Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

a jak tam kronika sobie z
1siekiera i
2 tańczący z wilkami radzi ?
:) oba soje co dziwne nie tracą zbytnio miast mimo ze są z kroniką na wyspach :)

czyżby jednak udawało im sie miasta wybronić :confused:


tańczący z wilkami to Kroniki Sojusznik! a z siekierą im pewnie ciężko idzie :p Nie piszę już, że to też Kroniki Sojusznik. Zaraz by OsZczepCS mnie objechał :p

- - - Updated - - -

Na dodatek nie dziwię się jeżeli połowa Graczy z Helorus pójdzie na nowy świat, Komu by chciało się walczyć z supportem :p
bezradny.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no jeśli by tak popatrzeć na przejecia miast sojuszu domowe przedszkole to tak jakby
tańczący z wilkami zrobili akcje z kroniką na ten soj ;/
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

tańczący z wilkami to Kroniki Sojusznik! a z siekierą im pewnie ciężko idzie :p Nie piszę już, że to też Kroniki Sojusznik. Zaraz by OsZczepCS mnie objechał :p

- - - Updated - - -

Na dodatek nie dziwię się jeżeli połowa Graczy z Helorus pójdzie na nowy świat, Komu by chciało się walczyć z supportem :p
bezradny.gif


Znajomość mapki to u ciebie na równi ze znajomością gry.
A jak się uważnie przyjrzeć to cała siekiera z którą sąsiadujemy to nowi gracze, którzy miasta na naszą rzecz już tracili.
Koalicja przeciw nam ma łącznie kilkuset graczy i miast nie biorą my staramy się brać po kilka od każdego sojuszu żeby żaden nam nie zarzucił "subiektywnych podboi".
"Rywalizacja z supportem" hehe zwrot prawie tak śmieszny jak poziom twojego sojuszu
smiley_emoticons_lol.gif

http://grepointel.com/map.php?server=pl53&ref=lavre5g17ynceyv4kfs32zegqr33k2fyp7mq7q48
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

no jeśli by tak popatrzeć na przejecia miast sojuszu domowe przedszkole to tak jakby
tańczący z wilkami zrobili akcje z kroniką na ten soj ;/

Bo tak jak mówiłem to sojusznicy! Domowe przedszkole trwało tylko dopóki maciejmaciora nie odpuścił tak Kronika dalej by się z nim męczyła!

- - - Updated - - -

Znajomość mapki to u ciebie na równi ze znajomością gry.
A jak się uważnie przyjrzeć to cała siekiera z którą sąsiadujemy to nowi gracze, którzy miasta na naszą rzecz już tracili.
Koalicja przeciw nam ma łącznie kilkuset graczy i miast nie biorą my staramy się brać po kilka od każdego sojuszu żeby żaden nam nie zarzucił "subiektywnych podboi".
"Rywalizacja z supportem" hehe zwrot prawie tak śmieszny jak poziom twojego sojuszu
smiley_emoticons_lol.gif

http://grepointel.com/map.php?server=pl53&ref=lavre5g17ynceyv4kfs32zegqr33k2fyp7mq7q48


Wymądrzasz się tylko pod względem tego, że twój sojusz jest połączeniem Bardzo dobrych graczy z kilku światów i tyle :p Mimo wszystko w moim sojuszu było, jest kilku graczy o niebo lepszych niż każdy z was Kroniki. Wybacz taki jest fakt! Bubuszeq, pol111, MTAshran... mam wymieniać dalej?

- - - Updated - - -

na dodatek mam gdzieś jaka tam Koalicja przeciwko wam się zawiązała. I tak ich pewnie tutaj długo nie będzie, ponieważ jak wcześniej mówiłem z supportem nigdy nie wygrasz!
bezradny.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no cóż , szkoda że Ci niby mega lepsi gracze jeszcze kultury wypowiedzi nie posiadają :)
oszczeps daruj sobie , to jak grochem o sciane :) szkoda czasu lepiej wojo kolejkowac i kolejne miasta brac :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Bo tak jak mówiłem to sojusznicy! Domowe przedszkole trwało tylko dopóki maciejmaciora nie odpuścił tak Kronika dalej by się z nim męczyła!

- - - Updated - - -




Wymądrzasz się tylko pod względem tego, że twój sojusz jest połączeniem Bardzo dobrych graczy z kilku światów i tyle :p Mimo wszystko w moim sojuszu było, jest kilku graczy o niebo lepszych niż każdy z was Kroniki. Wybacz taki jest fakt! Bubuszeq, pol111, MTAshran... mam wymieniać dalej?

- - - Updated - - -

na dodatek mam gdzieś jaka tam Koalicja przeciwko wam się zawiązała. I tak ich pewnie tutaj długo nie będzie, ponieważ jak wcześniej mówiłem z supportem nigdy nie wygrasz!
bezradny.gif



No to wychodzi na to, ze Rebelianci to takie polskie Avengers szkoda tylko, że w tym komiksie nic nie znaczycie:)
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Na PI byś tych Rebeliantów nie pokonał! szkoda, że został jeden...
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wymądrzasz się tylko pod względem tego, że twój sojusz jest połączeniem Bardzo dobrych graczy z kilku światów i tyle :p Mimo wszystko w moim sojuszu było, jest kilku graczy o niebo lepszych niż każdy z was Kroniki. Wybacz taki jest fakt! Bubuszeq, pol111, MTAshran... mam wymieniać dalej?

- - - Updated - - -

bezradny.gif

masz na myśli tego pol111 ktory chcial do nas dołączyc? bubuszeq juz pokazal co potrafi wpuszczajac 5 kolonów do miast. dobry gracz np taki turek by zadnego nie wpuscil ale to nie ta liga zawodników.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

masz na myśli tego pol111 ktory chcial do nas dołączyc? bubuszeq juz pokazal co potrafi wpuszczajac 5 kolonów do miast. dobry gracz np taki turek by zadnego nie wpuscil ale to nie ta liga zawodników.

pol111 do was? haha :D z bubu wszyscy wiemy jak było i dobrze o tym wiecie! Z turkiem mi tu wyjeżdżasz, on już pokazał na Geli...
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

to widac nawet nie wiesz co twoi gracze robią:). tak wiemy ze był i te jego cofki 10 sekund po kolonie.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

No to wychodzi na to, ze Rebelianci to takie polskie Avengers szkoda tylko, że w tym komiksie nic nie znaczycie:)

Widzisz oszczepcs mały staż masz w Grepo aby pamiętać lub choćby grać przeciwko Potwornym Rebeliantom... Zapytaj janczysek z Kroniki. o graczy ScorpX, xgerry lub wąsy to będziesz wiedział co działo się na świecie PI :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

pol111 do was? haha :D z bubu wszyscy wiemy jak było i dobrze o tym wiecie! Z turkiem mi tu wyjeżdżasz, on już pokazał na Geli...



Chyba łatwo będzie znaleźć wyciąg z konsoli na TSie gdy wszedł i chciał dostęp do rady po czym został odprawiony z kwitkiem:)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

staż moze miec mniejszy od ciebie ale umiejetnosci kilka razy wyzsze :d
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzisz oszczepcs mały staż masz w Grepo aby pamiętać lub choćby grać przeciwko Potwornym Rebeliantom... Zapytaj janczysek z Kroniki. o graczy ScorpX, xgerry lub wąsy to będziesz wiedział co działo się na świecie PI :D



Nie wiem ile musiałbym "haha" wpisać - dobra jesteś jednak genialnym trollem, bo nie wierzę byś wierzył w to co piszesz:)
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Nie rozumiem, co cię w tym śmieszy?
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzisz oszczepcs mały staż masz w Grepo aby pamiętać lub choćby grać przeciwko Potwornym Rebeliantom... Zapytaj janczysek z Kroniki. o graczy ScorpX, xgerry lub wąsy to będziesz wiedział co działo się na świecie PI :D


ja pamiętam tych graczy z NY, miałem przyjemność grać przeciw nim i kilku innym,
jak dla mnie to gracze dobrzy i z kulturą ,
na PI poszli po tym jak przegrali walkę na NY, wtedy odpuścili i przeszli grać na PI
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wiele tu mitów na temat kroniki hahaha
A na prawde to wygląda tak:
Kronika Frontowa to sojusz dla osób które lubią grać i mają na to wystarczająco dużo czasu.
Jako sojusz stawiamy na ludzi, którzy współpracują z grupą, a dobro sojuszu przedkładają nad własne interesy. Nie ma miejsca u nas na samolubów, nawet złocących czy wysoko postawionych w topce, jeżeli nie są aktywni i nie pomagają innym.

Dlatego jesteśmy tak silni i zgrani.

Tego też wymagamy od nowo przyjętych graczy. Każdy może spróbować dostać się do sojuszu i zagrać w tak elitarnej grupie. Jeżeli nas osobiście na TS przekona, że jest warty tej szansy to ją dostanie i zostanie przyjęty.

Nowy gracz ma możliwość wykazania się w walce ale i współpracy w grupie. Bardziej zwracamy uwagą na to jak gracz współpracuje, interesuje się życiem sojuszu, niż to ile ma miast czy pkt walki.

Poleganie na sobie jest podstawą naszej gry.

Jeżeli gracz ma małe umiejętności ale jest aktywny współpracuje, to zostaje na stałe, a my go doszkolimy.
Jeżeli nie, to pożegnamy go grzecznie i damy mu możliwość odpłynięcia w dal.

Faktycznie była rekrutacja gracza pol111 i jego sukcesy i umiejętności zostały pozytywnie ocenione. Zostałby przyjęty lecz postawił warunek - dostęp do tajnego forum. Tego niestety nie mógł dostać, bo jak to mówi jeden z naszych założycieli "żeby się całować to najpierw trzeba trochę pochodzić"
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nie każdy może dojść :)
bo np przeciwnik z którym walczycie i np przejeliście mu 2 miasta lub was on atakował :)

albo np osoba na np tak jak ja 23 morzu :)
( tym bardziej na razie nie ma szans dojść :)
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nie każdy może dojść :)
bo np przeciwnik z którym walczycie i np przejeliście mu 2 miasta lub was on atakował :)

albo np osoba na np tak jak ja 23 morzu :)
( tym bardziej na razie nie ma szans dojść :)

Nie prawda.
Kronika Frontowa w połowie złożona jest z graczy którzy byli kiedyś w przeciwnej drużynie.
Położenie miast też nie ma wielkiego znaczenia , pomagamy sie przenieść tak jak np. Książe Kheldar otrzymał miasto i jak widać inwestycja bardzo udana hahah
Dla nas ważny jest wartościowy gracz i fajny kolega innych kryteriów nie ma.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzę że Martusia przyszła teraz na świat Helorus i tutaj wypisuje swoje bajeczki.... i obrzuca błotem innych.
Na Geli też tak ten Noob Grepolisowy szczekał i skończyło się jak zawsze.
Tutaj też jej musicie spuścić łomot i skończy pisać te swoje bajeczki.
Nie wiem czy w jej przypadku się to leczy czy to już wada wrodzona.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_lol.gif

wiesz doktorku na posiadany przez ciebie poziom chamstwa nie ma lekarstwa

i wychowanie już też nie pomoże bo swoim poziomem dotykasz dna i co najgorsze wcale się od niego nie odbijasz

żegnam i nie piszę z takim dnem jak ty nobie
 
Do góry