Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie oceniaj innych nie widzac dobrze siebie,dobrze jest oceniać ,kiedyś ktoś oceni Ciebie

a no tak zapomniałem że ślepy jestem i co teraz ? No tak teraz będziemy się umoralniać na FO i wklejać teksty z google.pl
dobranoc
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser15769

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nic na to nie poradze ze masz problemy ze wzrokiem ,ale to nie moj problem juz niestety ,tym powinien sie zajac okulista ,choc nie wiem nie wiem czy na slepote Ci cokolwiek juz pomoze...Umoralniac Cie nie musze chyba ,mysle ze kazdy ma swoj rozum ,a na ile go w zyciu wykorzuysta to juz jego sprawa i swiadczy to o nim i jego potencjale,a zanim mnie lub kogos ocenisz ,upewnij sie najpierw ze sam jestes idealny,nie ocenia sie ksiazki po okladce ,a co do gogle byc moze sam czesto korzystasz skoro az tak ocykany jestes w cytatach ,ja korzystac nie musze bo chodzilam do szkoly :D.Miłej nocy zycze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widzisz Ty tego niestety nie zrozumiesz. Dla tego MG wygrał ten świat ze swoją grupą bo wyprzedził Ciebie i nie tylko w tym wszystkim. O to cała prawda działania MG.

Czasami tak już jest że ktoś myśli że jest cwaniak a tak naprawdę to ta druga osoba jest dużo cwańsza. Coś ala wojak Szwejk niby gopek a taki inteligentny :)

Zapomniałeś dodać że byłeś jednym z głównych krętaczy
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.Szkoda tylko ,że udawałeś rozjemcę i wujka dobra rada a tak naprawdę cel miałeś inny.Czy było warto nie mnie oceniać bo mam na to gdzieś nie mniej jednak z tego co słyszę chyba więcej straciłeś niż zyskałeś a gracze dla których byłeś "wirtualnym kolegą" teraz raczej dobrej opinii o Tobie nie mają i mieć nie będą.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chyba dobrze zrobiłem że skończyłem dość wcześnie z edessą
Pewnie to było dobre posunięcie, nawet bardzo dobre...sam teraz trochę żałuję, że nie dałem sobie spokoju jak tylko zaczęły się u mnie problemy w domu...a ja to ciągnąłem dalej i dalej, tylko nerwy tracąc na koniec jakbym miał już mało zmartwień na głowie.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pewnie to było dobre posunięcie, nawet bardzo dobre...sam teraz trochę żałuję, że nie dałem sobie spokoju jak tylko zaczęły się u mnie problemy w domu...a ja to ciągnąłem dalej i dalej, tylko nerwy tracąc na koniec jakbym miał już mało zmartwień na głowie.

Ja stwierdziłem że jak Mani i Kacper (Kot Felix) kończą i idą na nowy świat, to nie ma co samemu się męczyć na m64 :) z resztą musiałbym wybierać między przejściem do ZP lub TdD :) w jednym i drugim miałem dobrych znajomych, ale teraz z tego co widzę i słyszę nawet na Idalium sporo się podziało i ludzie którzy wcześniej się lubieli teraz słyszę że są pokłóceni, obrażeni, oskarżają się o różne rzeczy itp. Więc z drugiej strony myślę że niewiele straciłem odchodząc, a może uniknąłem patrzenia jak ludzie których lubiłem i szanowałem rzucają się sobie nawzajem do gardeł :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zapomniałeś dodać że byłeś jednym z głównych krętaczy
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.Szkoda tylko ,że udawałeś rozjemcę i wujka dobra rada a tak naprawdę cel miałeś inny.Czy było warto nie mnie oceniać bo mam na to gdzieś nie mniej jednak z tego co słyszę chyba więcej straciłeś niż zyskałeś a gracze dla których byłeś "wirtualnym kolegą" teraz raczej dobrej opinii o Tobie nie mają i mieć nie będą.

Tak tak ja też słyszałem że to wszystko zaplanował i wykonał Mamut ale proszę nie zabierajcie MG wszystkich sukcesów no coś tam chłopak zrobił haha.

Też słyszałem że to wszystko wina krasnoludków ale sam niem czy to prawda.

fajnie jest jak się swoją porażkę zasłania kimś innym i szuka się winnego u innych. Ale tak robią słabi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak tak ja też słyszałem że to wszystko zaplanował i wykonał Mamut ale proszę nie zabierajcie MG wszystkich sukcesów no coś tam chłopak zrobił haha.

Też słyszałem że to wszystko wina krasnoludków ale sam niem czy to prawda.

fajnie jest jak się swoją porażkę zasłania kimś innym i szuka się winnego u innych. Ale tak robią słabi

Maniek chyba sam nie wierzysz w to co mówisz.
Juz od Retimno kolega MG ma sporo za paznokciami.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak tak ja też słyszałem że to wszystko zaplanował i wykonał Mamut ale proszę nie zabierajcie MG wszystkich sukcesów no coś tam chłopak zrobił haha.

