmy na zielono i jak by nie patrzeć trzymaliśmy się swoich ustaleń jedno z nich (nie podstawianie defa jak atakuje nasz sojusznik) co doskonale wiedzieli i TDD i CSM więc nie było możliwości żeby nasze wsparcia stały jak atakował nasz sojusznik ZP
(no ale oczywiście nie możemy liczyć na to samo od naszych ponowiczów (wsparcie TDD u woriora) )
sytuacja się klaruje więc spokojnie nie zapomnimy tego

Co do cudaków
no tak Mówiliśmy że ich nie budujemy (ale jak dobrze pamiętam csm a raczej uchodzcy nie mieli też ich budować )
co się zmieniło pewnie wiadomo (bodajże Guzik opisał jak to jest z cudakami)

Co do uczciwości CSM
no tak naprawdę zagrywka uczciwa z ich strony Wysłać wiadomość do osoby zbanowanej z informacją o zerwaniu paktu i wypowiedzeniu wojny (szczyt uczciwości) no oczywiście wybaczmy im no bo przecież cały świat wiedział o banie Danej Osoby tylko nie CSM
poza tym pogratulować im dzień wypowiedzenia wojny (jak trafienie 6 w lotto )


PS Warior dla ciebie
Mamy jaja w przeciwieństwie do ciebie liczymy na akcje z waszej strony na tak samo aktywnego gracza jak ty pokaż że masz jaja a nie tylko słowa

Do bumów będzie cenzura na forum do końca świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No widzisz. Mówisz, że nie zrobiliście nic złego. A jeszcze dwa tygodnie temu się zapieraliście, że z SS walczycie do końca. Podpisanie paktu z nimi zadecydowało o zamienienie paktu na Pon. Bo to, że się dogadaliście z Zp za naszymi plecami- nie ukrywam, byłam zawiedziona. Ale dogadanie się z SS po prostu było czymś, co nie mogło być zaakceptowane przez nas, gdyz- choć twierdzilicie inaczej- było czystym wybraniem stron w danym konflikcie. O tym też nie raczyliście nas poinformować. Czemu? Bo tak wygodniej ;) a więc nie powinno być zdziwienia, że nasz deff pływa do Csm- bo bronimy swoich sojuszników, jak się okazuje- ostatnich na tym świecie, którzy nam numeru żadnego nie wykrecili- choć fakt, nasza współpraca jest krótka.
LA tez dobry numer odwala, migracja graczy plus 10, bardzo wygodne, gratuluję wykorzystania sytuacji.

Co do reszty sporów- faktycznie nie ma co wszytkiego rozdrapywac, bo każdy widzi sprawy inaczej i pewnie gdzieś po środku leży prawda- każdy ma coś tam za uszami. Dlatego tez skupmy się na grze, co się stało to już się nie odstanie. Kto wygra, kto przegra, gRa zweryfikuje.

I nawalajcie Csm, skoro uważacie, że to zdrajcy, chamy i prostaki. Oczywiście wówczas im się należy. A jak rozwalicie Csm to tylko proszę do mnie z płaczem nie przychodzic, że jednak Zp z cudami nie pomoże, bo w sumie to mogą sobie sami cuda stawiać, mają nawet gotowe wyspy zasiedlone przez samych radnych Zp na dalekiej polnocy, bo przecież plan awaryjny trzeba mieć, skoro sojusznikom się nie ufa. My wówczas powiemy: trzeba było nas słuchać, Zp pięknie rozegralo świat, my walczyliśmy bo lubimy walczyć, ale na nasza pomoc juz nie liczcie, bo to co było to zostawia piętno- na ten i na kolejne światy, o ile faktycznie ktoś by chciał do grepo powrócić po Edessie.
Czekam tylko na erę cudów, wówczas przytoczę swoje słowa i- niestety bez satysfakcji- a nie mówiłam? ; (
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobra poczytałem sobie to FO i jestem pod wrażeniem tego co jest tu napisane dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć które nie miały miejsca a inne były troszeczkę przerobione pod siebie
CSM nie lubią ZP i na odwrót więc nie dziwie się wojny między nimi tak samo z resztą było niestety też z Nami Bumy też się nie lubiły z Novi
zresztą jak większość z Was wie i jeden a w zasadzie (CSM I ZP) przyszły na świat razem i drudzy (Bumy i Novi) też przyszli razem oczywiście jak to w życiu każdy miał swoje wizje prowadzenia sojuszy i się rozeszli (przyczyny w Bumach i Novych) wiem doskonale w (CSM I ZP) nie wiem i chyba tego nie muszę wiedzieć bo po co mi ta informacja
Ale My praktycznie od początku (Rada Bumów) wiedzieliśmy że się skończy wojną miedzy nami chociaż na świecie nic na to nie wskazywało
Oczywiście czekaliśmy na rozwój sytuacji i odpowiedni moment który przyszedł i skończyło się jak skończyło
CSM (zrobiło jedną akcje na novych i się rozpadli) ten tekst mi się najbardziej podobał

Co do paktów ponów i innych rzeczy
Czy my zdradziliśmy sojusznika nie wydaje mi się skoro wszystkie liczące sojusze mieliśmy na zielono i jak by nie patrzeć trzymaliśmy się swoich ustaleń jedno z nich (nie podstawianie defa jak atakuje nasz sojusznik) co doskonale wiedzieli i TDD i CSM więc nie było możliwości żeby nasze wsparcia stały jak atakował nasz sojusznik ZP
(no ale oczywiście nie możemy liczyć na to samo od naszych ponowiczów (wsparcie TDD u woriora) )
sytuacja się klaruje więc spokojnie nie zapomnimy tego

Co do cudaków
no tak Mówiliśmy że ich nie budujemy (ale jak dobrze pamiętam csm a raczej uchodzcy nie mieli też ich budować )
co się zmieniło pewnie wiadomo (bodajże Guzik opisał jak to jest z cudakami)

Co do uczciwości CSM
no tak naprawdę zagrywka uczciwa z ich strony Wysłać wiadomość do osoby zbanowanej z informacją o zerwaniu paktu i wypowiedzeniu wojny (szczyt uczciwości) no oczywiście wybaczmy im no bo przecież cały świat wiedział o banie Danej Osoby tylko nie CSM
poza tym pogratulować im dzień wypowiedzenia wojny (jak trafienie 6 w lotto )


PS Warior dla ciebie
Mamy jaja w przeciwieństwie do ciebie liczymy na akcje z waszej strony na tak samo aktywnego gracza jak ty pokaż że masz jaja a nie tylko słowa

Do bumów będzie cenzura na forum do końca świata

Nie za bardzo rozumiem tą końcówke dotyczącą mnie :) Nazwa miasta była podpuchą i praktycznie 99% deffa na obronie moja :)Pogratulowałem rid5 akcji i odwagi waszego sojuszu.widzę chyba nie przekazał wiadomosci:)Ja natłukłem pw wy macie miasto :) Zacna zabawa pozdrowionka.

wariorreaktywacja dzisiaj o godz. 15:38
460 k pw :) Sporo woja mieliscie a ja za daleko żebym dosłał na czas .

Pogratuluj sojuszowi akcji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co do SŚ spytaj się twoich uwielbianych CSM-owców dlaczego taka a nie inna decyzja Bumów
a co do cudaków powiem CI A NIE MÓWIŁEM
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Antek nie szalej tu bo gdyby nie CSM ( powinieneś ich po//ciach// całować ) nie było by bumów już dawno na tym swiecie bo rozjechały by was Siewcy Grozy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No widzisz. Mówisz, że nie zrobiliście nic złego. A jeszcze dwa tygodnie temu się zapieraliście, że z SS walczycie do końca. Podpisanie paktu z nimi zadecydowało o zamienienie paktu na Pon. Bo to, że się dogadaliście z Zp za naszymi plecami- nie ukrywam, byłam zawiedziona. Ale dogadanie się z SS po prostu było czymś, co nie mogło być zaakceptowane przez nas, gdyz- choć twierdzilicie inaczej- było czystym wybraniem stron w danym konflikcie. O tym też nie raczyliście nas poinformować. Czemu? Bo tak wygodniej ;) a więc nie powinno być zdziwienia, że nasz deff pływa do Csm- bo bronimy swoich sojuszników, jak się okazuje- ostatnich na tym świecie, którzy nam numeru żadnego nie wykrecili- choć fakt, nasza współpraca jest krótka.
LA tez dobry numer odwala, migracja graczy plus 10, bardzo wygodne, gratuluję wykorzystania sytuacji.

