Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ktoś tu chyba jakiegoś dotkliwego kosza dostał
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zaczelo sie od tego ze zaczelas robic z siebie wielka pokrzywdzona na forum trzeba bylo zawinac grabki i dac sobie spokoj i calej sytuacji by nie bylo ale ty jak to na manipulatoreke i aferzyste przystalo musialas wywlekac to na forum i udawac pokrzywdzona
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


KJ.jpg


ps Jarka ani kasi nic nie przerasta nawet tacy kombinatorzy jak ty i tobie podobni poszli i wroca niedlugo
smiley_emoticons_hecheln.gif


piszczecie csm o csm tamto ptaku to taku tamto spojrzcie na siebie i pilnujcie swoich czterech liter
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

Chyba żartujesz? Miałam zawijać grabki, żeby Ty, Kartura i Wam podobne nooby chwaliły się, że świat wygrały? Na plecach moich przyjaciół A w życiu! Świat wygrają moi przyjaciele, ludzie, którzy na to zasługują.
A Wam niedojdy pozostaje to co zawsze - pajacowanie i wylewanie żali na forum. Już nic więcej.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Normalnie kabaret największy na grepo. Komentarz nasuwa się sam.Zapowiadany był największy team na grepolis a wyszło największe pośmiewisko z wywlekaniem na forum prywatnych brudów
smiley_emoticons_lol.gif
.
Nie mnie oceniać kto jest tu winny bo po której stronie nie stanę będę postrzegany jako gracz przeciwnika nie mniej jednak kilka osób ,które doprowadziły do podziału plus osoby które przed tym podziałem nie uchroniły sojuszu Uchodżcy są największymi przegranymi tego świata.Wygrana Bumów to po prostu śmiech na sali nie obrażając oczywiście poszczególnym graczom bo jest tam kilku dobrych grajków.Moim skromnym zdaniem nie zasłużyli na wygraną bo po prostu bobowały i teraz przy pomocy ZP będą nosić berło
smiley_emoticons_lol.gif

I to właśnie Was zgubiło. Arogancja, pycha, pogarda. Więcej szacunku do ludzi, a może życie przestanie tak bardzo dawać Wam w kość:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adrian przegrał świat ale ma wyjątkową okazję na sobie wykorzystać maść którą polecał innym :D:D 'Tam między odleżynami .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I to właśnie Was zgubiło. Arogancja, pycha, pogarda. Więcej szacunku do ludzi, a może życie przestanie tak bardzo dawać Wam w kość:)

Ja tam nic nie zgubiłem więc nie wiem o czym piszesz
smiley_emoticons_confusednew.gif
ale jak tak patrzę na Twoje wpisy obrażające innych to śmiem twierdzić że arogancji pychy i pogardy i Tobie księżniczko fiono nie brakuje a piszesz że to Adrian obraża innych.Kulturę chyba zgubiłaś na targu warzywnym i jej brak pokazujesz na FO.Wygrała świat w żołnierzyki i przenosi to na realny świat.Oj nieźle wam się lasuje w tych głowach od tej gry
smiley_emoticons_irre.gif


Ps.Bierz przykład z wypowiedzi np Maranty,Manfreda czy DonBeker.Są uszczypliwe ale ze smakiem i humorem lub wnoszące ładny opis sytuacji a nie ziejesz ogniem i udajesz wielką gwiazdę.Pozostaje tylko współczuć bo chyba masz jakieś mega kompleksy i chcesz udowodnić swoją wyższość.No cóż tak niektóre małe ludziki mają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam nic nie zgubiłem więc nie wiem o czym piszesz
smiley_emoticons_confusednew.gif
ale jak tak patrzę na Twoje wpisy obrażające innych to śmiem twierdzić że arogancji pychy i pogardy i Tobie księżniczko fiono nie brakuje a piszesz że to Adrian obraża innych.Kulturę chyba zgubiłaś na targu warzywnym i jej brak pokazujesz na FO.Wygrała świat w żołnierzyki i przenosi to na realny świat.Oj nieźle wam się lasuje w tych głowach od tej gry
smiley_emoticons_irre.gif


Ps.Bierz przykład z wypowiedzi np Maranty,Manfreda czy DonBeker.Są uszczypliwe ale ze smakiem i humorem lub wnoszące ładny opis sytuacji a nie ziejesz ogniem i udajesz wielką gwiazdę.Pozostaje tylko współczuć bo chyba masz jakieś mega kompleksy i chcesz udowodnić swoją wyższość.No cóż tak niektóre małe ludziki mają.

Współczucie zachowaj dla swoich kolegów - oni teraz bardziej go potrzebują.
A co do mojej arogancji - zważ, to kogo moja wypowiedź była adresowana. Używam takiego języka i nomenklatury, ponieważ tylko taki przemawia do zaćpanego umysłu killera.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak poza tym to zdecydowałeś się w końcu Pishinger, na którym koncie grasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Współczucie zachowaj dla swoich kolegów - oni teraz bardziej go potrzebują.
A co do mojej arogancji - zważ, to kogo moja wypowiedź była adresowana. Używam takiego języka i nomenklatury, ponieważ tylko taki przemawia do zaćpanego umysłu killera.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak poza tym to zdecydowałeś się w końcu Pishinger, na którym koncie grasz?

