Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Czy jesteś za wprowadzeniem przerwy świątecznej podczas Wielkanocy 2016

  • Tak

    Głosy: 252 82,4%
  • Nie

    Głosy: 51 16,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 1,0%

  • W sumie głosujących
    306
  • Głosowanie zakończone .

Sapcio

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat wprowadzenia przerwy świątecznej w tym okresie. Rozumiemy, że nie każdy będzie miał czas na Grepolis i spędzi go w rodzinnym gronie, dlatego specjalnie dla Was tworzymy tą ankietę.
Przerwa w atakach (czas pokoju) przebiegałby na zasadach takich samych jak "Czasu pokoju 2015". Okres trwania przerwy nie jest bliżej nam znany, ale istnieje możliwość wzięcia urlopu jeśli ewentualna przerwa byłaby dla Was za krótka.

Ankieta potrwa do 19 marca 21:07 i po tym czasie nie będzie możliwość oddania głosu, a Wasza opinia zostanie przesłana do InnoGames.

Pozdrawiamy,
Team Grepolis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6771

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

głosowałem za pokojem. ale widzę ze większość za wojowaniem w swięta 5 do 4
W razie czego urlop się odpali,ale zawsze to dwa dni zaoszczędzone:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Okres pokoju w tym czasie byłby bardzo mile widziany :)
 

DeletedUser23787

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

pokój choćby ze względu na charakter świąt
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

pokój ofc, a jeżeli grepo team chce żebyśmy byli na gierce to może jakiś festyn/zabawa świąteczna pozwalająca wygrać "nadprzyrodzone" moce.
Może coś w stylu kto zbierze najwięcej jaj na morzu(kiedyś to na halloween robiliście z dyniami), albo te pocałunki temidy na walentynki :D

no to miłego wojowania na grepo dla wszystkich!! trza iść plądrować i te inne czynności robić na Helorusie
 

DeletedUser26710

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

To juz teraz ankiete trzeba robic, zeby wprowadzic okres pokoju??? Zawsze bylo to oczywiste, coz takiego sie stalo, ze mamy ankiete w tym roku?!
 

DeletedUser12386

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

jak nejbardziej
 

DeletedUser26924

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Ta gra w głównej mierze polega na wojowaniu. Dlaczego więc wyłączać jeden z głównych jej składników z jakiegokolwiek powodu? Równie dobrze można wprowadzić zakaz budowania w czwartki, a używania boskich mocy w niedziele. Jeżeli ktoś nie będzie miał możliwości grania z powodu świąt to ja poproszę o blokowanie ataków na moje miasta zawsze kiedy mam rozwolnienie. A jeśli już idziemy w tym kierunku to dlaczego nie ma takich pomysłów w ważne święta obchodzone przez inne religie? Dyskryminacja :confused:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

za. W ogólnie obchodzone święta nawet na frontach prawdziwych wojen zwykle wprowadzany był rozejm:)
 

DeletedUser19617

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Trzeba trochę odsapnąć i się wyspać :) Pokój, dwa dni jakoś bez wojny wytrzymam :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Ta gra w głównej mierze polega na wojowaniu. Dlaczego więc wyłączać jeden z głównych jej składników z jakiegokolwiek powodu? Równie dobrze można wprowadzić zakaz budowania w czwartki, a używania boskich mocy w niedziele. Jeżeli ktoś nie będzie miał możliwości grania z powodu świąt to ja poproszę o blokowanie ataków na moje miasta zawsze kiedy mam rozwolnienie. A jeśli już idziemy w tym kierunku to dlaczego nie ma takich pomysłów w ważne święta obchodzone przez inne religie? Dyskryminacja :confused:

Tutaj chodzi o religie dominującą, tak jak w krajach czysto prawosławnych podobna procedura pojawi się w maju. W innym kraju, gdzie jest jeszcze inna wiara dominująca w innym okresie.
Dajemy wam głos i rozumiemy wszystkie głosy za i przeciw.
Dlatego zachęcam do głosowania i wyrażania swojego zdania.
 

DeletedUser20360

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Jestem jak najbardziej za przerwą. Święta to czas dla rodziny
smiley_emoticons_smilenew.gif

Komputery też muszą odpocząć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Jestem za i mam nadzieję że to jest ostatnia tego typu ankieta, dla rzeczy oczywistych :)
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Za pokojem. Ostatnio pomimo ugadania sie z innymi sojami, że się nie atakujemy to jeden [ciach] atakował mnie od 9 rano w Wielkanoc. Jak nie bedzie pokoju to tym razem odpale urlop....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

bardzo dobry pomysl z pokojem,za

68.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26933

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

TAK POKÓJ ja zawsze tradycyjnie każdego roku :cool:
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Głosuję na przerwę - trzeba z rodzina posiedzieć przy stole a nie na grepo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

świąt nie obchodzę żadnych ale jestem za przerwą - warto wyjechać i spędzić czas z rodziną.
 
Do góry