[Sport] Euro 2016

  • Rozpoczynający wątek KanioKania
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Euro 2016

a pojedynku Anglia-Rosja w Marsylii nikt nie obstawia w konkursie?

CknUZJuXAAAmHhU.jpg
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Odp: Euro 2016

Już niedługo mecz z Niemcami, tym razem będzie ciężko wygrać, wątpie żeby udało się to jak ostatnio.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Re: Odp: Euro 2016

Ja na kuponie obstawiłem Niemcy,ale bardzo sie będę cieszył jak mój kupon nie wejdzie :)
 
Odp: Re: Odp: Euro 2016

super Polacy zagrali , w końcu to mecz z mistrzami i remis. Teraz awans mamy w kieszeni i jeszcze możemy zawalczyć o pierwsze miejsce , zależy czy wygramy z Ukrainą i jak wysoko
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Mamy trochę za niską skuteczność,ale i tak jest dobrze.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

1-1 102 minuta,błagam przyjdź ktoś z przyszłości i mi powiedz że wygraliśmy w karnych!!!!
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Jest ok, jeszcze nie było zawału jest ok, uspokój sie...
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Polacy to specjaliści od horrorów z happy endem:D
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Myślę,że mamy szansę:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Jak się Portugalia obudzi, to wyśle ich do domu...na razie jeszcze im daleko i grają ciągle baaardzo słabą piłkę. No, ale czeka oczekiwać po większości zawodników 30+ lat zmęczonych sezonem?

Także szanse mamy...tragedii nie ma. Gorzej mielibyśmy z Chorwatami mimo wszystko.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

pff co wy za bzdury wypisujecie , piszą to Ci którzy nie widzieli innych meczy Portugalii , mają dziury w obronie i są nieskuteczni , Chorwaci w tym meczu wypadli lepiej i nie wiem po czym oceniacie ,ze Polska nie da rady ? Proszę mi to wyjaśnić , skąd ten brak wiary ? ja wierze ,ze dojdą do finału , bo są na to realne szanse , jak przejdziemy Portugalię to zagramy z Belgią zapewne , a potem już finał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Nie przejdziemy jednak Belgii, no może im kiepsko poszło wychodzenie z grupy, ale wystarczy im wygrana z Węgrami, to potem mają do pokonania (nwm czy się mylę) Niemcy lub Słowację, ale jednak z Polską nie zagrają, bo szanse są znikome na zwycięstwo z Portugalczykami :rolleyes:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Euro 2016

Ja akurat widziałem wszystkie mecze Portugalii na tym EURO. Do tego dwa sparingi przed samym turniejem. Orientuję się też dość dobrze w potencjale tych zawodników. Dlatego napisałem to, co napisałem...a Ty proszę naucz się czytać ze zrozumieniem
smiley_emoticons_hust.gif
Przecież ja nie pisałem, że nie mamy szans. Szanse mamy, bo Portugalia nic nie gra na tym turnieju...tylko trzeba mieć też w pamięci, że oni umiejętności mają i jak sobie przypomną jak się gra w piłkę, to łatwo nie będzie. Tylko pozostaje kwestia tego, czy im się będzie chciało...to jest chyba jedna z najbardziej "wiekowych" reprezentacji na tym turnieju. Do tego Cristiano bez żadnego trofeum w reprezentacji...kiedy jak nie teraz pewnie sobie myśli.

Także na tym futbolu, to akurat się znam. "Siedzę w tym" ponad 20 lat, kiedyś pogrywałem, teraz mam papiery trenerskie w sumie zrobione i szkolę w wolnych chwilach dzieciaki. Także proszę nie insynuuj mi tutaj zbyt wiele. Ja po prostu znam potencjał Portugalii i staram się go oceniać na trzeźwo. Do tego widziałem jak wygląda gra naszej reprezentacji i mimo wszystko tam jakiegoś szału nie ma. Więcej szczęścia niż rozumu...a takie granie na pół gwizdka na zbyt wiele nie wystarczy.

A jak nie wierzysz mi, to możesz sobie zobaczyć jak to bukmacherzy widzą. Na Polskę 3.5, a Portugalię 2.3. Róźnica mimo wszystko spora.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie przejdziemy jednak Belgii, to potem mają do pokonania (nwm czy się mylę) Niemcy lub Słowację,
Belgowie po ograniu Węgrów mają w 1/4 Walię...a potem w półfinale Polskę/Portugalię. Walia niby czarny koń, ciekawie grała w grupie, ale Belgowie to inny poziom...dużo wyższy. Także z naszej strony drabinki można spokojnie stawiać właśnie na Belgów w finale. A tam, to będzie już zupełnie inna historia pisana i trudno przewidzieć, kto awansuje z drugiej strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry