Walki na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Jak tylko zobaczyłem że Skarpeciarze układają się ze wszystkimi wkoło to nie trzeba być prorokiem że mają w tym swój cel.
Sam osobiście mówiłem, że jak tylko umocnią swoją pozycje to na każdego się wypną
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif

przykładem tego są ZNAKI.
To że mają złotników w sojuszu typu Słup MULARD nic nie znaczy wystraczy zebrać odpowiednich graczy obok nich i nawet on im nie pomoże.
Kwestia organizacji i chęci.
Co do Drinków nie będę wypowiadał się lubię tam kilka osób reszta NO COMENT
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif



A Ty to kto ??? kolejny NoName z formacji Słup
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Ach doktorek jak ty wszystko dobrze wiesz , na każdego się wypinamy ,z każdym robimy koalicje , wszystko było ukartowane od początku ... szkoda że nikt się nie zapytał z jakiego powodu zerwaliśmy pakt , powodów jest sporo
Pewnie kolejny post mi usuną ale masz tu pewną osobę ze znaków na wyższym stanowisku tam
rmnbwpgljuyhdeonsyeauzlgsgweemxzaeybfsiedbwosqwqidgdjfsqiparxyhgsbtknsxkvyxlutqkrwmhoqtidfqrakuidzcy
 

DeletedUser23685

Guest
Ach doktorek jak ty wszystko dobrze wiesz , na każdego się wypinamy ,z każdym robimy koalicje , wszystko było ukartowane od początku ... szkoda że nikt się nie zapytał z jakiego powodu zerwaliśmy pakt , powodów jest sporo
Pewnie kolejny post mi usuną ale masz tu pewną osobę ze znaków na wyższym stanowisku tam
rmnbwpgljuyhdeonsyeauzlgsgweemxzaeybfsiedbwosqwqidgdjfsqiparxyhgsbtknsxkvyxlutqkrwmhoqtidfqrakuidzcy


Ty chyba sobie kpisz, powołujesz się na wiadomości, które zostały napisane po zerwaniu przez was paktu??!??! I sporo powodów? Powód jest jeden, wasza pycha, dwulicowości, brak honoru i kręgosłupu moralnego, chociaż jak tak napisałem to rzeczywiście, sporo wyszło tych rzekomych powodów zerwania paktu.

A Ty to kto ??? kolejny NoName z formacji Słup
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

NoName z formacji szarak dziękuję za uwagę ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Haha po zerwaniu? to było tydzień przed tym jak zerwaliśmy ,chcesz kolejnego screena? to napisz na priv wyśle Ci to co kolejny twój radny pisał do innych sojuszy z datą i godziną , widać ile założyciel wie o swojej radzie ..
 

DeletedUser22651

Guest
NoName z formacji szarak dziękuję za uwagę ;d

Azir99 idz na front obok Tomaszka Polisha zakochanego a nie zgrywasz kozaka na odległość.
Dariosh też Ci lanie spuścił ?
smiley_emoticons_hust.gif

Jak widać Azir ma klapy jak koń bo nie wie co u niego w soju piszą i to radni....
a może ma oddzielne forum.
 

DeletedUser23685

Guest
Haha po zerwaniu? to było tydzień przed tym jak zerwaliśmy ,chcesz kolejnego screena? to napisz na priv wyśle Ci to co kolejny twój radny pisał do innych sojuszy z datą i godziną , widać ile założyciel wie o swojej radzie ..


Nie pozostawaj taki bezkarny, wasze pakty ze wszystkimi dookoła również wróżyły nic innego jak spisek, ale nie zamierzam drążyć wątku z wami już, jest wojna i niech sie dzieje co chce

Azir99 idz na front obok Tomaszka Polisha zakochanego a nie zgrywasz kozaka na odległość.
Dariosh też Ci lanie spuścił ?
smiley_emoticons_hust.gif

Jak widać Azir ma klapy jak koń bo nie wie co u niego w soju piszą i to radni....
a może ma oddzielne forum.

