Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam podobny problem w HTC desire 820, mam informacje ze urzadzenie jest niezgodny, a system mam wersji 5.0.2, nie mam też zamiaru bawić się z ustawieniami fabrycznymi jak tu wcześniej kolega podpowiadzial, ma ktoś jakaś podpowiedź co mogę zrobić?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Heh...u mnie dzisiaj pojawił się jakiś inny, dziwny błąd. Jestem w sklepie, apka dzwoni, że atak idzie. Wchodzę sobie na grę, wszystko ustawiam. Po zakupach chcę sprawdzić wynik walki, wchodzę w rapki, a tam dostaje info, że mam się zalogować od nowa lub wybrać inny świat...ok, mogłem zostać wylogowany automatycznie, bo długo byłem nieaktywny, a apka "zminimalizowana". Za pierwszym razem wybrałem opcję z logowaniem na inny świat...do wyboru miałem także mój, więc na niego wróciłem. Tam po wejściu w rapki problem ten sam...no to loguję się od nowa. Po zalogowaniu i wejściu w rapki problem ten sam.

Aby było śmieszniej, to mogłem wysyłać ataki, zbierać surkę i czytać forum bez problemu...tylko podczas wejścia w raporty apka wysyłała to info...
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy tylko mnie wchodząc w raporty na aplikacji mobilnej od poprzedniej aktualizacji wywala z gry?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

po pobraniu aktualizacji aplikacja się zawiesza, nie było tego problemu w poprzedniej wersji, po zaktualizowaniu zwiecha jest po wykonaniu kilku prostych czynności np jak wrzucenie budynku do budowy, po kliknięciu produkcji wojska
nie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie od nowa :( nawet magiczna literka G nie kręci się tylko od razu zawiesza ehh
czy można cofnąć się do poprzedniej wersji bo tak grać się na dłuższą metę nie da
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zapisując dłuższy niż ~50 znaków tekst w wiadomości, czy też na forum, wciśnięcie przycisku cofania na klawiaturze wywala całość apki.
objawy są na wszystkich moich urządzeniach :

Android
Sony Xperia Z4 Tab 32GB
Samsung GT-S6500

iOS
iPhone 6S+ 64GB
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy chodzi o przycisk cofania/korekty tekstu ?
Jeśli tak, to nie mogę potwierdzić, bo u mnie zarówno na iOs, jak i na androidzie to nie wystąpiło. Dobrze by było to zgłosić w formie ticketa. Można będzie wtedy sprawdzić na konkretnym świecie.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy chodzi o przycisk cofania/korekty tekstu ?
Jeśli tak, to nie mogę potwierdzić, bo u mnie zarówno na iOs, jak i na androidzie to nie wystąpiło. Dobrze by było to zgłosić w formie ticketa. Można będzie wtedy sprawdzić na konkretnym świecie.
Tak chodzi o ów przycisk
Spoko tak zrobię :) mimo, że mam złe skojarzenia z ticketami XD
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Byście na windowsa zrobili też to dyskryminacja i nietolerancja :D
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja mam problem przez ostatnią aktualizację.
Wszyscy kojarzą ten wkurzający, głośny dźwięk gdy atak nadchodzi prawda? Oraz inne gdy rekrutacja się zakończy, budynek się zbuduje itd.? No właśnie. Jak powiadomienie wyskoczy, ja takiego dźwięku nie mam.

Wszystkie powiadomienia mają te same dźwięki, ale nie "grepolisowe" tylko i wyłącznie z androida - standardowe ciche piknięcie. Usunąłem aplikację, wyczyściłem wszystko co można było, telefon na nowo uruchamiałem i nic. Cały czas to samo. Aplikacja chodzi, powiadomienia przychodzą ale dźwięków takich jak były w poprzednich wersjach też nie ma. Jakby się nie instalowały.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja mam problem przez ostatnią aktualizację.
Wszyscy kojarzą ten wkurzający, głośny dźwięk gdy atak nadchodzi prawda? Oraz inne gdy rekrutacja się zakończy, budynek się zbuduje itd.? No właśnie. Jak powiadomienie wyskoczy, ja takiego dźwięku nie mam.

Wszystkie powiadomienia mają te same dźwięki, ale nie "grepolisowe" tylko i wyłącznie z androida - standardowe ciche piknięcie. Usunąłem aplikację, wyczyściłem wszystko co można było, telefon na nowo uruchamiałem i nic. Cały czas to samo. Aplikacja chodzi, powiadomienia przychodzą ale dźwięków takich jak były w poprzednich wersjach też nie ma. Jakby się nie instalowały.



Zgaduję, że Samsung - ja i kilka osób mamy podobny problem.
Dźwięki z gry się w apce znajdują, bo sprawdzałem manualnie, ale nawet po zmianie domyślnego dźwięku wyskakuje sygnał androida.
Nie mam pomysłu co z tym zrobić więcej...
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zgaduję, że Samsung - ja i kilka osób mamy podobny problem.
Dźwięki z gry się w apce znajdują, bo sprawdzałem manualnie, ale nawet po zmianie domyślnego dźwięku wyskakuje sygnał androida.
Nie mam pomysłu co z tym zrobić więcej...


Nie Samsung.
Sony Xperia Z3

Pomijając, że teraz nie mogę znaleźć katalogu z grepolis w telefonie. Wewnątrz aplikacji dźwięk jest, ale powiadomienia mają ten sam dźwięk.
 

DeletedUser26399

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sporo osób ma ten sam problem, to jest jakiś dramat. Może ktoś się weźmie do roboty i to naprawi?
 
Kiedy przesyłanie surki między miastami na apce będzie ułatwione?
Dodatkowo przydała by się możliwość kasowania raportów bo tego nie ma.
 

DeletedUser29580

Guest
Można kasować raporty od dawna co do przesyłu surki kwestia znajomości miast koło siebie ale i tak jest trochę klikania
 
Mnie tam złości ustawianie festynów i pochodów triumfalnych w każdym mieście z osobna. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu byłoby zrobienie w zakładce kultury jednego przycisku który rozpoczynałby festyny we wszystkich miastach w których można zrobić festyny oraz pochody triumfalne w takiej ilości miast na ile pozwalają punkty walki. Coś podobnego jak w wersji na komputer. Co dużo ułatwiłoby grę tym grającym tylko na wersji mobilnej.
 

DeletedUser27444

Guest
Można kasować raporty od dawna co do przesyłu surki kwestia znajomości miast koło siebie ale i tak jest trochę klikania
:) :) :) Znajomości miast ... Dobre ... na początku świata do powiedzmy 25 miast ok da się ..
Przy 200 miastach szybciej będzie ten kamień do wiaderka i na plecy ... :) :) :) :) :)


Festyny jak i samo zbieranie surki na apce to najszybsza droga do rzucenia gry albo telefonu o ścianę :) :)
Bez jednego przycisku na festyny i usunięcia tego ciągłego przewijania się listy miast na początek przy zbieraniu surki apka w tym aspekcie gry jest gorzej niż bezużyteczna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
jak przy 200 miastach jeszcze zbierasz surkę to podziwiam, mi się przestaje chciec przy 60-70
 

DeletedUser27444

Guest
jak przy 200 miastach jeszcze zbierasz surkę to podziwiam, mi się przestaje chciec przy 60-70
no nie moge powiedziec że to robię ... raczej staram się odpalić Grepo na Chromie na fonie :)
Też sa problemy np żeby trafić w przycisk albo przesunąć ekran ale to i tak trwa krócej niż apka
 
Na tablecie ją uruchomiłem ale przez te małe przyciski porzuciłem zamiar dalszego grania na nim w tą grę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry