Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24327

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i u Wesleya w mieście tracia
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

eh no to faktycznie do palika goscia jakby mało było szaraków po nas za dzonego dostaja ciegi dobrzy gracze bo przez niego ja dostawałem od waszych graczy info i to nie ze ktoś ma kolona ale w sumie każdy powód dobry zeby zlać słabego
 

DeletedUser27277

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

racja sam niejednokrotnie o to ją pomawiałem ;)) wiecie ze ile ludzi tyle zdań i tak powinno byc jestem jaki jestem i tego nie zmieni nikt ale konfidentów nie tolerowalem i tolerować nie będe i to ja goscia wyrzuciłem fakt ale dopiero po tym jak mialem niezbite dowody ze donosi i to nie tylko o moich okupacjach bo mam wiecej takich wiadomosci ale nie widze sensu by je wklejać wszystkie jedna do przykładu w zupełnosci wystarczyi i żeby byla jasnoś mam natkie info przez opcje przeslij dalej wiec tutaj nie bylo oszustwa ze strony wroga by celowo pisal takie cuda ;))
 

DeletedUser25719

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

w sumie to przeczytałem i sprzedał info raz ze and ma kolona to wszystko . Sprawa rozbiega sie o to ze faktycznie latacie po łatwe i słabe kąski choć was dwoje to najbardziej szanuje z tego sojuszu za gre ( nie licze osób które były mi przychylne) prawda taka ze nie gracie fer duzo u was brudu lewych kont no i oczywiscie brak honoru ( niepisze o was antek i czorny) ale o kolezankach a najbardziej mnie irytuje wasz lider hahahehehehhahahah na lidera to tzreba mieć jaja a nie wysługiwac sie dziewczynami
Przepraszam bardzo, może okreslisz dokładnie jakie to kolezanki niby nie mają honoru i na jakiej podstawie tak twierdzisz?
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

racja sam niejednokrotnie o to ją pomawiałem ;))

bo co ? nie potraficie zrobić synchro a jak ktoś potrafi to już musi skryptów używać? :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Był w soju wtedy jeszcze bo wiedział o okupkach
smiley_emoticons_smilenew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

//ciach//

to jest akurat problem pomiędzy 2 graczami i to oni sami sobie powinni go rozwiązać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25719

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

bo co ? nie potraficie zrobić synchro a jak ktoś potrafi to już musi skryptów używać? :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -



to jest akurat problem pomiędzy 2 graczami i to oni sami sobie powinni go rozwiązać

Ty moje synchro juz dobrze znasz i to bez skryptów
smiley_emoticons_lol.gif

a co do Twoich to wiele wskazywało że to skrypt
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty moje synchro juz dobrze znasz i to bez skryptów
smiley_emoticons_lol.gif

a co do Twoich to wiele wskazywało że to skrypt
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

nie znam bo nigdy mnie nie zaatakowałaś jakimiś atakami i kolonami bym mógł znać
widziałem tylko kontry i cofki, nie zawsze wychodziło ale nie ma co tego porównywać z akcją synchro
 

DeletedUser25719

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie znam bo nigdy mnie nie zaatakowałaś jakimiś atakami i kolonami bym mógł znać
widziałem tylko kontry i cofki, nie zawsze wychodziło ale nie ma co tego porównywać z akcją synchro

nawet cofki, kliny i kontry wymagaja synchro
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nawet cofki, kliny i kontry wymagaja synchro

na cofki nie działa at wiec mozna bez problemu ją zrobić idealnie chyba ze by było jakies wielkie zamulenie serwera

kontry czy kliny to nie akcja tylko pojedynczy atak(wsparcie) , tu moze liczyc sie umiejetnosc dogrywania a moze to byc po prostu czyste szczescie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak chcesz pokazac synchro w kontrach to wyslij kilka(nie jeden) atakow w czas kolona
 

DeletedUser27277

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wiesz co moze wychodzisz z założenia ze nie umie zrobić synchro to twoje zdanie i masz do niego prawo mam nadzieje ze twierdzisz tak bo spotkales sie ze mną na jakimś swiecie i nieudolnie cie atakowalem oki ;)) jezeli masz takie dowody to luz ale jezeli piszesz tak bo tak myslisz to warto by było to zaznaczyć ;)) //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