Co do reszty sporów- faktycznie nie ma co wszytkiego rozdrapywac, bo każdy widzi sprawy inaczej i pewnie gdzieś po środku leży prawda- każdy ma coś tam za uszami. Dlatego tez skupmy się na grze, co się stało to już się nie odstanie. Kto wygra, kto przegra, gRa zweryfikuje.

I nawalajcie Csm, skoro uważacie, że to zdrajcy, chamy i prostaki. Oczywiście wówczas im się należy. A jak rozwalicie Csm to tylko proszę do mnie z płaczem nie przychodzic, że jednak Zp z cudami nie pomoże, bo w sumie to mogą sobie sami cuda stawiać, mają nawet gotowe wyspy zasiedlone przez samych radnych Zp na dalekiej polnocy, bo przecież plan awaryjny trzeba mieć, skoro sojusznikom się nie ufa. My wówczas powiemy: trzeba było nas słuchać, Zp pięknie rozegralo świat, my walczyliśmy bo lubimy walczyć, ale na nasza pomoc juz nie liczcie, bo to co było to zostawia piętno- na ten i na kolejne światy, o ile faktycznie ktoś by chciał do grepo powrócić po Edessie.
Czekam tylko na erę cudów, wówczas przytoczę swoje słowa i- niestety bez satysfakcji- a nie mówiłam? ; (

No znowu mi zaimponowałaś - gratuluje. Niby kobieta a tak dobra w te klocki :)
że TDD z Tobą tego świata nie wygra - choc wszystko może się jeszcze zmienić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Antek nie szalej tu bo gdyby nie CSM ( powinieneś ich po //ciach// całować ) nie było by bumów już dawno na tym swiecie bo rozjechały by was Siewcy Grozy :)

Nie CSM a Uchodźcy jeśli chodzi o ścisłość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

na jedno prawie wychodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Poszedłem na jedno piwko wczoraj a skończyło się na 10:eek:
Tak mnie dzisiaj głowa BOLI że nie chce mi się czytać tego bo dużo napisaliście
Idę setę załadować i spać dalej.
Ale te ostatnie posty są dobre:
Mastermonia pisze o jakiejś emigracji to może Legion Ateński zmieni nazwę na pierwotną czyli Uchodźcy a Zimny Prysznic na Niemcy i na czele z Angelą Merkel hehehe:cool:
Co do gry to warior podkreślił dobre zdanie że zabrali mu 1 miasto a tak naprawdę zyskał 10.
Dobra idę w kimanko ale najpierw zrobię sobie Zimny Prysznic a potem walnę setę do Gwiezdnych Wojen przed snem.:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Antek nie szalej tu bo gdyby nie CSM ( powinieneś ich po //ciach// całować ) nie było by bumów już dawno na tym swiecie bo rozjechały by was Siewcy Grozy :)
no dokładnie żeby nie uchodźcy (CSM i ZP) rozjechał byś nas z novymi a tak jesteś tam gdzie jesteś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no dokładnie żeby nie uchodźcy (CSM i ZP) rozjechał byś nas z novymi a tak jesteś tam gdzie jesteś

Novi was mieli w dupie a Siewcy was jechali bez problemu :) Niestety dyplomacja zawiodła i po Siewcach .
Jestem gdzie jestem ciebie by juz pewnie nie było po takim laniu popłakał byś się i obraził na grepo a Warior gra dalej więc proszę cie bądż złosliwy .
Spadam bawcie się pozdro.
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Novi was mieli w //ciach// a Siewcy was jechali bez problemu :) Niestety dyplomacja zawiodła i po Siewcach .
Jestem gdzie jestem ciebie by juz pewnie nie było po takim laniu popłakał byś się i obraził na grepo a Warior gra dalej więc proszę cie bądż złosliwy .
Spadam bawcie się pozdro.

no właśnie to były piękne czasy jak latałeś po Bumach coś się działo
Chociaż nie pamiętam żebyś jechał mnie bez problemu no ale niech i tak będzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Akurat ty byłes ładnie zbunkrowany .Sojusz cię pieknie obstawiał chodzi mi o ogół byliscie juz na poczatku mocno zepchnieci.Jednak to stare dzieje bawimy się dalej.
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Akurat ty byłes ładnie zbunkrowany .Sojusz cię pieknie obstawiał chodzi mi o ogół byliscie juz na poczatku mocno zepchnieci.Jednak to stare dzieje bawimy się dalej.
skoro tak twierdzisz to niech tak będzie nie będę tego komentował bo jak wszędzie każdy ma swoją racje co do obstawiania i spychania
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zgadza sie lecimy grać bez sensu się tu teraz przepychać kto co i jak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co do SŚ spytaj się twoich uwielbianych CSM-owców dlaczego taka a nie inna decyzja Bumów
a co do cudaków powiem CI A NIE MÓWIŁEM

