Idalium Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25331

Guest
Odp: Idalium Party

Tak jak mówicie, gracze słabsi nie maja teraz szans na nauczenie się porządnie gry, ponieważ za złoto można teraz wszystko kupić od budynków do wojska :( Ale trzeba Pamiętać że jest to Firma która musi zarabiać aby mogli grać Ci którzy nie zamierzają płacić.
 

DeletedUser26963

Guest
Odp: Idalium Party

Tak jak mówicie, gracze słabsi nie maja teraz szans na nauczenie się porządnie gry, ponieważ za złoto można teraz wszystko kupić od budynków do wojska :( Ale trzeba Pamiętać że jest to Firma która musi zarabiać aby mogli grać Ci którzy nie zamierzają płacić.

Masz racje ze trzeba za cos zyc, ale my tu nie piszemy ze nie trzeba placic,
Ale ta gra jest tak zrobiona ze powyzej trzech miast nie ma szans grania bez premium,
I dystans tych co placa za granie i tych co nie placa to przepasc
Grepolis nie jest juz gra "rownych szans"
 

DeletedUser25331

Guest
Odp: Idalium Party

Masz racje ze trzeba za cos zyc, ale my tu nie piszemy ze nie trzeba placic,
Ale ta gra jest tak zrobiona ze powyzej trzech miast nie ma szans grania bez premium,
I dystans tych co placa za granie i tych co nie placa to przepasc
Grepolis nie jest juz gra "rownych szans"

Nie do końca się w tej kwestii z Tobą zgodzę, są gracze co nie grają za złoto i jakoś dają radę. Kwestia tego ile kto poświęca czasu na grę.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Idalium Party

aha no tak masz patmi racje tylko wytlumcz mi ile musze siedziec na grze zeby w 2 dni zrobic 50 mantykor , bo jakos nie mam pomyslu
 

DeletedUser25331

Guest
Odp: Idalium Party

aha no tak masz patmi racje tylko wytlumcz mi ile musze siedziec na grze zeby w 2 dni zrobic 50 mantykor , bo jakos nie mam pomyslu
Wystarczy robić event który właśnie trwa, 10 dziennie strzałów, = się około 120 odłamków co za tym idzie za 120 odłamków Mam 36 mant. Można? można :)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Idalium Party

pozdrawiam Twojá pania od matematyki ,bo jak bym nie liczyl na 36 mant , potrzebuje 4 dni ( jeszcze mi sie nie zdazylo codziennie 120 odlamków zrobic) policz sobie szybciutko ile na zlocie zrobisz , no ale jak Ty mozesz tylke zrobic to gratuluje , tylko caly czas nie wiem jak , aha jeszcze powiedz mi jak za 120 odlamków 36 mant robisz , chetnie spróbuje
 

DeletedUser25331

Guest
Odp: Idalium Party

pozdrawiam Twojá pania od matematyki ,bo jak bym nie liczyl na 36 mant , potrzebuje 4 dni ( jeszcze mi sie nie zdazylo codziennie 120 odlamków zrobic) policz sobie szybciutko ile na zlocie zrobisz , no ale jak Ty mozesz tylke zrobic to gratuluje , tylko caly czas nie wiem jak , aha jeszcze powiedz mi jak za 120 odlamków 36 mant robisz , chetnie spróbuje

Kwestia szczęścia i trafienia wysokich odłamków, ,mamy:
2x20
4x14
4x5
5x2

zazwyczaj strzelam i jak widzę że trafiłam 5 dobrych strzałów te 14 i 20 to w tedy kupuję za 5 odłamków kolejną partię i liczę na szczęście :)
 

DeletedUser26963

Guest
Odp: Idalium Party

Kwestia szczęścia i trafienia wysokich odłamków, ,mamy:
2x20
4x14
4x5
5x2

zazwyczaj strzelam i jak widzę że trafiłam 5 dobrych strzałów te 14 i 20 to w tedy kupuję za 5 odłamków kolejną partię i liczę na szczęście :)

Patmi nie kompromituj sie i suportu,
Jeszcze dopisz ze zloto szczescia nie daje ale trzeba je miec....
A dodatkowe kamienie skad bierzesz?
 

DeletedUser11447

Guest
zyczenia_swiateczne__q7_orig.gif
 
Do góry