w sumie to przeczytałem i sprzedał info raz ze and ma kolona to wszystko . Sprawa rozbiega sie o to ze faktycznie latacie po łatwe i słabe kąski choć was dwoje to najbardziej szanuje z tego sojuszu za gre ( nie licze osób które były mi przychylne) prawda taka ze nie gracie fer duzo u was brudu lewych kont no i oczywiscie brak honoru ( niepisze o was antek i czorny) ale o kolezankach a najbardziej mnie irytuje wasz lider hahahehehehhahahah na lidera to tzreba mieć jaja a nie wysługiwac sie dziewczynami
Nawet jak sprzedal taka informacje to mozna to sprawdzic czy byl w tym czasie UBM czy w luzakach Tak tylko oni dostali info od wroga a otrzymal go antos z ktorym antos zaciecie walczyl za sprzedanie informacji atos wrogowi odpuscil.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wiesz co moze wychodzisz z założenia ze nie umie zrobić synchro to twoje zdanie i masz do niego prawo mam nadzieje ze twierdzisz tak bo spotkales sie ze mną na jakimś swiecie i nieudolnie cie atakowalem oki ;))

mnie nie mialeś odwagi atakować ale widziałem ataki na Marcina z bandy i powalającego synchro nie widziałem
//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

pilnujcie bo wieczorem bedzie poprawka
**Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:00
miasto tracia
06.04.16 o godzinie 11:58
Jakie miasto?
**Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:57
u wesley miasto tracia
06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
**Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:50
kolon
kaczy84 napisał(a):
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
05.04.16 o godzinie 09:06
Wiem nie warto już teraz
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:48
antos85 napisał(a):
miasto:*M76-ODSIECZ-7
mur 7
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
05.04.16 o godzinie 08:38
Sporo
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:33
1220 birem 880 szermierzy 500 lucznikow 4336 hoplitow 3331 rydwany 54 triremy
05.04.16 o godzinie 08:33
Ok dzięki ale nawet ogni tyle nie mam
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:26
821 birem
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:25
jak macie ognie i puscicie z bliska to moze to rozbijecie idzie duzo wsparc
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:24
juz 400 birem
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:23
okupacja jest do 17:48:47
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:22
jak narazie stoi 3356 hoplitow 301 rydwanow 100 birem 34 triremy

05.04.16 o godzinie 08:21
Długo?
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:13
kolon stoi u*and14*M76-ODSIECZ-7
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:12
jestes
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 21:14
pieknie antos leci nastepnym kolonem
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 20:21
Tak padl szkoda ze nie dales mi spokoju ze zabraliscie mi dwa miasta. Napisali do mnie ze jestem nieudacznikiem ze mam sie przed toba bronic. napisali mi ze nie beda mnie bronic mam im oddac miasta to oni sie z toba rozprawia. i taki jest skutek wiesz dobrze ze mimo ze byles wrogiem nie atakowalem ciebie mimo nacisku z mojego bylego soja. z antkiem nie bedziecie miec spokoju. Szkoda ze mnie nie posluchales. Teraz juz nie maja wrogow tylko twoj sojusz wiec cale sily i wsparcie przezuca na to morze szkoda ze mnie nie posluchales
03.04.16 o godzinie 20:11
już padł ale dzięki
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 20:11
and ma kolona w miescie ad antosia
03.04.16 o godzinie 20:07
co jest
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 20:02
jak jestes to odpisz pilne

dlaczego ukrywacie druga osobe macie z tegokorzysc.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dlaczego ukrywacie druga osobe macie z tegokorzysc.
kogo kryjecie

antos85 07.04.16 o godzinie 17:35
może wkońcu mi uwierzysz niedowiarku no chyba ze dalej bedziesz stal murem za kiełbasą
POZDRO

(Wiadomość została przesłana dalej)
Naming Pl 07.04.16 o godzinie 17:27
ccc

(Wiadomość została przesłana dalej)
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 12:18
Ok
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:07
pilnujcie bo wieczorem bedzie poprawka
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:00
miasto tracia
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:58
Jakie miasto?
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:57
u wesley miasto tracia
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:50
kolon
kaczy84 napisał(a):
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
Naming Pl 05.04.16 o godzinie 09:06
Wiem nie warto już teraz
Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:48
antos85 napisał(a):
miasto: M76-ODSIECZ-7
mur 7
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dlaczego ukrywacie druga osobe macie z tegokorzysc.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kogo kryjecie

antos85 07.04.16 o godzinie 17:35
może wkońcu mi uwierzysz niedowiarku no chyba ze dalej bedziesz stal murem za kiełbasą
POZDRO

(Wiadomość została przesłana dalej)
Naming Pl 07.04.16 o godzinie 17:27
ccc

(Wiadomość została przesłana dalej)
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 12:18
Ok
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:07
pilnujcie bo wieczorem bedzie poprawka
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:00
miasto tracia
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:58
Jakie miasto?
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:57
u wesley miasto tracia
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:50
kolon
kaczy84 napisał(a):
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
Naming Pl 05.04.16 o godzinie 09:06
Wiem nie warto już teraz
Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:48
antos85 napisał(a):
miasto: M76-ODSIECZ-7
mur 7
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
co bronicie waszego kreta
 

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dlaczego ukrywacie druga osobe macie z tegokorzysc.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kogo kryjecie

antos85 07.04.16 o godzinie 17:35
może wkońcu mi uwierzysz niedowiarku no chyba ze dalej bedziesz stal murem za kiełbasą
POZDRO

(Wiadomość została przesłana dalej)
Naming Pl 07.04.16 o godzinie 17:27
ccc

(Wiadomość została przesłana dalej)
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 12:18
Ok
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:07
pilnujcie bo wieczorem bedzie poprawka
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:00
miasto tracia
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:58
Jakie miasto?
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:57
u wesley miasto tracia
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
Naming Pl 06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:50
kolon
kaczy84 napisał(a):
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
Naming Pl 05.04.16 o godzinie 09:06
Wiem nie warto już teraz
Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:48
antos85 napisał(a):
miasto: M76-ODSIECZ-7
mur 7
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


co bronicie waszego kreta
a druga osobe tepicie. No tak wy bedziecie chronic waszych kretow co macie w innym sojuszu. Swojego tepicie a swojego kreta chronicie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

//ciach//

- - - Automatycznie połączono posty - - -

racja sam niejednokrotnie o to ją pomawiałem ;)) wiecie ze ile ludzi tyle zdań i tak powinno byc jestem jaki jestem i tego nie zmieni nikt ale konfidentów nie tolerowalem i tolerować nie będe i to ja goscia wyrzuciłem fakt ale dopiero po tym jak mialem postapil pisal takie cuda ;))
no niestety ale goscia wyrzuciles z soja. Po tym odplacil sie tobie. ze tak pastapil jak postapil. No neiestety ale twoje ego jest wieksze. bedziesz gnebil kazdego kto te twoje ego neguje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -[
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24327

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jakiego kreta? Poprostu napisał że Kiłbasa informuje go o kolonach. I piszę kolejny raz. To było jeszcze jak był w soju. Jeśli ktoś odchodzi z soja nie ma dostępu do forum sojuszowego. Poszedł do luzaków więc miał tylko dostęp do wspólnych zakładek, czyli nie miałby jak tego podejrzeć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tłumaczę i objaśniam bo Koleżanka chyba nie wie jak działa forum sojuszowe.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A i jeśli już piszesz na forum mile widziane jest Cie, Waszego itp. itd. Nie musimy się lubić ale się szanujmy.
 

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak postepuje sojusz UBM. Atakuja osobe z sojuszu z ktorym maja pakt. To sie wglowie nie miesci. Robia to co chca. Screen Shot 04-15-16 at 04.04 AM.PNGblacha pisam naforum wewnetrznym ze odda miasto no niestety ale nie dotrzymuje slowa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak postepuje sojusz UBM. Atakuja osobe z sojuszu z ktorym maja pakt. To sie wglowie nie miesci. Robia to co chca. View attachment 6537blacha pisam naforum wewnetrznym ze odda miasto no niestety ale nie dotrzymuje slowa.

jesli nie potrafią zabrac aktywnemu wiosek ( ba czerwonemu widac sam kolor straszy) to zabieraja szare zielone i niebieskie kropeczki nie che mi sie wyflaczać dalem sobie spokój z ta gra a tym bardzie tego typu ludzmi co nie potrafią zaakceptowac ze białe jest białe a czarne czarne czytaj jak ktos jest noob to jest noob:D
 

DeletedUser25719

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolezanka zapomniała dodac, że sama przejeła to miasto swojego kolelegi sprzedawczyka, który został wywalony za podawanie informacji o kolonach wrogom i schronił sie u sojusznika. Mimo tego zostal przeznaczony do rozbiórki. Zapomniała równiez dodac ze przejała to miasto w sytuacji kiedy wisiała na nim rezerwacja członka naszego sojuszu.
//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolezanka zapomniała dodac, że sama przejeła to miasto swojego kolelegi sprzedawczyka, który został wywalony za podawanie informacji o kolonach wrogom i schronił sie u sojusznika. Mimo tego zostal przeznaczony do rozbiórki. Zapomniała równiez dodac ze przejała to miasto w sytuacji kiedy wisiała na nim rezerwacja członka naszego sojuszu.
//ciach//



gdyby tam byla rezerwcja kolegi to kolezanka nie moglaby zrobic swojej rezerwacji na tym miescieScreen Shot 04-15-16 at 08.19 PM.PNG po tymczasie wyslala swojego kolona

Screen Shot 04-16-16 at 09.30 PM.PNG tu chodzi o to samo miasto co dotyczy rezerwacji kolega zmienil sobie nazwe miasta

- - - Automatycznie połączono posty - - -

do tego sa zdolni opuscili sojusz aby kolezanke co byla u nich w sojuszu atakowac i przejmowac jej miasta. Tyle tylko potrafia. Zamiast atakowac wrogow.Jak widac nie potrafia zniesc krytyki wobec nich..Screen Shot 04-17-16 at 03.53 AM.PNG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry