Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

wstyd? Miałem wrócić do gry po jakimś czasie stagnacji ale jak czytam takie wypociny i opluwanie każdego gracza przez niby najlepszy sojusz to jest po prostu żenada. Patrząc na skład Kroniki to się dziwię że tak można nisko upaść wypisując takie bzdury i obrażając każdego gracza od nooba i nic nie potrafiących osób...
jak ktos jest poza kroniką to nic nie umie, jak sprzeda soojusz w którym gra nagle staje się graczem najwyższych lotów i dostaje nadprzyrodzonych mocy...
większa część graczy Kroniki dostałaby niezły łomot nie będąc u nich i tylko to że latają stadem ich trzyma w kupie, ale jak widać próby zakrzyczenia wszystkich co mają inne zdanie nawet na FO się przeniosło... jak się to czyta to aż jest nie do uwierzenia że grają tam ci sami ludzie co kiedyś...


Na tym polega sojusz, że Ci którzy 1 vs 1 by sobie nie poradzili, bądź chcą spokojnie grać są w drugiej linii lub deffowcami.
Każdy offowiec dałby sobie radę w pojedynku 1 na 1 przynajmniej pod tym względem, że zrobiłby cofki i możliwe kliny.
To nie my wyzywamy od noobów bez powodu.Przykłady są wyżej.
Ze swojej strony oceniam realnie na co kogo stać i jeśli taka osoba jak Marta pisze do kogoś od nas kto notabene zabiera jej własnie miasto, ze jest noobem to już trzeba odpowiedzieć.A czy nie jest wstydem ,że sojusze przeciwko miały na początku kwietnia prawie siedem tysięcy miast czyli trzykrotnie więcej od nas,a mimo to liczbę przejętych miast mozna policzyc na palcach jednej reki?
I faktycznie po dojściu do nas można nabyć "nadprzyrodzonych mocy", bo staramy się zwiększać poziom szczególnie celowania o czym i Siekie się przekonała, a właściwie Martusia bo nie wiem czy reszta zobaczyła.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ależ dyskusja ;) Stawiajcie cudaki szybko i na jesień na nowy serwerek zapraszam. Poczekalnia prawdopodobnie się wybiera i fajnie będzie wbić koło siebie powalczyć ;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

jeszcze kaniokanię weźcie i patrykmy żeby smoczy nie czuł się odosobniony
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser25961

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Polish napewno postaramy sie jak najszybciej tu skonczyc i pokazemy sie na nastepnym wiec mysle ze mozesz na nas liczyc:) a tej pani juz dziekujemy i prosze was, nie odpisujcie jej juz bo to wiekszego sensu nie ma. Kazdy kumaty wie jak jest. Badzmy madrzesci i nie dawajmy jej wiecej argumetow do pisania na tym forum. Nie odpisujcie to moze jakims cudem przestanie pisac te bzdety a jak Bog da to moze skonczy z grepo
smiley_emoticons_lol.gif
. My robmy swoje, stawiajmy cudaki i idziemy na nastepny serer pokazac ze zwyciestwo tutaj nie bylo przypadkiem. I jeszcze chcialem tu podziekowac tym prawdziwym graczom i fighterom ze nie koncza tutuaj gry i dalej z nami walcza a nie kula ogony i uxiekaja tak jak coponiektorzy
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

o joj, prowokator :)

prowokuj sobie swoich kumpli, albo swoją kobietę

napisałam Wam parę słów prawdy, wszczęłam dyskusję i tyle

ja się nie wtrącam, dalej sobie bazujcie na rekrutacji tych, którzy zdradzają swoich :) ja takich nie rekrutuję, bo jakoś nie mam do takich zaufania

bzdety to większość z Was pisze, nie potraficie postawić ŻADNEGO konkretnego kontrargumentu, nawet złapani za rękę na pisaniu nieprawdy nie potraficie przeprosić

pławcie się dalej w swojej jednakże nieco chorej manii wielkości

przedmówca dobrze napisał - czerpiecie z tego, ze latacie paczkami, bo w pojedynkę nie wiele każdy z Was potrafi zdziałać
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

o joj, prowokator :)

prowokuj sobie swoich kumpli, albo swoją kobietę

napisałam Wam parę słów prawdy, wszczęłam dyskusję i tyle

ja się nie wtrącam, dalej sobie bazujcie na rekrutacji tych, którzy zdradzają swoich :) ja takich nie rekrutuję, bo jakoś nie mam do takich zaufania

bzdety to większość z Was pisze, nie potraficie postawić ŻADNEGO konkretnego kontrargumentu, nawet złapani za rękę na pisaniu nieprawdy nie potraficie przeprosić

pławcie się dalej w swojej jednakże nieco chorej manii wielkości

przedmówca dobrze napisał - czerpiecie z tego, ze latacie paczkami, bo w pojedynkę nie wiele każdy z Was potrafi zdziałać


I znów kłamiesz
smiley_emoticons_panik4.gif

Obserwujcie państwo teraz włączyła się "zła i obrażająca Marta" od jutra jak ochłonie będzie ta dobra,kulturalna,szanująca przeciwnika.
No, a jak poleci na nią kolon to będzie w szpitalu.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nawet będąc w szpitalu jakoś dawałam radę bronić miast i to na czerwonych wyspach.

A wiesz, wciąż czekam na te 4 sojusze - Panie kłamczuszku!!!

