Dyskusja na temat Portalu do Hadesu

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat Portalu do Hadesu

Wreszcie,nie wierze że to sie dzieje :) Zróbcie jeszcze świat bez złota i uwierzę że Inno bierze do serca potrzeby graczy :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Portalu do Hadesu

Tiaaa...event, który trwa 3 dni. A ze złotem 24 dni. Dramat jakiś
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Portalu do Hadesu

Dobrze to by było, jakby to było zamiast tego eventu, który się właśnie skończył, a nie jako kolejny event...
 

DeletedUser22795

Guest
Odp: Dyskusja na temat Portalu do Hadesu

super pomysł :D ciekawe urozmaicenie, oby takich więcej :)
 
Odp: Dyskusja na temat Portalu do Hadesu

pff 3 dni , i to jest ten event co miał być bez złota ? nawet go nie zauważymy a on zniknie i nic nie wniesie do gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Portalu do Hadesu



Dobrze,że w ogóle dali takie coś :)

Właśnie, wreszcie coś, w czym każdy może się normalnie sprawdzić, akurat nie wiem czemu, ale dostałam taką informację z wyprzedzeniem... dzięki Grepolisscore.
 

DeletedUser27449

Guest
Pamiętajcie po uzbieraniu kamyków nie niszczcie odrazu tego portalu ;) Możecie wtedy sobie farmić ciągle te srebro i łaski ;v Pod koniec eventu najlepiej zniszczyć-2 dni darmowego srebra i łask :D
 

DeletedUser5

Guest
Piohunoxd, za szybki jesteś :D

To pierwszy event tego typu, myślę, że zostanie zorganizowany ponownie w przyszłości, dlatego zbieramy wszystkie opinie co można byłoby poprawić. Co sądzicie nagrodach za poszczególne misje oraz o nagrodzie głównej?
 

DeletedUser19924

Guest
Szybkość ukończenia tego "eventu" raczej na minus. Wykonane 16 misji i 6 kamieni zdobyte. Bez jakiegoś ciśnienia i zaangażowania...jak widać, gdy nie ma gdzie wydawać złota, to szybko zdobywa się potrzebne elementy (tutaj nie rozumiem ludzi, którzy wydają złoto, aby mieć "darmowe" premium w eventach...lepiej to złoto przeznaczyć na kupno premium, wyjdzie taniej).

Co do nagród, to główna nagroda ok, ale pojedyncze nagrody za misje takie sobie...jakoś wiele nie wnoszą do gry.
 

DeletedUser11134

Guest
Pomimo, że nowa grafika forum jest po prostu obrzydliwa, napiszę. Event jest taki jak powinien być. Sympatyczny, nie zakłócający rozgrywki, nie zabierający miejsca, można dostać trochę łask, co się zawsze przyda i trochę srebra , co też się przyda. Nagroda główna akurat. Jednym słowem tylko tak dalej. Bo event powinien być eventem, a nie przestawieniem gry.
 
Szybko przyszło szybko poszło. Taki event bez jakiegokolwiek wyzwania. nawet przedszkolak by sobie poradził.

ja bym widział jakiś event który sprawdził by sojusze i zgranie w nich (coś jak było to kiedyś z miastami pełnymi wojska i kto pierwszy je podbije)
 

DeletedUser19924

Guest
To był chyba najgłupszy event jaki w życiu widziałem w historii grepo...oczywiście mowa o tym z podbijaniem miasta. Przecież to praktycznie było w ogóle nie opłacalne...a ludzie wysyłali tam multum wojsk.

PS: Chociaż wtedy nawet dwa, czy trzy takie miasta na Juktasie podbiliśmy...ale to już było po cudach i świat wymarły :cool:
 
jak rozwalałeś miasto sam to dużo wojska trzeba było stracić ,ale jak to robił cały sojusz to poświecałeś raptem 4-5 offy. tak że właśnie wtedy można było sprawdzić współprace w sojuszu. jeden za wszystkich wszyscy za jednego. a nagroda na koniec była zacna. opłacało by się poświecić nawet i 10 offów. pseudo najlepsze eventy to te które nic tak naprawde nie robisz ,ale złotko wydajesz.
 
Do góry