Raporty z ataków :)

  • Rozpoczynający wątek Konradeusz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
ładne, szkoda że szczęście ci nie dopisało efekt byłby lepszy :eek:
gratki:D
 

DeletedUser

Guest
No to ja mam ciekawy raport i pytanie kto rozwalił ostatni statek:p
 

DeletedUser

Guest
ehh...coś cicho :(
To ja wrzuce taki z farmingu :D
hehebiremkid.png

Wszedł mój król na herbatkę a tam towarzycho sie już zwinęło :( Niestety król sie troche rozpikselował przez ręczne zmniejszanie bo jego głowa i tak była za duża :D
Ale za to ile biremek narobił :D Widocznie znawca żeglarstwa :p
 

DeletedUser17

Guest
beztytuuldq.jpg


beztytuu1fd.jpg


beztytuu2u.jpg


beztytuu3ib.jpg



Chciałem ukazać nieudolność moich agresorów :) Jak to tak można robić beznadziejnie, że nawet we 4 nie przebijają się :/ Wojsko było tylko moje jako obrońca :) A jeden nawet czarem został potraktowany :)

To nic wielkiego, ale pośmiać się razem z wami chciałem :)
 

DeletedUser

Guest
attachment.php
[/IMG]
odparłam atak ! HURAAA

I to sama.

Ps
dedykuje Zającowi Poziomce ,(wędka)<--- nie mogłam ja tam, bo sam widzisz


attachment.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Leei wcześniej nie było widać, ale teraz już widać, mniej więcej.
 

DeletedUser

Guest
jak by co to nie mój raport tylko koleżanki :) i po drugie pilnuj wioski bo ci ukradnę^^
 

DeletedUser

Guest
a jednostek lądowych nie widzisz ,wzrok ci pada ?

o co ci chodzi? xD jednostki lądowe widać, i...? 95% tego wojska zginęło bez walki. nie wiem czy to pojmujesz, ale jego biremy zatopiły statki transportujące agresora i do walki praktycznie nie doszło - stąd post użytkownika rrobo, że nie ma się czym chwalić. i ma rację. :)
 

DeletedUser

Guest
no to co , że zatopiły to już był wielki błąd agresora ale duża ilość wojska padła i to pierwszy raport tej kobiety więc może odwalcie się od niej i sami się wykażcie
 

DeletedUser

Guest
no to co , że zatopiły to już był wielki błąd agresora ale duża ilość wojska padła i to pierwszy raport tej kobiety więc może odwalcie się od niej i sami się wykażcie

Jak tak kozaczysz to pokaż nam TWOJE umiejętności...Bo na razie to się wymądrzasz (inaczej, drzesz pysk - w przenośni :)) a jak przychodzi co do czego to uciekasz
 
Do góry