Sytuacja na świecie Beta

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Travian skończony .. czas na tą gierkę. Uwaga mogę być obwołany ulubionym spamerem :p
 

DeletedUser

Guest
Mam zapytanie małe;)

Jaka jest topowa ilość szermierzy,po za tym jakie już inne jednostki istnieją,ktoś może wie?;D

Po za tym witam wszystkich;)
 

DeletedUser

Guest
Mam zapytanie małe;)

Jaka jest topowa ilość szermierzy,po za tym jakie już inne jednostki istnieją,ktoś może wie?;D

Po za tym witam wszystkich;)

Istnieje już dużo.:p
Szermierze na pewno
Procarze na pewno
Łucznicy na pewno
Hoplici na pewno
Kawaleria na pewno
Te są pewne, bo sam mam wszystkie ;)
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję panom na odpowiedź,zacząłem późno,nie znam struktury tej gry,więc patrzę na wiki,obecnie badam dopiero procarzy bo nie mogę nic innego jak widzę i mam jedyne 70 szermierków;)
 

DeletedUser

Guest
Mnie ciekawi jak struktura woja tu się będzie najlepiej sprawdzać, jaki off i jaki def.
 

DeletedUser

Guest
A raczej kalkulatorem, w koszarach możesz sobie ładnie poobliczać co będzie lepsze a co gorsze...
 

DeletedUser

Guest
No ja mam wrażenie że symulator jest w Agorze, ale może i w koszarach jest kalkulator:)
 

DeletedUser

Guest
Niee nie o to mi chodziło ;)
Po prostu proponowałem złapać koledze za kalkulatorek, którym pewnie w domu dysponuje (ten w windowsie to straszny badziew), wejść w koszary i porównać obrony, ataki, szybkość itp. poszczególnych jednostek.. Wnioski nasuwają się same baaardzo szybko.

Prawdę mówiąc to była jedna z pierwszych czynności jaką zrobiłem po rozpoczęciu gierki :)
 

DeletedUser

Guest
Niee nie o to mi chodziło ;)
Po prostu proponowałem złapać koledze za kalkulatorek, którym pewnie w domu dysponuje (ten w windowsie to straszny badziew), wejść w koszary i porównać obrony, ataki, szybkość itp. poszczególnych jednostek.. Wnioski nasuwają się same baaardzo szybko.

Prawdę mówiąc to była jedna z pierwszych czynności jaką zrobiłem po rozpoczęciu gierki :)

A, to rozumiem.
 

DeletedUser

Guest
takie mam pytanie... mamy np 10 szermierzy i oni zajmuja 10 osob... jezeli zginie tych 10 szermierzy to nie odzyskam tych ludzi tylko bede musial gospodarstwo wybudowac?
 

DeletedUser

Guest
:) Nie wszystkim sie chce wypowiadac ;] ewentualnie chca byc farmami dla innych ;p
 
Do góry