Kolegów mam zarówno u was jak i u nich ale zaburzenia potrafię rozpoznać na kilometr.Masz problemy księżniczko i to widać gołym okiem i to wcale nie mniejsze niż Killer wnioskuję po wypowiedziach na FO więc chyba musicie spod jednego kamienia wychodzić
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kolegów mam zarówno u was jak i u nich ale zaburzenia potrafię rozpoznać na kilometr.Masz problemy księżniczko i to widać gołym okiem i to wcale nie mniejsze niż Killer wnioskuję po wypowiedziach na FO więc chyba musicie spod jednego kamienia wychodzić
smiley_emoticons_hust.gif

Masz coś może mądrego i ciekawego do powiedzenia, czy tak będziesz w kółko to samo powtarzał, jak pozytywka?
Poziom przedszkolaka. A Ty jesteś głupi! A nie, bo Ty jesteś głupszy!
Zaprezentuj coś więcej, bo do wypowiedzi reprezentujących ten sam poziom, który reprezentujesz dotychczas, nie będę się więcej odnosić, poszukaj sobie adwersarza (uwaga, trudne słowo!) bardziej w swojej kategorii.

Ale nie odpowiedziałeś znowu: na jakim koncie obecnie grasz? Bo że to konto na FO jest przechodnie, to już wszyscy wiedzą. Kiedyś używała go tu Kartura, kto jeszcze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Specjalnie dla Ciebie zszedłem na niższy poziom inaczej ni w pień nie można było się Z Tobą dogadać
smiley_emoticons_hust.gif
.Już ci pisałem zejdź z konia zdejmij hełm i odłóż wirtualny miecz.Gra i real to dwie różne rzeczy a mam wrażenie że zatraciłaś się bez końca w sianiu nienawiści. Pamiętaj że zło wraca do nas z podwójną siłą
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Specjalnie dla Ciebie zszedłem na niższy poziom inaczej ni w pień nie można było się Z Tobą dogadać
smiley_emoticons_hust.gif
.Już ci pisałem zejdź z konia zdejmij hełm i odłóż wirtualny miecz.Gra i real to dwie różne rzeczy a mam wrażenie że zatraciłaś się bez końca w sianiu nienawiści. Pamiętaj że zło wraca do nas z podwójną siłą
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

To powiesz na jakim koncie grasz, czy drżenie rąk i dzwonienie zębów o siebie nadal Ci nie pozwalają?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//

nie no bez przesady zostanę przy tej wrednej :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Też jestem fanką Ewy
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Też jestem fanką Ewy
smiley_emoticons_smilenew.gif

no trudno abyście były przeciwko swojej koleżance pewnie wspólnie przy malowaniu paznokci te dyrdymały wymyślacie
smiley_emoticons_hust.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ufff, bo już myślałam, ze też sobie ubzdurałeś rozmowę ze mną

słyszałem cię ale jakoś tam mi się te dwa walory nie rzuciły w uszy :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no trudno abyście były przeciwko swojej koleżance pewnie wspólnie przy malowaniu paznokci te dyrdymały wymyślacie
smiley_emoticons_hust.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



słyszałem cię ale jakoś tam mi się te dwa walory nie rzuciły w uszy :p

Eeee, moze dlatego, ze nie mam przechlanego i przepalonego głosu, a doktorek jest mitomanem :)

Co do Ewy - nie mam pojęcia kto to :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no trudno abyście były przeciwko swojej koleżance pewnie wspólnie przy malowaniu paznokci te dyrdymały wymyślacie
smiley_emoticons_hust.gif

Oj, z chęcią umówiłabym się z Ewą "na paznokcie", ale niestety nie wiem kim jest
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

P.S.
Redka ma bardzo przyjemny głos, zdecydowanie nie można go opisać wyżej cytowanym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Boże niewiedza w narodzie panuje
smiley_emoticons_hust.gif
ciekawe czy Ewa wie kim jest czy też nie wie
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wrócił doktorek który dał słowo, że wróci z urlopu na 100% i zamilkł, wiochy rozebrane bez jego udziału. Tyle warte jest Twoje słowo. I jeszcze wracasz i jakby nigdy nic nazywasz ludźmi "nikim" .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Grupa bojowa Legion skasowała grupę bojową Ciemni /// Wielki topek małym kotkiem okazał się > miał konto a ma kontunio

Plan Ciemnej Strony > na urlopy uciec całym sojuszem /// Bezradni i wystraszeni jak dzieci /// Powrót kiedy wystartuje Era

Plan wymysliło dziecko co wkleja obrazki i kobieta zwana Kelnerką a Siewca zatwierdził ///Pierwszy raz w historii sojusz top1 cały w panice ucieka na urlop przed 15 graczami /// Długo pamietane będzie tchórzostwo takie

Nic to nie pomoże /// Małe sojusze już zbieraja na nich wolne sloty /// Małe sojusze zdecydują
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ewa jak możesz podejrzewać grubego o tak nikczemny plan. Tak samo jak teoria, że człowiek kciuk jak wygra to będzie się chwalił a jak przegra to napisze, że przecież on tutaj nie grał.
Temat urlopów był już poruszany więc na pewno jest tak jak napisali. Urlopy połowy sojuszu CSM I CSM2 nie mają nic wspólnego z wojną z Legionem.. To tylko dowód na wyższość świąt Wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia bo do tych grudniowym CSM tak sumiennie się nie przygotowywał.
 
Do góry