Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Potwierdzam wersje Diabelosa- bronił się sam! Sprawdzałem pkw u każdego z Magnateri- tylko u 3 graczy podskoczyły nieznaczbnie pkw w obronie tego dnia... nie sprawdłem Psychicznych.
Miast stracił kilkanaście ale to tylko z powodu braku slotów w naszym teamie.
Jednak bronił sie nieźle i 3 pierwsze klocki mi zatopił)
Za to teraz może sobie zdejmowac nieaktywnych :)

I tak raczej moi drodzy ten swiat się zakończy... Koronki nie będzie.... dla nikogo!
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

I tak raczej moi drodzy ten swiat się zakończy... Koronki nie będzie.... dla nikogo!

Twierdzisz, że nie warto już tu zaglądać. Nic ciekawego się nie wydarzy........;) O koronkę już nie powalczycie:confused:
 

DeletedUser26399

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Lord sobie żartował, On dobrze wie, że koronkę będzie miał Psychiatryk
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Lord sobie żartował, On dobrze wie, że koronkę będzie miał Psychiatryk
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Dojdzie do takiej sytuacji to pogratuluje i w końcu zakończę świat;) a póki co to...


tak z innej beczki , jak typujecie najblizszy mecz Polski , bez Rybusa i pewnie bez Grosickiego

jakie typy ?
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dojdzie do takiej sytuacji to pogratuluje i w końcu zakończę świat;) a póki co to...


tak z innej beczki , jak typujecie najblizszy mecz Polski , bez Rybusa i pewnie bez Grosickiego

jakie typy ?

Ja to zawsze słaby w typowaniu byłem:)
Więc nie sądze ze mógłbym obstawić wynik meczu a co dopiero koniec tego swiata.

I ja też mam coś z innej beczki - może znajdzie się ktoś życzliwy i napisze mi nawet pw.
dawne czasy więc, może nie każdy pamięta albo wie, pod jakim nickiem Panoram1x grał na Thecie?
smiley_emoticons_biggrin.gif


Pewnie chodzi o innego Panoramixa...

Własnie o Tego :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26399

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Pewnie chodzi o innego Panoramixa...
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak byla Theta, to Panoram1x dopiero dowiadywal sie co to jest myszka (choc nie jestem pewien, czy chodzi o komputerowa
smiley_emoticons_confusednew.gif
)
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

smiley_emoticons_lol.gif


Dobre! No nic poczekam do końca swiata! Pewnie w ogóle tam nie grał ;)
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Psychiatryk miałem was za lepszych ale licząc że wbijecie ciach i odbijevie cud to da sukces to straviliscie w Oczach, starajcie się normalnie, chyba że brak wam sił, ale sojusze wam pomagają i ciężko wam podbić ostatni cud który jest w pełni kontrolowany i probujecie ciach próbować to dla mnie jesteście lamy heh, probujecie normalnie inaczej nie będę gratulowal, powodzenia psychiczni, Frogowsky postaraj się bo coś słabo dając Ci miasta na m53 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Panie n1hasa, czytam twoj post na trzezwo, potem pod wplywem i dalej nie rozumiem o co chodzi. No moze poza tym, ze na koniec swiata doszliscie do tego, ze jak sie ma cudaka, to trzeba go obstawic i kontrolowac kto tam siedzi. To na prawde nie jest powod do rozglaszania na forum bo to lekki obciach (ale to tylko miedzy nami).
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A jednak złośliwości się pojawiły
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
. Jednak warto tu jeszcze zaglądać :)
miałem was za lepszych ale licząc że wbijecie ciach i odbijevie cud to da sukces to straviliscie
Kolego nie wystarczy udawać, że się jest mądrym. Trzeba jeszcze z tej mądrości umiejętnie korzystać. Nie widzę tu nic gorszącego, żeby z takiej okazji skorzystać. Gość łamie regulamin i ponosi karę. A że cierpi na tym cały sojusz, to problem tych co dobierali graczy na cuda, bo jak mawiają głupota nie zwalnia od myślenia. Oczywiście pod warunkiem, że taki ciach byłby zasadny, bo trzeba dodać, że wałków nie brakuje.
Zdaje się o ile mnie pamięć nie zawodzi, że Wasza koalicja leciała za każdym razem na cudaki Magnatów jak któryś z graczy był przymusowo urlopowany. Jednego chyba przejęliście........ Trochę późno na moralne posty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

To tak zawsze jest, że jak ktoś wykorzystuje ciach przeciwnika (a jak ktoś łamie regulamin, to on się należy), to jest świętszy od papieża...a jak ktoś wykorzystuje bana w drugą stronę, to już jest wyzywany od najgorszych, odsądzany od czci i wiary.

A SGG wyśmiewało tutaj w temacie bodajże Tomale jak dostał ciach i stracił miasto na cudaku...czy może się mylę i chodziło o kogoś innego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Masz pamięć :)
Tak właśnie było - chodziło chyba o Tomale.
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Tak chodziło o Tomalę, a smiałem się ja Jarząbek Wacław- z czystej nierafinowanej i nie wymuszonej złośliwości :) I nie mam nic przeciwko takim zagrywką- trzeba tylko uważać co się do kogo pisze. A tych co podpuszczają nie brakuje.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

ciach

A wracając do tematu, to jednak dobrze pamiętałem...nawet sam chyba coś na ten temat pisałem, a potem jeszcze z nim na Edessie chwilę konwersowałem na ten temat. Także ten, tego nie ma co się spinać. Tutaj od dawna wszystkie chwyty są dozwolone...a jak jest się na cudzie, to trzeba jednak baaardzo mocno uważać na każdą formę prowokacji. A tych widziałem już całe mnóstwo...choć żałuję trochę, że mnie nikt nie próbował przekabacić
smiley_emoticons_hust.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Widzisz DonB. pamięć Masz prawie fotograficzna :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jakby była fotograficzna, to może bym jeszcze pamiętał szczegóły...a tak tylko ogólny zarys, że coś tam było :) A nie chcę teraz wypisywać jakichś tam moich wspominek, bo nie wiem, ile one mogą mieć wspólnego z prawdą...a szkoda sobie strzępić język na takie coś.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak sytuacja na świecie?
Czyżby po drobnych zawirowaniach koniec już był tuż tuż?
 

DeletedUser24703

Guest
Coś ciekawego się tu jeszcze dzieje czy powoli wszyscy szykują się na zamknięcie świata?
 
Do góry