Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna

przeczytałem "rabinowi" i zacząłem się zastanawiać na jakie manowce mnie ciągniesz
smiley_emoticons_biggrin.gif


no nie idzie im, nie idzie....może zamiast nakazu codziennych wpisów znanych sobie liczb i wyrazów jakaś inna forma aktywności by się przydała...coś na temat gry grepolis?...no ale do tego to trzeba mieć kadry, bo jak mawiał klasyk Kadry decydują o wszystkim

ale żeby nie było, że tylko krytykuję to idę wpisać 354 w odpowiednim dziale - trzeba pomagać!
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna

przeczytałem "rabinowi" i zacząłem się zastanawiać na jakie manowce mnie ciągniesz
smiley_emoticons_biggrin.gif
być może Robin jest też rabinem. Są przesłanki na to wskazujące..
można zrobić konkurs na odpowiedź na temat: dlaczego uważasz, że Robin jest rabinem. Oraz dlaczego zdycha mu koza.
z nagrodami.

Jak MG zaczął bawić się w wyliczanki, to jest to znak, że koniec grepo bliski. Planów kwartalnych inno nie dało, a wybitni gracze dziecinnieją:))
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna

W sumie ciekawy pomysł :D. Podeśle wasz pomysł.

Ale pomysłów dlaczego koza zwija się z tego świata to bym posłuchał. Trzeba pamiętać, że koza jest wszystkożerna.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna

być może Robin jest też rabinem. Są przesłanki na to wskazujące..
Wielkie dzięki za poprawienie humoru, muszę jednak zdecydowanie zdementować plotki, nie koza tylko krowa, i nie zdycha tylko się ocieliła, i nie mnie, tylko nie znajomemu rolnikowi, moja starozakonność jest również niczym nie potwierdzona, choć może o czymś nie wiem i chętnie poznam te przesłanki.
Akurat problem książka czy film jest dla mnie interesujący i w dość trywialnej formie postanowiłem wyrażać swoją opinię i niestety jestem głęboko rozczarowany brakiem zapowiadanego wpisu przez takiego tuza jak MG.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna

A o nowym bonusie/nowych bonusach nie ma komu poinformować...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozmowa Ogólna

(...) i niestety jestem głęboko rozczarowany brakiem zapowiadanego wpisu przez takiego tuza jak MG.

nie wpisałem, bo zupełnie nie zgadzam się z własnym zdaniem z tego dnia - nie pomagać rannym koniom (kozom?) - dobijać!
 

DeletedUser

Guest
Cześć! Szukam gracza Evelin77. Ma ktoś z nim kontakt lub wie co się z nim dzieje? Dawno temu grałam razem z nim na ETA. Z góry dzięki za pomoc! :)
 

DeletedUser4387

Guest
Dobry wieczór Martyna.
Zgodnie z życzeniem jestem
smiley_emoticons_lol.gif
odezwę się na PW.
Miło cie widzieć tak pobudzoną
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Mam takie marzenie - czy można nie dostawać odznak i pkt. grepolisscore? staram sie nie zwracać na to uwagi, ale dzisiaj sprawdziłam odznakę, którą otrzymałam. Nazywa się rozpacz procarzy , i jest za zabicie 115 ( lub coś koło tego) procarzy. nie dochodziłam czy ja zabiłam, czy mnie zabito, ale nie chciałabym dostawać czegoś takiego.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...odznaki dostajesz teraz za wszystko:) Przez te punkty jest taki wysyp wszelkiego rodzaju odznak, że to się w głowie nie mieści...na co to, po co to komu nie wie nikt. Poza "górą"
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Do góry