Też słyszałem że to wszystko wina krasnoludków ale sam niem czy to prawda.

fajnie jest jak się swoją porażkę zasłania kimś innym i szuka się winnego u innych. Ale tak robią słabi

No to się zaczęło polowanie na winnego. Potwierdzam - winny jest bezdyskusyjnie włochaty
smiley_emoticons_lol.gif


polowanie-na-mamuty-xddd.jpg



I nie przesadzajcie. Po każdym świecie popiskują pokonani i jakieś dokturki czy paniszerki. Norma
smiley_emoticons_fliegeschnappen.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniek chyba sam nie wierzysz w to co mówisz.
Juz od Retimno kolega MG ma sporo za paznokciami.

no pewnie że ma sporo za paznokciami. Po pierwsze zlał na retimo najlepszych (przynajmniej oni tak o sobie myśleli). Po drugie zlał na edesen też najlepszych z najlepszych.
A winny jest mamut :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale z Was niecne hultaje
smiley_emoticons_lol.gif
.

Szczyt bezczelności tak wygrywać świat
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
!
I jeszcze na dodatek być przenikliwym, wyciągać wnioski i mieć plan B? Skandal i potworność!

Wyrok jest jeden: WINNI
nerwus.gif
.
Bandziory i bydlaki!
smiley_emoticons_motz.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kolego jakie Krętacze to tylko gra i graja normalni ludzi a ta gra nigdy nie miała zasad więc proszę tu nie zwymyślać od krętaczy bo sam wyjdziesz na krętacza
uderz w stół, a otworzą się nożyce
smiley_emoticons_hust.gif

Haha, to tylko gra? no czytając fo i choćby fakt, że o sytuację na Edessie poróżniło się wiele osób - często wcześniej będących w dobrych relacjach nasuwa się jedno - sam nie wiesz co piszesz
smiley_emoticons_biggrin.gif
mam swoją opinię o zp i nic ci do tego
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no pewnie że ma sporo za paznokciami. Po pierwsze zlał na retimo najlepszych (przynajmniej oni tak o sobie myśleli). Po drugie zlał na edesen też najlepszych z najlepszych.
A winny jest mamut :)

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Muszę zadać to pytanie...
Dlaczego CSM padło tak szybko? Nie ma sojuszu na tym świecie który by tak szybko spakował walizki.. Jeszcze pod jednym sztandarem laliśmy innych ale zawsze ceniliśmy wytrwałych.. A Wy dostaliście kilka ataków i nagle wakacje?? O co chodziło??
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zadajesz dziecinne pytania
smiley_emoticons_lol.gif
po cudach świat się skończył, nie każdemu chce się wtedy grać
smiley_emoticons_no_sad.gif
inno powinno wymyślić jakiś inny sposób zakończenia gry
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Na Naksos po wybudowaniu cudów próbowano robić akcję i nam wbijać się na wyspy a na Edessa nie idzie tak ? Jakiś odgórny zakaz ?
Kupa dobrych graczy i nawet nie próbują ? ...śmiech ...
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Na Naksos po wybudowaniu cudów próbowano robić akcję i nam wbijać się na wyspy a na Edessa nie idzie tak ? Jakiś odgórny zakaz ?
Kupa dobrych graczy i nawet nie próbują ? ...śmiech ...
Każdy świat jest inny, są inne realia, inni gracze, sojusze itp. Zobacz choćby na Idalium..i porównaj sobie z początkami Edessy..na Edessie było wiele dobrych ekip składających się z dobrych graczy.Na Idalium mamy ekipę Guzika i kilka pomniejszych sojuszy, gdzie gdzieniegdzie można zauważyć prawdziwych fighterów, więc nie każdy świat musi być taki sam jak światy, na których grałeś, bo jakby wszędzie było to samo i scenariusz ten sam to w grepo odechciałoby się grać. Poza tym, patrz na Edessę - większość graczy CSM na urlopach, a ZP ma tam z wszystkimi pakty dookoła (nie licząc CSM, TDD)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
No tak nie wpadłeś na to
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Poza tym, patrz na Edessę - większość graczy CSM na urlopach, a ZP ma tam z wszystkimi pakty dookoła (nie licząc CSM, TDD)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
No tak nie wpadłeś na to
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

yyy, no właśnie o to chodzi, że są na urlopach
smiley_emoticons_lol.gif
.

A czy TDD i CSM nie powinny być wystarczającymi sojuszami do walki? Znów im ciśniesz
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.
Akurat ZP pozostaje najbardziej "agresorskim" sojuszem, dbającym o to, żeby mieć stałych wrogów, np.kiedy CSM walczyło ze swoimi nieaktywnymi
smiley_emoticons_drunk.gif
 
Do góry