Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Czy jesteś za wprowadzeniem przerwy świątecznej podczas Wielkanocy 2016

  • Tak

    Głosy: 252 82,4%
  • Nie

    Głosy: 51 16,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 1,0%

  • W sumie głosujących
    306
  • Głosowanie zakończone .

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Informuje, że nie ma możliwości już oddawania głosów, ale nadal można prowadzić dyskusję.
Większość opowiedziała się za i taka opinia zostanie przekazana dalej.
 

DeletedUser26894

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Jak dla mnie bezsensu ciekawe na ile jeszcze ledwo sie ochronki skoncza(Idalium) i na nowo jak dla mnie masakra a od kiedy do kiedy to ma byc nie mowcie mi ze od czwartku do niedzieli az
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Tragedia, jak chcecie spędzić święta rodzinnie, to się bierze URLOP...każdy ma aż 56 dni dostępnych w trakcie roku...i nikt was wtedy nie będzie atakował, a tym co nie obchodzą świąt i mają wolne dajcie spokojnie pograć.
 

DeletedUser26894

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Swietnie ujete, dziwne ze robia czas pokoju bo przeciez jak ktos wykupi te 14dni urlopu to kase musi dac wiec grepolis zarabia zamiast eventu mogliby by zarabiac na tym eh.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Kot, a nie przyszło Ci do głowy, że komuś ten Twój wolny czas w okresie świąt zawdzięczasz? Jak by nie to, że w Polsce okres świąteczny jest wolny od pracy/zajęć szkolnych to by niewierzący dymali do roboty czy do szkoły... ;/ I każdy może sobie spędzać ten czas jak chce, a skoro większość społeczeństwa jest jednak wierząca i zagłosuje za czasem pokoju to niech to reszta uszanuje, a nie struga wariata.
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser26894

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Kot, a nie przyszło Ci do głowy, że komuś ten Twój wolny czas w okresie świąt zawdzięczasz? Jak by nie to, że w Polsce okres świąteczny jest wolny od pracy/zajęć szkolnych to by niewierzący dymali do roboty czy do szkoły... ;/ I każdy może sobie spędzać ten czas jak chce, a skoro większość społeczeństwa jest jednak wierząca i zagłosuje za czasem pokoju to niech to reszta uszanuje, a nie struga wariata.
smiley_emoticons_motz.gif
To troche zabwane bo ja jestem ateistą ale powiedzmy że ktos wierzy w co innego i też ma swoje święta i on nie ma do tego prawa to dlaczego chrześcijanie mają ?
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

To troche zabwane bo ja jestem ateistą ale powiedzmy że ktos wierzy w co innego i też ma swoje święta i on nie ma do tego prawa to dlaczego chrześcijanie mają ?

To chyba nie jest odpowiedni temat do tych dyskusji ale na szybko Ci odpowiem... Kto Ci/Wam broni wystosować pismo do Suportu z prośbą o czas pokoju kiedy są obchodzone inne święta nie koniecznie katolickie??? Mówimy tu nie o jakimś małym święcie, tylko o najważniejszym święcie dla katolików. I jeśli komuś nie przeszkadza, że w tym okresie nie może pracować i jest stratny bo wstrzymuje się od wykonywania pracy, to dlaczego ma problem z uszanowaniem przekonań innych w sprawie durnej gry? (bądź co bądź najliczniejszej grupy społecznej)?

Gdybyś mieszkał np. w Arabii Saudyjskiej musiał byś się dostosować do wyznawców Islamu i do ich świąt. Mieszkając w Polsce dostosowujesz się do katolików. Nikt Ci nie każe chodzić do kościoła czy spotykać się z rodziną w tym czasie, jednak jeśli 90 % społeczeństwa tak spędzi ten okres i Suport to szanuje, nie rozumiem czemu pojedyncze jednostki mają z tym problem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26894

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

A co to za problem jest dla was urlop wlaczyc to wyszlo by dobrze wgl mam lepsza oferte zrobmy 356 dni w roku ochronke i jak bedzie rok przestepny do mozemy podbijac bomba no nie?
 

DeletedUser26895

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Chcesz spędzić święta to weź urlop jak już przedmówcy wspominali.
Czas pokoju nie ma sensu bytu. Jestem katolikiem i sam będę świętował, ale ludzie którzy nie wierzą lub chcą sobie normalnie po klikać to już nie mogą? Wczoraj miałem urodziny i teraz się pytam gdzie była ankieta na tak ważne święto? A może chciałem sobie wypić i się po bawić? Także przestańcie pisać o poszanowaniu tradycji i takich duperelach, bo to jest bez sensu.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Nie no, dyskusja z Wami nie ma racji bytu... Przecież tu nie chodzi o ochronkę z byle jakiego powodu, i co chwilę. Logiczne argumenty do Was nie trafiają więc szkoda czasu tracić. Nie ma sensu nadal mój wywód, bo niestety spodziewałam się, że w końcu trafi się jakiś mądry który wyskoczy z przykładem urodzin... Ankieta zamknięta, jeśli suport zgodzi się na ochronę to i tak dalsze rozmowy nie mają sensu.
 

