Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

sojusz PAX ROMANA nie odgrywał i nie będzie odgrywał żadnej znaczącej roli na tym świecie
Nie zgodzę się z Tobą niestety tym razem.
Uważam że takie sojusze jak PAX mogą odegrać znaczącą role i nie pisze tu że zaraz rzucą się na sojusz TOP-1 i ich rozbiorą ale już w budowie cudaków mogą dokonać wiele.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pykajcie sobie na zadupiu, a swoje pseudo-prorocze wymysły zachowaj dla siebie :eek:

a i mi się bardzo podobają te prorocze wymysły :) ba uważam bardzo podobnie jak sam bym je pisał haha
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredziku chciał byś ale twoje nie doczekanie :cool:

I ciekaw jestem co ty taki anty CSM jesteś :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja się tak zastanawiam, co ja robię na tym świecie.

Ewa Braun - nie wiem po co piszesz, ale pisz - przynajmniej dyskusja, aczkolwiek Twoje posty są deczku dziwne.

Manfred, Ty serio chcesz się podpisać pod jej postami, czytałeś wszystkie??
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredziku chciał byś ale twoje nie doczekanie :cool:

I ciekaw jestem co ty taki anty CSM jesteś :p

ciekawość pierwszy stopień do piekła haha


a tak serio bo Ty tam jesteś :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Manfred, Ty serio chcesz się podpisać pod jej postami, czytałeś wszystkie??

Nie. Ale odnośnie tych małych sojuszu uważam że facio pisz racje. I tak samo jak Ty myślę że lekko dziwne są jego posty.
Co do czytania jego postów haha nie do końca je rozumiem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie. Ale odnośnie tych małych sojuszu uważam że facio pisz racje. I tak samo jak Ty myślę że lekko dziwne są jego posty.
Co do czytania jego postów haha nie do końca je rozumiem ;)

Może i rację ale jak dla mnie jest to żenujące.Sojusze ZP/LA i CSM zamiast rozegrać walkę jak na "niby" najlepszych na grepo przystało latają i proszą się jakichś Pax Roma czy Kohorta o pomoc w budowaniu.Czy naprawdę takie sojusze nie są wstanie stanąć do rywalizacji jak prawdziwy facet do walki
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Cały ten świat wygląda przykro.Miał być wielki tryumf wielkich graczy a jest porażka chyba największa na grepo odkąd gram.Nawet jak któraś ze stron wygra to jak dla mnie chwalić się tu nie ma czym bo obie ekipy zbłaźniły się strasznie posuwając się do wszystkiego co najgorsze w grepo łącznie z wytykaniem prywatnych spraw na FO.Żenada
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ciekawość pierwszy stopień do piekła haha


a tak serio bo Ty tam jesteś :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Nie. Ale odnośnie tych małych sojuszu uważam że facio pisz racje. I tak samo jak Ty myślę że lekko dziwne są jego posty.
Co do czytania jego postów haha nie do końca je rozumiem ;)

Ja tam sobie ciebie obserwuje i miałem troszke lepsze zdanie na twój temat :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Może i rację ale jak dla mnie jest to żenujące.Sojusze ZP/LA i CSM zamiast rozegrać walkę jak na "niby" najlepszych na grepo przystało latają i proszą się jakichś Pax Roma czy Kohorta o pomoc w budowaniu.Czy naprawdę takie sojusze nie są wstanie stanąć do rywalizacji jak prawdziwy facet do walki
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Cały ten świat wygląda przykro.Miał być wielki tryumf wielkich graczy a jest porażka chyba największa na grepo odkąd gram.Nawet jak któraś ze stron wygra to jak dla mnie chwalić się tu nie ma czym bo obie ekipy zbłaźniły się strasznie posuwając się do wszystkiego co najgorsze w grepo łącznie z wytykaniem prywatnych spraw na FO.Żenada

Aż musiałem to skomentować bo kolega ma rację zbłaźniły się wszystkie sojusze i mi było by wstyd że tu grałem, jak bym tu grał to nawet odznaki pechowca bym nie wkleił na profil.
Nikt nie ma honoru na tym świecie.:mad:
Muszę sobie zapisać nicki top 100 aby z nikim nie grać na kolejnych światach, oraz dobrze że nie gram na wersji z nowym podbojem, bo widzę że większość tych graczy gra właśnie na takich światach.
Może nie każdy jest zły ale jak to powiedzenie: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.:mad:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Może i rację ale jak dla mnie jest to żenujące.Sojusze ZP/LA i CSM zamiast rozegrać walkę jak na "niby" najlepszych na grepo przystało latają i proszą się jakichś Pax Roma czy Kohorta o pomoc w budowaniu.Czy naprawdę takie sojusze nie są wstanie stanąć do rywalizacji jak prawdziwy facet do walki
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Cały ten świat wygląda przykro.Miał być wielki tryumf wielkich graczy a jest porażka chyba największa na grepo odkąd gram.Nawet jak któraś ze stron wygra to jak dla mnie chwalić się tu nie ma czym bo obie ekipy zbłaźniły się strasznie posuwając się do wszystkiego co najgorsze w grepo łącznie z wytykaniem prywatnych spraw na FO.Żenada

dziwie się że coś takiego ktoś piszę. Jakie ma znaczenie w tej grze rywalizacja jak prawidzy facet? w grze zawiera się sojusze, pakty fuzje itp sprawy. Jeden dogaduje się z TDD a drugi dogaduje się z kimś innym. Rozsądnym jest to że jak ktoś chce wygrać będzie robił wszystko żeby to osiągnąć. I z tego co wiem obie frakcje próbują wielu - choć by dogadaniem się z SS. To nie gra 1 vs 1 niestety.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja tam sobie ciebie obserwuje i miałem troszke lepsze zdanie na twój temat :cool:

no super. Cieszy mnie to że ktoś mnie obserwuje. Zastanawiam mnie tylko po czym zmieniasz o mnie zdanie? co ja takiego zrobiłem że warto było zmienić zdanie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciemnej Strony konta w szarość i błękit urlopu wiecznego > duże zniechęcenie.

Ciemna Strona by ukryć straty wyrzuca graczy rozbieranych > niski upadek.

Ciemna Strona wyrzuca graczy podejrzanych > desperacko szuka nielojalnych >> wspierany jest przeciwnik zamiast swego.

Ciemna Strona Wielką Akcję robi = Wielkie Plum.

Ciemna Strona zbieranina bez celu > musi nazwę znienić na Siewcy >> bajeczka o sitah nie działa >>> gracze nie wiedzą kim są.

Małe sojusze nadciągają > Dorosli zdradzili >> znikąd ratunku.

Tak jest dziś > jutro gorzej jeszcze będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

CSM ma podobną ilość urlopowiczów co ZP

ZP zawsze wywalało nieaktywnych, gdy ktoś inny się dobierał do ich miast.

Graczy podejrzanych zawsze się wywala, każdy tak robi ;)

Akcja dopiero się zaczęła- nie mów hop przed zachodem słońca ;>

Małe sojusze nie nadciągają, jak były to i tak pozostaną- bez znaczenia. A teoria, że zdziałają wiele podczas cudów jest mylna. Małe, słabe sojusze są tylko obciążeniem dla koalicji, bo trzeba ich bardziej wspierać niż de facto robią coś korzystnego- wystarczy spojrzeć na pkt walki :eek:

Dorośli nie zdradzili i nie zdradzą- to nie w naszym stylu.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bardzo fajnie czyta się wypowiedzi Ewy.. Bez względu na to czy to prawda czy też nie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I ciekaw jestem co ty taki anty CSM jesteś :p

CSM ma podobną ilość urlopowiczów co ZP

ZP zawsze wywalało nieaktywnych, gdy ktoś inny się dobierał do ich miast.

Graczy podejrzanych zawsze się wywala, każdy tak robi ;)

Akcja dopiero się zaczęła- nie mów hop przed zachodem słońca ;>

Małe sojusze nie nadciągają, jak były to i tak pozostaną- bez znaczenia. A teoria, że zdziałają wiele podczas cudów jest mylna. Małe, słabe sojusze są tylko obciążeniem dla koalicji, bo trzeba ich bardziej wspierać niż de facto robią coś korzystnego- wystarczy spojrzeć na pkt walki :eek:

Dorośli nie zdradzili i nie zdradzą- to nie w naszym stylu.

Odezwała się dyplomacja Ciemnej Strony? /// Nazwa powinna być zmieniona na Siewcy Dorosłych?

Niech czyta każdy /// Małe sojusze są bez znaczenia /// Mali gracze są nikim i nikim pozostaną /// Wieki Warior i Wielka Mastermona /// Siewcy Dorosłych.

Pogarda + Pycha = Upadek
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj pięknie dziś się bawi Legion Ateński
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//


Ciemną Stronę widać na odległość ale Mocy jakoś nie widać..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciemną Stronę widać na odległość ale Mocy jakoś nie widać..

co to ma wspólnego z moją wypowiedzią to nie wiem
smiley_emoticons_confusednew.gif
bo Szeryf zawsze jak widzę przylatuje na FO po wygranej bitwie a jak w drugą stronę to siedzi cicho z podkulonym ogonem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Rano było fajnie :). Wieczorem mniej, bo nudnawo. Choć oczywiście z sukcesami, więc bilans na plus
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

Gratki dla Warriora
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
- spontaniczna akcja i spontaniczna obrona, wreszcie trochę emocji
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Rano było fajnie :). Wieczorem mniej, bo nudnawo. Choć oczywiście z sukcesami, więc bilans na plus
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

Gratki dla Warriora
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
- spontaniczna akcja i spontaniczna obrona, wreszcie trochę emocji
smiley_emoticons_biggrin.gif
.

Dzięki fajna akcja :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jigsaw_puppet_saw_lizenz_film_maske__movie_mask.jpg


CSM Let's play a game

Wymyślcie sobie liczbę od 0 do 60..

Macie?

Pomnóżcie ją przez 1

Już?

Teraz podzielcie ją przez 1

Ile Wam wyszło??

Nie wiem ale na pewno mniej niż wczoraj straciliście wiosek
smiley_emoticons_freu-dance.gif
. 60 miast w ciągu jednego dnia przejętych przez 18-osobowy sojusz!! Graty Legion
 
Do góry