A przeciwnika zawsze szanuję, jeśli tylko na to zasługuje za uczciwą, rzetelną grę, albo wyjątkowe postawy wobec innych graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ależ dyskusja ;) Stawiajcie cudaki szybko i na jesień na nowy serwerek zapraszam. Poczekalnia prawdopodobnie się wybiera i fajnie będzie wbić koło siebie powalczyć ;))

pod kogo dowództwem ? czy jakaś kopia prawdziwej Poczekalni ?

Jak dowództwo Tomacia to zaraz sie dowiem kiedy i ide równiez :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

I co z tego, skoro rozbiliście okupację kolegi z sojuszu, który akurat miał w poważaniu wsparcia na okupację

tylko ograniczył się do prośby o wyzbycie się wojsk z miasta i posłania swojego kolona !!!

ja za ludzi nie odpowiadam i ich niefrasobliwość, chociaż są moimi sojusznikami ;/
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

pod kogo dowództwem ? czy jakaś kopia prawdziwej Poczekalni ?

Jak dowództwo Tomacia to zaraz sie dowiem kiedy i ide równiez :D

Żadna kopia z Tomciem zbieramy skład .. Pisałem że na jesień gdzieś. Czyt. ze zroz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

o joj, prowokator :)

prowokuj sobie swoich kumpli, albo swoją kobietę

napisałam Wam parę słów prawdy, wszczęłam dyskusję i tyle

ja się nie wtrącam, dalej sobie bazujcie na rekrutacji tych, którzy zdradzają swoich :) ja takich nie rekrutuję, bo jakoś nie mam do takich zaufania

bzdety to większość z Was pisze, nie potraficie postawić ŻADNEGO konkretnego kontrargumentu, nawet złapani za rękę na pisaniu nieprawdy nie potraficie przeprosić

pławcie się dalej w swojej jednakże nieco chorej manii wielkości

przedmówca dobrze napisał - czerpiecie z tego, ze latacie paczkami, bo w pojedynkę nie wiele każdy z Was potrafi zdziałać

Wedlug ciebie sojusz powinien bazowac na indywidualnych umiejetnosciach graczy. Wedlug nas sojusz powinien bazowac na zgraniu czlonkow i jak to nazywasz lataniu paczkami. Indywidualne umiejetnosci to sprawa wazna ale drugorzedna bo liczy sie zespol. My zabieramy tobie miasta, ty nam nie. Zastanow sie kogo taktyka jest lepsza i kto ma racje :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Smoczusiu, tylko różnica polega na tym, że ja nawet jak grałam bez soja to jakoś radziłam sobie, a Ty na moim miejscu byś się zapłakał chłopczyku :)

Ponadto, Ty nie jesteś zdolny mi zabrać miasta, nawet grając w Kronice :) Więc nie ściemniaj, że Wy, bo Ty nie kiwnąłeś nawet palcem.

Ponadto jakie miasta mi są zabierane? Na czerwonych wyspach, albo miasto, do którego mój sojusznik wleciał wcześniej z okupacją?

Sorry chłopaku, ale zastanów się najpierw co piszesz, zastanów się nad treścią i sensem wypowiedzi, a później dopiero pisz - jak będziesz miał coś do napisania mądrego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Smoczusiu, tylko różnica polega na tym, że ja nawet jak grałam bez soja to jakoś radziłam sobie, a Ty na moim miejscu byś się zapłakał chłopczyku :)

Ponadto, Ty nie jesteś zdolny mi zabrać miasta, nawet grając w Kronice :) Więc nie ściemniaj, że Wy, bo Ty nie kiwnąłeś nawet palcem.

Ponadto jakie miasta mi są zabierane? Na czerwonych wyspach, albo miasto, do którego mój sojusznik wleciał wcześniej z okupacją?

Sorry chłopaku, ale zastanów się najpierw co piszesz, zastanów się nad treścią i sensem wypowiedzi, a później dopiero pisz - jak będziesz miał coś do napisania mądrego
Brakuje ci powoli wymówek dlaczego zabraliśmy Ci miasto. To jest gra zespołowa i ten teren nie był kiedyś nasz a że Ty zostałaś sama to niestety ale chyba nie dałaś rady razem z sojusznikami bronić innych miast. Teraz dobrze napisać że miasto koło czerwonych i co ja mam zrobić. Tak się dzieje jak ktoś jest lepszy. Kiedyś to jedno miasto na wyspie musi zostać. Tym razem było to twoje.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Smoczusiu, tylko różnica polega na tym, że ja nawet jak grałam bez soja to jakoś radziłam sobie, a Ty na moim miejscu byś się zapłakał chłopczyku :)

Ponadto, Ty nie jesteś zdolny mi zabrać miasta, nawet grając w Kronice :) Więc nie ściemniaj, że Wy, bo Ty nie kiwnąłeś nawet palcem.

Ponadto jakie miasta mi są zabierane? Na czerwonych wyspach, albo miasto, do którego mój sojusznik wleciał wcześniej z okupacją?

Sorry chłopaku, ale zastanów się najpierw co piszesz, zastanów się nad treścią i sensem wypowiedzi, a później dopiero pisz - jak będziesz miał coś do napisania mądrego


Akurat poszedłbym o zakład, że Smok jest w stanie zabrać Ci miasto bez niczyjej pomocy.
To, że my się z niego śmiejemy nie znaczy, że teraz gra słabo.
I tu znów pojawia się słowo progres, które jest Ci obce.
Żeby się Smoczy za bardzo nie podjarał to zakończę przywracającym mu wspomnienia słowem #manty
 
Do góry