Idalium Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

Jestem ciekaw czy będzie ktoś kto pójdzie w najszybsze budowanie wiochy :D

Pod koniec ochronki pewnie będą wiochy po 14k, albo lepiej przed ochronką będą mieli już z 20-30k punktów czołowi złotnicy i klika wiosek, ale to póki co tylko moje domysły, no ale jest to możliwe gdyż świat będzie bardzo szybki
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

Azir zakładasz jakiś sojusz?

No tak przynajmniej planuje :D to raczej nie będzie nic wielkiego, w planach mam zebrać kilkunastu lepszych grajków i zobaczymy co z tego będzie. Na kalidonie też tak w sumie miało być, a wyszła taka troche masówka, bo 200-250 ludzi, no ale umiejąca grać, bo swoje tam swego czasu ugraliśmy :) sypło sie dopiero jak skończyłem tam grać i cały sojusz trafił szlak
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Idalium Party

Rozumiem jakby brakowało ludzi do składu to pisz na FO :D
 

DeletedUser21128

Guest
Odp: Idalium Party

Gdzie na forum są napisane ustawienia tego świata?
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Idalium Party

Ale tu będzie ludzi 4x prędkość 7 dni ochrona,nowy system :cool: Mogliby tylko raz zaskoczyć i np uruchomić świat o 8 rano a nie jak zawsze 13-15
 

DeletedUser21128

Guest
Odp: Idalium Party

Gdzie masz to napisane że takie będą ustawienia?
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Idalium Party

Tam są tylko linki do ankiet...

Ale wystarczy poczytać tylko...,,16 marca 2016 wystartuje nowy świat - Idalium. Tym razem to Wy będziecie mogli wybrać jego ustawienia! Poniżej znajdziecie linki do pięciu ankiet, w których możecie oddawać swoje głosy do niedzieli 13 marca, do momentu zamknięcia ankiet (około 20:00). ''I wchodzisz w linki do tych ankiet i widzisz jakie ustawienia użytkownicy wybrali dla tego świata.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Idalium Party

może sie świat w 1 tydz zapełni :)
na edesie to po 2-4 został zamknięty :)
( zapewne jakby nie to to by tam z 48 000 było graczy
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Idalium Party

O Aslanek witaj ;)
Podzielam twoje zdanie,świat z taką prędkością w dodatku nowy system może szybko być pełny.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Idalium Party

przez długi czas nie bylo z nowym wiec może juz w 1 dniu zapełni sie 55 45 44 54 :)
( zwykle dopiero po 4 dniach sie zapełniały :)
 

DeletedUser21128

Guest
Odp: Idalium Party

Ale wystarczy poczytać tylko...,,16 marca 2016 wystartuje nowy świat - Idalium. Tym razem to Wy będziecie mogli wybrać jego ustawienia! Poniżej znajdziecie linki do pięciu ankiet, w których możecie oddawać swoje głosy do niedzieli 13 marca, do momentu zamknięcia ankiet (około 20:00). ''I wchodzisz w linki do tych ankiet i widzisz jakie ustawienia użytkownicy wybrali dla tego świata.

Myślisz że twórcy gry nie będą ingerować w ustawienia świata który na nich zarabia pieniądze? Gdyby tak miało być jak ludzie głosowali w ankiecie już dawno by to było oficjalnie na forum napisane.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Idalium Party

jakos kiedyś też był wybierany świat i jakoś były takie ustawienia jak wybrali gracze :)
 

DeletedUser26894

Guest
Odp: Idalium Party

Aniekieta to byl bardzo dobry pomysl zwlaszcza ze nowy system teraz nie jest taki popularny przynajmniej odnosze takie wrazenie
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Idalium Party

Myślisz że twórcy gry nie będą ingerować w ustawienia świata który na nich zarabia pieniądze? Gdyby tak miało być jak ludzie głosowali w ankiecie już dawno by to było oficjalnie na forum napisane.

No to zobaczymy po otwarciu,ale ja raczej zostanę przy moim zdaniu z którym jest logika :D Bo jeśli twórcy mieliby jakiś plan co do ustawień to nie dawaliby ankiet,albo nie dawali by opcji świata 4x jakby im sie nie podobało
 
Do góry