Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Wiadomo, że jak są mityki to każdy będzie je brał bo czemu ma być gorszy od tego drugiego?
Skutek mityki nigdy nie znikną z naszych eventów :)
Zresztą każdy woli wydać złoto na mityki bo jest to bardziej opłacalne.
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ta sytuacja wynikła z testów, które przeprowadzane są obecnie we wszystkich wersjach językowych gry. W trzech wersjach (francuska, amerykańska i holenderska) w evencie nie można zdobyć jednostek mitycznych, w pozostałych jest to możliwe. W ten sposób chcemy się przetestować jaki wpływ mają jednostki mityczne w wydarzeniach na opinie graczy, dochody oraz sytuację na światach (ataki, przejęcia miast itp.). Zależy nam na znalezieniu złotego środka. Chcemy, by nagrody w kolejnych wydarzeniach spełniały wasze oczekiwania, dawały wam sporo zabawy i motywacji do wzięcia udziału w evencie, a jednocześnie nie zaburzały całkowicie rozgrywki. Dzięki danym zebranym po Próbie Procarzy będziemy w stanie dostosować nagrody w kolejnych wydarzeniach do waszych oczekiwań.

Dziękujemy za wasze opinie, również te krytyczne :)

;);););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););)

Jakie bajdy :) a to wasz pierwszy event:), ale w sumie gratulacjie za wytłumaczenie jak to Wam nie zależy na kasie:D:D
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ta sytuacja wynikła z testów, które przeprowadzane są obecnie we wszystkich wersjach językowych gry. W trzech wersjach (francuska, amerykańska i holenderska) w evencie nie można zdobyć jednostek mitycznych, w pozostałych jest to możliwe. W ten sposób chcemy się przetestować jaki wpływ mają jednostki mityczne w wydarzeniach na opinie graczy, dochody oraz sytuację na światach (ataki, przejęcia miast itp.). Zależy nam na znalezieniu złotego środka. Chcemy, by nagrody w kolejnych wydarzeniach spełniały wasze oczekiwania, dawały wam sporo zabawy i motywacji do wzięcia udziału w evencie, a jednocześnie nie zaburzały całkowicie rozgrywki. Dzięki danym zebranym po Próbie Procarzy będziemy w stanie dostosować nagrody w kolejnych wydarzeniach do waszych oczekiwań.

Dziękujemy za wasze opinie, również te krytyczne :)

to jest zwykłe oszustwo a nie test!
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

A wydawac by sie moglo, ze w firmie poszli po rozum do glowy, wykupili cztery secondhandy i udalo im sie przywrocic staryu porzadek, bez zabijania rozgrywki wszelkimi mozliwymi sposobami. Wydawalo sie przez chwile, przyjemnie sie klikalo z mysla, ze wraca stare grepo.
Pomylka, rozwiana w sposob lekcewazacy wszelkie normy przyzwoitosci, wrzucili do latryny i nasrali na leb.
Widac rozum kupili przeterminowany, ciezko na wtornym rynku znalezc cos sprawnego.


Popieram:)!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to jest zwykłe oszustwo a nie test!

Wg mnie powinni oddać złoto tym co zużyli na event w rannych godzinach i zacząć od nowa z prawdziwymi ustawieniami!!

aż się ciśnie na usta ZŁO......E
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Wg mnie powinni oddać złoto tym co zużyli na event w rannych godzinach i zacząć od nowa z prawdziwymi ustawieniami!!

aż się ciśnie na usta ZŁO......E
Jak zwykle, ewentualne rekompensaty rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony, ponieważ poniósł straty z powodu tej zmiany, bardzo prosimy o zgłoszenie się do obsługi gry.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Dzięki kochani użyłem złota a tu takie cuda.
Gdzie moje odłamki :c
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ta sytuacja wynikła z testów, które przeprowadzane są obecnie we wszystkich wersjach językowych gry. W trzech wersjach (francuska, amerykańska i holenderska) w evencie nie można zdobyć jednostek mitycznych, w pozostałych jest to możliwe. W ten sposób chcemy się przetestować jaki wpływ mają jednostki mityczne w wydarzeniach na opinie graczy, dochody oraz sytuację na światach (ataki, przejęcia miast itp.). Zależy nam na znalezieniu złotego środka. Chcemy, by nagrody w kolejnych wydarzeniach spełniały wasze oczekiwania, dawały wam sporo zabawy i motywacji do wzięcia udziału w evencie, a jednocześnie nie zaburzały całkowicie rozgrywki. Dzięki danym zebranym po Próbie Procarzy będziemy w stanie dostosować nagrody w kolejnych wydarzeniach do waszych oczekiwań.

