Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Czy jesteś za wprowadzeniem przerwy świątecznej podczas Wielkanocy 2016

  • Tak

    Głosy: 252 82,4%
  • Nie

    Głosy: 51 16,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 1,0%

  • W sumie głosujących
    306
  • Głosowanie zakończone .
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

To jest głosowanie, chyba każdy wie czym jest głosowanie, wygrywa to co dostanie większość głosów - tak dla tych co nie zauważyli kluczowe słowo wygrywa
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Jeśli chcecie porozmawiać o polityce, to zapraszam do Hydeparku, jest tam odpowiedni wątek ;)

W sprawie pokoju podczas Wielkanocy - co rok dostajemy od kilkunastu do kilkudziesięciu pytań czy tym razem będzie przerwa w atakach. Nie ma znaczenia jakiego kto jest wyznania, po prostu wiele osób spędza te kilka dni z dala od komputera, wolą spotkać się z rodziną albo wyjechać gdzieś i nie martwić się o to, że przez ten czas utracą miasta.

Wspomnieliście o ustaleniach pomiędzy sojuszami, by nie atakować się podczas świąt - wielokrotnie słyszałam o tym, że niektórzy gracze się wyłamują i dalej prowadzą walki, więc nie ma żadnej pewności i całkowitej ochrony. Z kolei urlop jest przydatny głównie wtedy, gdy nie będziemy logować się do gry przez dłuższy czas. W przypadku 1 czy 2 dni przerwy etap od włączenia do aktywacji urlopu jest mocno uciążliwy.

Z tych powodów powstała ankieta - abyście mogli wspólnie podjąć decyzję czy chcecie wprowadzenia czasu pokoju, czy wolicie walczyć :) Jak widać, większość osób jednak zagłosowało za przerwą w atakach.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Jeśli chcecie porozmawiać o polityce, to zapraszam do Hydeparku, jest tam odpowiedni wątek ;)

W sprawie pokoju podczas Wielkanocy - co rok dostajemy od kilkunastu do kilkudziesięciu pytań czy tym razem będzie przerwa w atakach. Nie ma znaczenia jakiego kto jest wyznania, po prostu wiele osób spędza te kilka dni z dala od komputera, wolą spotkać się z rodziną albo wyjechać gdzieś i nie martwić się o to, że przez ten czas utracą miasta.

Wspomnieliście o ustaleniach pomiędzy sojuszami, by nie atakować się podczas świąt - wielokrotnie słyszałam o tym, że niektórzy gracze się wyłamują i dalej prowadzą walki, więc nie ma żadnej pewności i całkowitej ochrony. Z kolei urlop jest przydatny głównie wtedy, gdy nie będziemy logować się do gry przez dłuższy czas. W przypadku 1 czy 2 dni przerwy etap od włączenia do aktywacji urlopu jest mocno uciążliwy.

Z tych powodów powstała ankieta - abyście mogli wspólnie podjąć decyzję czy chcecie wprowadzenia czasu pokoju, czy wolicie walczyć :) Jak widać, większość osób jednak zagłosowało za przerwą w atakach.

kiedy będzie informacje od kiedy czas pokoju itd ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Jak tylko będziemy w posiadaniu takich informacji, natychmiast je ogłosimy.

64.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Kot, a nie przyszło Ci do głowy, że komuś ten Twój wolny czas w okresie świąt zawdzięczasz? Jak by nie to, że w Polsce okres świąteczny jest wolny od pracy/zajęć szkolnych to by niewierzący dymali do roboty czy do szkoły... ;/ I każdy może sobie spędzać ten czas jak chce, a skoro większość społeczeństwa jest jednak wierząca i zagłosuje za czasem pokoju to niech to reszta uszanuje, a nie struga wariata.
smiley_emoticons_motz.gif

A kogo to obchodzi? Nie obchodze świąt i mam głęboko w czterech literach że ktoś obchodzi.... Od tego jest urlop, ja chce sb normalnie pograć ale to mi uniemożliwia to bzdurna i głupia ankieta.... Bez sens totalny w sylwestra rozumiem bo każdy bez wyjątku obchodzi, ale to? Bez sensu... Niech se załączą urlop i tyle, a zdanie większości to kolejna bzdura i popieram kota tutaj.... Skoro te 70% obchodzi niech sobie urlop załączy, dlaczego psuć gre reszcie graczy?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

A kogo to obchodzi? Nie obchodze świąt i mam głęboko w czterech literach że ktoś obchodzi.... Od tego jest urlop, ja chce sb normalnie pograć ale to mi uniemożliwia to bzdurna i głupia ankieta.... Bez sens totalny w sylwestra rozumiem bo każdy bez wyjątku obchodzi, ale to? Bez sensu... Niech se załączą urlop i tyle, a zdanie większości to kolejna bzdura i popieram kota tutaj.... Skoro te 70% obchodzi niech sobie urlop załączy, dlaczego psuć gre reszcie graczy?

To znaczy że jesteś człowiekiem samotnym jeżeli nie obchodzisz świąt
Osobiście zagłosowałem na nie bo ta gra i święta nie idą w parze
Uważam że święta należy szanować tak jak i religie i ludzi. . .
 
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

A kogo to obchodzi? Nie obchodze świąt i mam głęboko w czterech literach że ktoś obchodzi.... Od tego jest urlop, ja chce sb normalnie pograć ale to mi uniemożliwia to bzdurna i głupia ankieta.... Bez sens totalny w sylwestra rozumiem bo każdy bez wyjątku obchodzi, ale to? Bez sensu... Niech se załączą urlop i tyle, a zdanie większości to kolejna bzdura i popieram kota tutaj.... Skoro te 70% obchodzi niech sobie urlop załączy, dlaczego psuć gre reszcie graczy?



Jak to każdy bez wyjątku obchodzi sylwestra?
Nie wszyscy świętują nowy rok, ale większość świętuje.
Na takiej samej zasadzie działają święta Wielkanocne czy Bożego Narodzenia.
Większość je obchodzi.Większość wybrała.
Już pomijając, że nie bez powodu w te dni ma się też, wolne od pracy i od szkoły.
Niemcy dali nam wolne na Wielkanoc, a pretensje o to, że przez dwa dni w roku nie będziecie mogli po atakować - kpina jakaś.
Jakbym napisał ,że przerwa w Sylwestra mi się nie podoba, bo akurat będę chory i chciałbym po atakować te same osoby, które są przeciwko jednej przerwie byłyby nagle za drugą.Powodem oczywiście "Oni chcą się wyluzować , odpocząć czy świętować"
Katolicy czy nawet ateiści w te dni specjalne dla niektórych wolne dla innych też chcą i mają do tego takie samo prawo.
Tak samo jak masz głęboko w czterech literach, że ktoś chce odpocząć tak ja mogę mieć twoje zdanie i to, że ty chcesz się bawić - można tak na to spojrzeć? Można
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26685

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Przecież to jest proste jak drut..... 80% serwera załącza urlop w czasie eventu ?????????????????????
OMG wiecie ile to jest straty?
INNO po zapoznaniu się z "opinia" polskich konsumentów... przekalkulowało i wprowadzili pokój, przy okazji robiąc wszystkich whooya z nagrodami xDD

Tak na marginesie, czy ta gra jest warta aby ją stawiać miedzy rodzina? wiarą?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Przecież to jest proste jak drut..... 80% serwera załącza urlop w czasie eventu ?????????????????????
OMG wiecie ile to jest straty?
INNO po zapoznaniu się z "opinia" polskich konsumentów... przekalkulowało i wprowadzili pokój, przy okazji robiąc wszystkich whooya z nagrodami xDD

Tak na marginesie, czy ta gra jest warta aby ją stawiać miedzy rodzina? wiarą?

Dlatego, aby nie była warta więcej niż spotkanie rodzinne wśród grona bliskich wprowadzono pokój.

Urlop ma swoje minusy w wprowadzaniu go i kończeniu, a tak pomijany jest ten fakt.
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

za. W ogólnie obchodzone święta nawet na frontach prawdziwych wojen zwykle wprowadzany był rozejm:)
Masz rację.
W prawdziwym życiu nawet Arabowie w czasach przedislamskich mieli okres o nazwie muharram, kiedy obowiązywał zakaz prowadzenia walk plemiennych.
 
Do góry