Dariosh mnie skopał? Rly? ;d nie rozśmieszaj mnie... Miałem zamiar tam pójść na front, ale nagle utworzył się nowy to nie będę tam szedł, bo nie będę grał na 2 fronty bo to głupota i nie miałbym jak wojskiem operować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Dariosh mnie skopał? Rly? ;d nie rozśmieszaj mnie... Miałem zamiar tam pójść na front, ale nagle utworzył się nowy to nie będę tam szedł, bo nie będę grał na 2 fronty bo to głupota i nie miałbym jak wojskiem operować.

Ile Ty masz lat ?? 99 to Twój rocznik ?? Nie dziwne że nie pójdziesz bo wolisz lać Słupy niż powalczyć z kimś kto potrafi grać.
Zaiste dostał byś lanie a za miesiąc szkoła pamiętaj.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Ile Ty masz lat ?? 99 to Twój rocznik ?? Nie dziwne że nie pójdziesz bo wolisz lać Słupy niż powalczyć z kimś kto potrafi grać.
Zaiste dostał byś lanie a za miesiąc szkoła pamiętaj.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif


Tak, zaiste masz racje, jestem noobem, klinuje offem i robie cofki deffem i z pewnością dostałbym lanie ;d a tak na poważnie jak my walimy na 3 fronty to ciężko tu owego lania nie dostać. Drinki tak zachwalacie jacy to nie wojownicy, ale to oni latali po słupach cały czas praktycznie, patrzeć na ranking wojowników chociażby. Teraz kiedy mają tylko 1 front nie dziwie sie, że wygrywają. Przypomina mi to trochę rozbiór Polski, a skarpety to taka Rosja
 

DeletedUser18813

Guest
Azir nie zapominaj że front drinków jest jeszcze z The Clubem i Aggressive ,nie ważne kto tam wygrywa ważne że nie mają jednego frontu :) Prawdą i to nie podważalną jest fakt że to nie Skarpety czy Grabki są tutaj sojami numer jeden a właśnie Drinki ,mają najlepszą organizacje i pomimo na pewno jakich trudności ,najlepiej dają sobie radę także szacunek :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Tak, zaiste masz racje, jestem noobem, klinuje offem i robie cofki deffem i z pewnością dostałbym lanie ;d a tak na poważnie jak my walimy na 3 fronty to ciężko tu owego lania nie dostać. Drinki tak zachwalacie jacy to nie wojownicy, ale to oni latali po słupach cały czas praktycznie, patrzeć na ranking wojowników chociażby. Teraz kiedy mają tylko 1 front nie dziwie sie, że wygrywają. Przypomina mi to trochę rozbiór Polski, a skarpety to taka Rosja

Hm... jak ładnie o sobie piszesz dobrze że ja nie muszę tego pisać
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif

Na 3 fronty ?? Jakie ?
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
Przecież na tym świecie nie ma wysokiego poziomu i dostajesz lanie ??
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

Czyli jednak prawdę o sobie napisałeś.
Pokaż mi gdzie napisałem że Drinki to niesamowici wojownicy ??
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Ty masz pojęcie o czym piszesz zaiste nawet nie wiesz w którym roku był rozbiór Polski
Powiedz mi jak to jest pisząc o czymś o czym nie ma się pojęcia ?
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Tak, zaiste masz racje, jestem noobem, klinuje offem i robie cofki deffem i z pewnością dostałbym lanie ;d a tak na poważnie jak my walimy na 3 fronty to ciężko tu owego lania nie dostać. Drinki tak zachwalacie jacy to nie wojownicy, ale to oni latali po słupach cały czas praktycznie, patrzeć na ranking wojowników chociażby. Teraz kiedy mają tylko 1 front nie dziwie sie, że wygrywają. Przypomina mi to trochę rozbiór Polski, a skarpety to taka Rosja

Lataliśmy i latamy po słupach bo tu innych graczy nie widze , roi się od słupostwa i noobów i nie mamy jednego frontu tylko wcale go nie mamy , nie można tego nazwać frontem ...
 