Dziękujemy za wasze opinie, również te krytyczne :)

To było nas o tym poinformować przed eventem, a nie w trakcie jego trwania
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

a tak fajnie to wyglądało 1 event chyba bez mitków
no ale i tak zmienili to :)
no nic trzeba czekać do następnego eventu ciekawe co wtedy bedzie ;)

lub trzeba sie na amerykański francuski lub holenderski przenieść :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ta sytuacja wynikła z testów, które przeprowadzane są obecnie we wszystkich wersjach językowych gry. W trzech wersjach (francuska, amerykańska i holenderska) w evencie nie można zdobyć jednostek mitycznych, w pozostałych jest to możliwe. W ten sposób chcemy się przetestować jaki wpływ mają jednostki mityczne w wydarzeniach na opinie graczy, dochody oraz sytuację na światach (ataki, przejęcia miast itp.). Zależy nam na znalezieniu złotego środka. Chcemy, by nagrody w kolejnych wydarzeniach spełniały wasze oczekiwania, dawały wam sporo zabawy i motywacji do wzięcia udziału w evencie, a jednocześnie nie zaburzały całkowicie rozgrywki. Dzięki danym zebranym po Próbie Procarzy będziemy w stanie dostosować nagrody w kolejnych wydarzeniach do waszych oczekiwań.

Dziękujemy za wasze opinie, również te krytyczne :)

Za idiote mnie i innych masz ?? Ile Ty masz lat ? Komu ten kit co napisałaś chcesz wcisnąć ?
Jesteście żałośni i moja noga jak skończę świat Gela nie postanie więcej na grepo. Nie pozdrawiam.
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Już dobrze wiecie jakie będą dochody.
W ramach ciekawostki po sześciu godzinach trwania eventu gdy sobie ranking przewijałem zbite po 55 dzbanków każdego rodzaju można sobie policzyć:
14a6mc.png

Tyle, że zamiast normalnej i wyrównanej gry bez mityków będziemy mieli teraz rozpierduchę przez najbliższy miesiąc.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

czas się zawijać z tego dziadostwa.
od kiedy mają gdzieś opinie ludzi i dobrą zabawę a liczy się tylko złoto szkoda czasu na tę grę.

doszło do tego, że teraz ludzie na światy logują się tylko po złoto żeby je później na eventy wydawać.
gra umarła.