No w tym wypadku nie masz argumentów, gdyż w momencie gdy CSM zaczęło rozmawiać z SŚ, to już byli z Wami ugadani :cool:

Uwielbiam to przekręcanie faktów- że TDD i CSM zrobiły to i tamto. I nie zaprzeczam- w większości sytuacji jest to prawdą. Tylko pytanie- dlaczego tak się stało a nie inaczej? I np. CSM zerwało pakt z ZP po tym, jak się dowiedzieli, że ZP chodzi po świecie i zbiera koalicje przeciwko CSM. TDD podsyłało deffa pod bunty CSM po tym, jak się okazało, że Bumy dogadały się z SŚ, choć się zarzekali, że będą z nimi walczyć do końca.
I teraz powiem coś, co pewnie każdego z Was zdziwi- ZP nie kłamie- pisze o rzeczach, które faktycznie były i które miały miejsce. Jest tylko jedno ALE. Bardzo "komfortowo" zapominają, że to ich ruchy zmusiły innych do podjęcia decyzji, jakie zostały podjęte. Tylko nie piszcie mi tutaj o tym, że ktoś napisał wulgaryzmy na forum bo- z całym szacunkiem- o to wojny się nie wywołuje. ;>

p.s. Mafred- od miesiąca mi wchodzisz w 4 litery. Miło mi, że próbujesz się mi przypodobać, choć i tak jest w tym wszystkim ukryte drugie dno. Jednak do mnie przemawiają czyny a nie słowa. I nie łykam Twoich słów jak Twoi "koledzy", niezależnie co do mnie napiszesz do priv czy na FO ;> Próbuj dalej, mogę być Twoim Mont Everest :eek:
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No w tym wypadku nie masz argumentów, gdyż w momencie gdy CSM zaczęło rozmawiać z SŚ, to już byli z Wami ugadani :cool:

:eek:
skoro tak twierdzisz to i niech tak będzie ale jak to Bumy mają w zwyczaju nie podsyłamy defa jednemu zielonemu na drugiego zielonego tyczyło się to waszych ataków co do ZP i SŚ a co do waszego wysyłania defa pod zielonego to już wasza sprawa tylko po co nam ten pon skoro my trzymamy się pewnych zasad a wy macie je gdzieś jak mam rozbijać się o waszego defa to chociaż niech on nie będzie zielony
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

skoro tak twierdzisz to i niech tak będzie ale jak to Bumy mają w zwyczaju nie podsyłamy defa jednemu zielonemu na drugiego zielonego tyczyło się to waszych ataków co do ZP i SŚ a co do waszego wysyłania defa pod zielonego to już wasza sprawa tylko po co nam ten pon skoro my trzymamy się pewnych zasad a wy macie je gdzieś jak mam rozbijać się o waszego defa to chociaż niech on nie będzie zielony

Tak, nie podsyłają, ale dogadują się z wrogiem za plecami ;) Dlatego też jak tylko się o tym dowiedziałam, to nasz pakt został zamieniony w Pon- czyli pakt o nieagresji, który do niczego nie zobowiązuje, oprócz o braku agresji ;>. A to było po tym, jak do przejętego miasta wpływało wsparcie od SŚ. No wybacz, mieliśmy siedzieć z boku i udawać idiotów?? Zarzekaliście się, że będziecie walczyć z SŚ do końca świata- ale jak widać, obietnice swoją drogą, a własne interesy swoją ;> Podobnie było z innymi bajkami, które łykaliśmy, bo jak mógłby nas wystawić sojusznik, z którym to byliśmy najbliżej?- i to nie moje słowa, a slaitis. I widzisz, głupia ja w tym wszystkim.
Pon z mojej strony nie został zerwany, bo szanuję graczy z Bumów, którzy de facto nie mieli wpływu na decyzje rady, które to doprowadziły do zacieśnienia stosunków z ZP, wojny z CSM i mocnego poluźnienia stosunków z nami- TDD. Dlaczego? Bo współpracowaliśmy od dłuższego czasu, a nie w moim zwyczaju jest wypinanie się na sojuszników.
 
Do góry