Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

na ostatni 10 lvl potrzebowałeś tutaj ok min 2,5k miast wysyłających surkę i ciężko by było to "przeskoczyć".
Myślę, że play for fun mogli budować sami też więcej niż jeden cud, top 3 i nie jest ich mało.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Myślę, że play for fun mogli budować sami też więcej niż jeden cud, top 3 i nie jest ich mało.

może mieli ochotę na jednego tylko cudaka :) gratuluję Łukasz wygranej świata
smiley_emoticons_smilenew.gif
z tego co widzę poszło dość szybko Wam. Gdyby MDG i niepokorni grali myślę że z taką łatwością by Wam nie poszło. szkoda bo z nimi rywalizacja byłaby ciekawsza.. ale nie ma co gdybać
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Myślę, że play for fun mogli budować sami też więcej niż jeden cud, top 3 i nie jest ich mało.

przecież oni nic dla siebie nie budowali, tylko wszystko dla luzaków...ale jak widać top 1 i top 3 razem nie dali nam rady :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

przecież oni nic dla siebie nie budowali, tylko wszystko dla luzaków...ale jak widać top 1 i top 3 razem nie dali nam rady :)

nie ma to jak skromność :) z tego co mi wiadomo sami też nie stawialiście :) więc nie ma co się szczycić. wygraliście to wygraliście dla luzaków też gratulację i dla pff. era cudów to i tak straszne dno w tej grze i nic nie pokazuje jedynie kto większe domki postawi i szybciej surke będzie wysyłał plus zmotywuje odpowiednio graczy i podejmie mądre decyzję podczas budowania skracania i ilości budowanych cudaków. najlepsze są sojusze małe z aktywnymi graczami wtedy akcje można porobić i lepszy kontakt każdy ma ze sobą. a gra by sypać cuda później siedzieć szaraki podbijać nieaktywnych jest nudna.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie ma to jak skromność :) z tego co mi wiadomo sami też nie stawialiście :) więc nie ma co się szczycić. wygraliście to wygraliście dla luzaków też gratulację i dla pff. era cudów to i tak straszne dno w tej grze i nic nie pokazuje jedynie kto większe domki postawi i szybciej surke będzie wysyłał plus zmotywuje odpowiednio graczy i podejmie mądre decyzję podczas budowania skracania i ilości budowanych cudaków. najlepsze są sojusze małe z aktywnymi graczami wtedy akcje można porobić i lepszy kontakt każdy ma ze sobą. a gra by sypać cuda później siedzieć szaraki podbijać nieaktywnych jest nudna.

Stawialismy w 80 osob ( w tym 8-9 skoczkow z wyzmawcpw ognia sojusz top 15 28 czlonkow i jeden z fight clubu pare razy ) dorywczo skoczyly 2 osoby z never z iloscia miast 7-9

3 cuda na 10 lvl pomagaly nam skracac pancerne rowery moze troche zasypac, ale nie jestem pewien bo okres cudow to oczy na zapalkach ( ze 12 -14 osob )

nie uwazam zeby to byla masowa pomoc

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mała korekta


jeszcze ze 3,4 osoby surke podsylaly czasami do naszych graczy z Lowcow snow ( tak od 6 lub 7 poziomu ), i mniej niz 10 razy wpadli skrocic

to wszystko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

ja nie napisałem że masowa pomoc :) zbudowaliście, wygraliście i gratulację :) kot felix sobie poprawił morale widzę, ze nikt mu nie dał rady
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
a sojusz top 1 i 3 w rankingu nie oznacza że wszyscy sypią. sam dobrze wiem jak era cudów wygląda. wszystkich nie zmusisz do sypania. ten świat jak obserwuję miał słabą rywalizację w cudakach. mało sojuszy się ścigało na tym świecie. walka była tlyko między dwoma sojuszami to wiadomo że któryś przegrał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

gratki dla zwyciescow zasypali pierwsi gratulacje sie naleza;)
Ja ze swojej strony moge tylko dodac ze raz jeden podczas 5 lat gry bawilem sie w budowanie cudow i stanowczo stwierdzam nigdy wiecej...;)
Swoja droga Inno mogloby sie bardziej wysilic nad zakonczeniem rozgrywki....
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

gratki dla zwyciescow zasypali pierwsi gratulacje sie naleza;)
Ja ze swojej strony moge tylko dodac ze raz jeden podczas 5 lat gry bawilem sie w budowanie cudow i stanowczo stwierdzam nigdy wiecej...;)
Swoja droga Inno mogloby sie bardziej wysilic nad zakonczeniem rozgrywki....

marzenia:rolleyes:
 

DeletedUser21146

Guest
Już się zaczyna powoli robić pusto, przynajmniej na moich morzach :(
 

DeletedUser23832

Guest
W centrum też chyba spokój, dużo ludzi na urlopach. Emocja trochę już opadły. Także wbiłem urlop i nie wiem kiedy wrócę, póki co mnie nie ciągnie do grepo :)
Cel z początku świata w bólach bo w bólach ale jakoś osiągnięty, brak motywacji dalszej.

Do tego dochodzą kolejne rzeczy które można kupić za złoto.

Kiedyś na forum ktoś się śmiał, że za jakiś czas będzie można kupić wojsko za złoto.... no i można :)

Po Geli ja osobiście już nie będę grał na 99% ze wskazaniem na nigdy, za dużo można dostać za złoto i za dużą przewagę można sobie przez to wyrobić. Faktycznie za jakiś czas będą gotowe miasta do kupienia.
 

DeletedUser22102

Guest
PFF zdycha już chyba powoli, od końca EC w przejęciach Killa vs. PFF 58-0...
 

DeletedUser21146

Guest
Nic dziwnego, większość osób pyka już na Lindosie, Gelą się nie przejmując
smiley_emoticons_smilenew.gif
Wiem po sobie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
W centrum też chyba spokój, dużo ludzi na urlopach. Emocja trochę już opadły. Także wbiłem urlop i nie wiem kiedy wrócę, póki co mnie nie ciągnie do grepo :)
Cel z początku świata w bólach bo w bólach ale jakoś osiągnięty, brak motywacji dalszej.

Do tego dochodzą kolejne rzeczy które można kupić za złoto.

Kiedyś na forum ktoś się śmiał, że za jakiś czas będzie można kupić wojsko za złoto.... no i można :)

Po Geli ja osobiście już nie będę grał na 99% ze wskazaniem na nigdy, za dużo można dostać za złoto i za dużą przewagę można sobie przez to wyrobić. Faktycznie za jakiś czas będą gotowe miasta do kupienia.

Lubicz Ty jeszcze żyjesz? wojsko za zloto? affe co za czasy dobrze ze nie gram w grepo póki co ;d
chociaz troche nudo jak powiadomeiń na tel o atakch brak
 

DeletedUser22102

Guest
w tej chwili trwa rytualne wybijanie mityków przez Luzaków i PFF...walą od rana w 50k transów i 70k birem...na murze na razie 3,6k mant, 8,4k harpii, 2,5k gryfów i 12,5k ogni.
 
Do góry