Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Normalnie aż ci pogratuluję samozachwytu :p ps... przecież to był totalny offowiec
Zapewne się przestraszył jak zobaczył bunty z rana ,bo nie wstał na śniadanie :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeszcze jakby to był gracz aktywny to na prawdę bym szczerze pogratulował. Jednak to było prawie jak zbieranie szaraków :p Nie zmienia to faktu, że takie sytuacja na pewno jeszcze będą miały miejsce.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przestań pisać Andrzej głupoty
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Pawkuba codziennie gdzieś nas atakował. Był bardziej aktywny niż 75% Ciemnych. Miał chłopak pecha bo chciał się pewnie wyspać na weekend
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Ok 9:00 był na grze. Rzucał czary. Potem pojawił się ok 13:00 Nawet budował murek. Założył podobno nawet parę tematów na forum.
Przed kolonami stała straż a ty twierdzisz że był nieaktywny...po prostu koleś nie wytrzymał ciśnienia
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ten Wasz szarak dzień wcześniej zdobył 8k punktów w ataku, całkiem nieźle jak na szaraka
smiley_emoticons_biggrin.gif


http://pl.grepostats.com/world/pl50/player/790842/history

zróbcie Wy może listę, kto tam u Was aktywny i kogo Legion może atakować, bo kogo się nie tkną, to okazuje się, że był całkiem martfy
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zakończmy ten język nienawiści.. Uczmy się gratulować przeciwnikowi gdy jest czego.

Legionie Ateński gratuluje bardzo dobrej, przemyślanej akcji zakończonej pełnym sukcesem. Dowiedliście, że jesteście siłą z którą trzeba się liczyć na świecie i przed która należy czuć respekt.

Widzicie? Da się.. CSM teraz Wasza kolej :)
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pogubiłam się... której akcji gratulujesz Kraku? I komu? CSM-om? Tej akcji, która się dopiero rozpoczęła i trwać będzie do 01.01. 2017? Czy której? Uściślijmy.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratulowałem Legionistom

P.S. Oficjalnie informuję, że akcja Legionistów zakończyła się w dniu wczorajszym.

Szkoda tego pawkuba1 ponieważ chęci to on miał a przy okazji masę pomysłów.


pawkuba1 05.03.2016 11:27
też jestem tego zdania żeby rozebrac kazdy nam wrogi sojusz ale po kolei....na koncu zp pocisniemy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jigsaw_puppet_saw_lizenz_film_maske__movie_mask.jpg


CSM Let's play a game

Wymyślcie sobie liczbę od 0 do 60..

Macie?

Pomnóżcie ją przez 1

Już?

Teraz podzielcie ją przez 1

Ile Wam wyszło??

Nie wiem ale na pewno mniej niż wczoraj straciliście wiosek
smiley_emoticons_freu-dance.gif
. 60 miast w ciągu jednego dnia przejętych przez 18-osobowy sojusz!! Graty Legion

W kwestii formalnej, jakby wybrali 60 to nie wyszłoby im mniej niż 60 :p
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dlatego zaparkowałem kolejnego kolona cobyśmy się sprzeczać o to nie musieli ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przestań pisać Andrzej głupoty
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

po prostu koleś nie wytrzymał ciśnienia

Raczej taka opcja jest najbardziej prawdopodobna :D po statach widać że był każdego dnia na gierce,po prostu się przeliczył... że jak będzie robił off i gdy będzie nim atakował to nikt go nie ruszy ,bo go sojusz obroni :p

No ale 60 to i tak sporo jak na tylu atakujących :p a szczególnie z takim zapleczem graczy w sojuszu.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Może chciał się praktycznie sam bronić, kto wie. W sumie nie wiemy czy klinował, bronił się, czy olał sprawę. Dobra niech będzie, ładna akcja
smiley_emoticons_bravo2.gif
Tylko skąd Wy tyle slotów macie...
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Akcja klasyczna, dobrze wykonana. Masa fejków, a cel osiągnięty.

Gratulacje...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nie zgadzam się do kilku spraw co tu piszecie:
1. Nie 17 graczy atakowało tylko cała koalicja z bumami
2. 137 graczy Ciemna Strona Mocy i Tylko dla dorosłych kontra 410 graczy z Legion Ateński,Zimny Prysznic , Sojusz Smierci, Bumy , Bumy AK, Korhoria słowian, Pax romania , neutralni.
Przy takim układzie to wiadomo że Ciemna Strona Będzie traciła miasta a koalicja nie.
Gratulujecie Legionowi Ateńskiemu a koalicji już nie bo gdyby nie oni to byście leżeli i kwiczeli.
Wczoraj Bumy też ładną akcję zrobiły a nic o nich tutaj nie ma???


Co do rozebranego to był aktywny , tylko jak wiecie nie każdy siedzi po 15h tylko na gierce a ma swoje prywatne życie.
Mnie byście zaatakowali jak bym grał na tym świecie to też bym stracił podobnie miast, ponieważ rodzina i realne życie jest ważniejsze niż strata wirtualnych miast.

PS> kto usuną mój wpis z pytaniem do Ewy Braun???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiadomo jest życie... i jest gra :D

Ale gracze wiedzą że gra w weekend jest najbardziej aktywna i praktycznie zawsze jest jakaś akcja co 2 tygodnie lub nawet częściej...
To też trzeba pilnować miast do początku bonusu i od zakończenia.
A w przypadku "Koalicji" to tylko w weekend się robi akcje razem, innych opcji nie widziałem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zbiło? To żart jakiś? Przecież utrata wiosek jest wpisana w tą grę. Sporo buntów było i trzeba było określić priorytety. A to, że trafiłem na dobrego grajka to kolejna sprawa. Oczywiście zupełnie bez złośliwości pogratulowałem po wszystkim SOUL-owi.

Tylko skąd Wy tyle slotów macie...
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Andrzej mamy slotów i to sporo.. Tutaj kolejny gracz rozebrany do zera :D:D

c2f09a843105e.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cytat Napisał Exzecutor Zobacz post
Dziwny sposób liczenia. Przecież Zimny Prysznic i Kąpiel w Wannie nie prowadzą w wojny z CSM
Szukamy celu na kolejną akcję.. Który gracz chce być nieaktywny??

Wspieranie atakowanego sojuszu się wlicza też do koalicji jak nie wiesz.
Gdyby nie wsparcie z ZP i KwP to prawdopodobnie to CSM by tu pisało o 60 przejętych miastach.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cytat Napisał Exzecutor Zobacz post
Dziwny sposób liczenia. Przecież Zimny Prysznic i Kąpiel w Wannie nie prowadzą w wojny z CSM
Szukamy celu na kolejną akcję.. Który gracz chce być nieaktywny??

Wspieranie atakowanego sojuszu się wlicza też do koalicji jak nie wiesz.
Gdyby nie wsparcie z ZP i KwP to prawdopodobnie to CSM by tu pisało o 60 przejętych miastach.



Bla bla bla.. Gdyby Babka miała wąsy..
 
Do góry