po geli żegnam się z grepo. dość nabijania kabzy ludziom którzy mnie nie szanują.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Tak czytam i czytam... i po prostu jestem zdumiony.
Po pierwsze komunikat od stuffu - fajnie napisany, wyważony, całkiem mądrze im ktoś podpowiedział jak napisać coś co zarazem nie pokaże że mamy sugestie graczy w //ciach//, ale i da do zrozumienia, że przy całym szacunku to INNO decyduje - my sugerujemy. Sugestia moi drodzy to zgodnie z słownikowym znaczeniem tego słowa jedynie delikatne wskazanie, co IMHO wydaje się być słuszne. To nie polecenie, to nie nakaz.
Po drugie - INNO nie robi tej gry, by nie zarobić. To normalna firma. Stworzona po to by zarządowi i inwestorom, a także rzeszy ludzi tamże zatrudnionym przynieść zyski. Więc nie dziwcie się, że robią WSZYSTKO co możliwe, by nie odstraszyć graczy - a zachęcić ich do sypania złotkiem. Złotko = pieniążki dla INNO. Pieniążki dla INNO = dywidendy dla inwestorów/akcjonariuszy/whatever. Gra jest wyważona i tak i tak bo da się grać i być w TOP 15 morza bez złotka - i liczyć się w swoim rejonie.
Po trzecie - skoro tak Wam się to nie podoba, to po prostu nie bierzcie udziału w evencie, albo nie złoćcie w nim. Ja nie złocę, mam to gdzieś - po sporej inwestycji w Ogame parę lat temu, przyszło otrzeźwienie :) że te kilkaset euro mogłem przeznaczyć choćby na nowe opony do samochodu, albo na nową deskę snowboardową. Czerpię przyjemność z gry bez złota. Da się - a to, że paczkę harpii czy mantykor będę mógł przy farcie kupić raz dziennie, wystarczy.
Po czwarte - tacy jesteście oburzeni, wkurzeni, niezadowoleni - to wypowiedzcie INNO posłuszeństwo i przestańcie grać to przecież kurde jasne jak słoneczko :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Pozostaje mi tylko przeprosić za to zamieszanie. Rozumiem, że jesteście wkurzeni. Sama wolę, by w wydarzeniach nie było jednostek mitycznych, o czym wielokrotnie wspominałam na forum i regularnie męczę osoby odpowiedzialne za projektowanie wydarzeń, przesyłając wasze opinie. W tym teście chodzi o to, by podeprzeć się nie tylko komentarzami, ale również statystykami z gry. Liczę na to, że po tym evencie uda się wypracować i uzgodnić odpowiednie nagrody, które pojawią się w kolejnych wydarzeniach.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Pozostaje mi tylko przeprosić za to zamieszanie. Rozumiem, że jesteście wkurzeni. Sama wolę, by w wydarzeniach nie było jednostek mitycznych, o czym wielokrotnie wspominałam na forum i regularnie męczę osoby odpowiedzialne za projektowanie wydarzeń, przesyłając wasze opinie. W tym teście chodzi o to, by podeprzeć się nie tylko komentarzami, ale również statystykami z gry. Liczę na to, że po tym evencie uda się wypracować i uzgodnić odpowiednie nagrody, które pojawią się w kolejnych wydarzeniach.

Skoro przekazujesz moją opinię do INNO to napisz im żeby mnie pocałowali w Arsch zaiste zrozumią o co mi chodzi. A testy to niech sobie robią na Noobach i Słupach co grają w grepo i otworzą odpowiedni do tego świat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26648

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Tak tylko co niektórzy są w "plecy" :(
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Pozostaje mi tylko przeprosić za to zamieszanie. Rozumiem, że jesteście wkurzeni. Sama wolę, by w wydarzeniach nie było jednostek mitycznych, o czym wielokrotnie wspominałam na forum i regularnie męczę osoby odpowiedzialne za projektowanie wydarzeń, przesyłając wasze opinie. W tym teście chodzi o to, by podeprzeć się nie tylko komentarzami, ale również statystykami z gry. Liczę na to, że po tym evencie uda się wypracować i uzgodnić odpowiednie nagrody, które pojawią się w kolejnych wydarzeniach.


Przecież ten "test" powie to co już wszyscy wiemy.
Z mitykami większe zyski - brak satysfakcji zdecydowanej większości graczy.
Bez mityków - mniejsze zyski - satysfakcja większości graczy.
I po evencie Inno stanie przed wielkim wyborem czy zależy im bardziej na pieniądzach czy na graczach.
Odpowiedź znamy wszyscy.
Tłumaczenia nic nie zmienią.Już sam fakt, że kolejny event z mitykami można, by przeboleć, bo się do tego przyzwyczailiśmy, że prawie pół roku nie da się grać przez eventy, ale to, że zostaliśmy okłamani to rzecz, której nikt nie może zrekompensować.Przez takie działania odchodzą gracze i przychodzą krótkodystansowcy no, ale przynajmniej "hajs się zgadza"...
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Skoro przekazujesz moją opinię do INNO to napisz im żeby mnie pocałowali w Arsch zaiste zrozumią o co mi chodzi. A testy to niech sobie robią na Noobach i Słupach co grają w grepo i otworzą odpowiedni do tego świat.

a kim Ty jesteś by czuć się lepszym od innych graczy?
 
Do góry