DeletedUser26895

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Nie zapomnijcie tylko o Dniu Babci i Dziadka, na pewno sa seniorzy którzy grają i chcieli by spędzić ten dzień z wnuczkami.
A Dzień Matki? Też sobie tam zanotujcie.
No i przecież niedziela? Nie słyszeliście żeby dzień świety święcić? Co za banda bezbożników..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Kot, a nie przyszło Ci do głowy, że komuś ten Twój wolny czas w okresie świąt zawdzięczasz? Jak by nie to, że w Polsce okres świąteczny jest wolny od pracy/zajęć szkolnych to by niewierzący dymali do roboty czy do szkoły... ;/ I każdy może sobie spędzać ten czas jak chce, a skoro większość społeczeństwa jest jednak wierząca i zagłosuje za czasem pokoju to niech to reszta uszanuje, a nie struga wariata.
smiley_emoticons_motz.gif

1. Niedzielę, to ja mam KAŻDĄ wolną, czy są święta, czy nie. Sobota tak samo. Poniedziałek jak chcę też mam wolny, więc wybacz, ale nikomu nie zawdzięczam wolnego okresu w tym czasie.

2.
I każdy może sobie spędzać ten czas jak chce

Dokładnie. Kto chce pograć ten pogra, kto chce rodzinnych świąt, weźmie urlop.

3. Wykupiłem opcje premium, żeby z nich korzystać, natomiast w tej sytuacji będę miał zablokowaną taką możliwość.

4. Dotychczas było dobrze to rozwiązane, pamiętam jak rok temu na Akcjum na święta wielkanocne połowa graczy po obu stronach frontu poszła na urlop, druga połowa została i walczyła ze sobą w czasie świąt, nikt nie miał pretensji, nikt nie czuł się poszkodowany.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Zawsze można zagrać na serwerze tureckim, brazylijskim czy argentyńskim. Tam pewnie nie ma takich przerw
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Tutaj jest Polska i niektóre rzeczy po prostu są zakorzenione od pokoleń i to nas wyróżnia na tle multikulti i szerzącej się tolerancji na wszystko.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Tutaj jest Polska i niektóre rzeczy po prostu są zakorzenione od pokoleń i to nas wyróżnia na tle multikulti i szerzącej się tolerancji na wszystko.

Tak zakorzenione, że w tym roku są szóste urodziny Grepolis, i pierwszy raz pojawia się taki problem. Przez ostatnie 5 lat problemu z tym nie było, było rozwiązane to dobrze i działało. Niektórzy widzę jednak dostrzegają tutaj wielką zmianę kulturową i społeczną, która się dokonała na przestrzeni ostatniego roku. Nagle święta stały się wielkim problemem i trzeba zakazać wszystkim gry...
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Ja uważam, że to zawsze było problem, a dopiero teraz inno coś z tym robi.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Tyle tylko, że Inno jeszcze nic nie zrobiło. Jak na razie nasz support wyszedł z idea i zorganizował ankietę...do wyników której Inno się pewnie przychyli i będzie wolne od soboty 18:00 do poniedziałku 23-24:00. Coś na wzór świąt Bożego Narodzenia.

W dodatku trzeba się także przychylić do głosu ponad 80% graczy, którzy wypowiedzieli się w tej ankiecie...przecież to jest kolosalny stosunek głosów.

W ramach dzisiejszej poprawności politycznej, takie podejście do tematu może spotkać się z różnymi oskarżeniami, jednak z drugiej strony jeszcze żyjemy w państwie katolickim i jakby na to nie patrzeć, zbliżające się święta są nawet ważniejsze od tych grudniowych...gdzie panuje okres pokoju. Tak to jest, jak Gwiazdkę obchodzą wszyscy, nawet Ci niewierzący, bo im się tak podoba...taki szczyt hipokryzji. Ale tutaj chyba nie miejsce na dyskusję o tym...

Do tego trzeba zauważyć, że na Wielkanoc, na większości światów liderzy topowych sojuszy i tak dogadywali się, odpuszczając walki podczas tego okresu (podobnie jak na 01.11)...a, że zawsze znalazł się ktoś, kto się wyłamał, to rodziło to potem tylko problemy. Teraz będzie to z góry ograniczone i niepotrzebnych spin się uniknie.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Do tego trzeba zauważyć, że na Wielkanoc, na większości światów liderzy topowych sojuszy i tak dogadywali się, odpuszczając walki podczas tego okresu (podobnie jak na 01.11)...a, że zawsze znalazł się ktoś, kto się wyłamał, to rodziło to potem tylko problemy. Teraz będzie to z góry ograniczone i niepotrzebnych spin się uniknie.

a byli tacy, co rozumieją, że ta gra to zabawa, i się dalej bawili w tym okresie, a kto nie mógł, brał urlop. 0 problemów. Nadal nie rozumiem jaki to problem wziąć urlop na ten okres.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Twój maniakalny upór mnie aż śmieszy... Była ankieta, skoro demokratycznie większość graczy biorących w niej udział opowiedziało się za czasem pokoju nie rozumiem z czym Ty tak walczysz... Musisz się niestety pogodzić z decyzją i zrozumieć, że ważniejszy jest głos ogółu, nie Twojej jednostki.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

a byli tacy, co rozumieją, że ta gra to zabawa, i się dalej bawili w tym okresie, a kto nie mógł, brał urlop. 0 problemów. Nadal nie rozumiem jaki to problem wziąć urlop na ten okres.

Żadne argumenty do Ciebie nie docierają i ma być po Twojemu chociaż jesteś w mniejszości. Zrozum, że żyjemy w państwie katolickim i 90% Polaków to katolicy. Co się dzieje kiedy większość dostosowuje się do mniejszości możemy zaobserwować dzięki imigrantom w Szwecji czy Francji.
 
Do góry