DeletedUser19540

Guest
Ale się tu porobiło...
Po pierwsze: skarpety ,nie ściemniać. Jakby wam Azir się nie podlizywał ,to i tak pakt by został zerwany prędzej czy później. Naturalna kolej rzeczy: z kimś trzeba walczyć ,a na m45 już tylko słupki chyba zostały, m55 spacyfikowane (dziś widziałem,że niezab już u was)... to trzeba na znaki ruszyć ,bo nudą wieje. :rolleyes:
Po drugie: Azir ,to ,że Cię drinki atakują to nie oznacza,że się na was zafiksowały. Robią to ,co do nich należy ,leją wszystko w okolicy powoli powiększając terytorium. Jakby tam były kropki skarpet to pewnie też by na nie ruszyli. ;)

Tymczasem u nas nuda... Camora jednak po rozmowach dyplomatycznych odrzuciła nasze propozycje ,więc dalej jesteśmy oddzieleni nimi od reszty towarzystwa. :( Jak się przebijemy to może dołączymy się do tańca ,kto wie... ;)
 

DeletedUser22651

Guest
Ale się tu porobiło...
Po pierwsze: skarpety ,nie ściemniać. Jakby wam Azir się nie podlizywał ,to i tak pakt by został zerwany prędzej czy później. Naturalna kolej rzeczy: z kimś trzeba walczyć ,a na m45 już tylko słupki chyba zostały, m55 spacyfikowane (dziś widziałem,że niezab już u was)... to trzeba na znaki ruszyć ,bo nudą wieje. :rolleyes:
Po drugie: Azir ,to ,że Cię drinki atakują to nie oznacza,że się na was zafiksowały. Robią to ,co do nich należy ,leją wszystko w okolicy powoli powiększając terytorium. Jakby tam były kropki skarpet to pewnie też by na nie ruszyli. ;)

Tymczasem u nas nuda... Camora jednak po rozmowach dyplomatycznych odrzuciła nasze propozycje ,więc dalej jesteśmy oddzieleni nimi od reszty towarzystwa. :( Jak się przebijemy to może dołączymy się do tańca ,kto wie... ;)

Metal nie mów że macie problem z Camorą ?? Tzn macie ale terytorialny bo są tam Camora i Clemenza
No i Grabki a z nimi pewnie paktujecie ? Dla tego mały front macie zgadza się ?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

a żeby dojść do Znaków czy Skarpet musicie schodzić w dół....
 

DeletedUser19540

Guest
Nie... problem to czas ,bo jednak przebicie się przez te pozostałe kilka wysp troszku zajmie ,a chętnie bym powalczył z kimś poważniejszym... Chcieliśmy po dobroci ,bo w sumie kilku graczy stamtąd mi szkoda (Szogun ,Atena i kilku innych aktywnych) ,ale okazało się ,że szogun nie chce pozwolić na rozbiórkę reszty, a przecież wszyscy się na jednym bananowcu nie zmieszczą. :D
A co do paktów ,to jeszcze nie podpisujemy jeszcze ,z Camorą radzimy sobie sami. ;)
 

DeletedUser22651

Guest
Nie... problem to czas ,bo jednak przebicie się przez te pozostałe kilka wysp troszku zajmie ,a chętnie bym powalczył z kimś poważniejszym... Chcieliśmy po dobroci ,bo w sumie kilku graczy stamtąd mi szkoda (Szogun ,Atena i kilku innych aktywnych) ,ale okazało się ,że szogun nie chce pozwolić na rozbiórkę reszty, a przecież wszyscy się na jednym bananowcu nie zmieszczą. :D
A co do paktów ,to jeszcze nie podpisujemy jeszcze ,z Camorą radzimy sobie sami. ;)

Bo dziadek ma swoje już lata i swoje myślenie
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser19540

Guest
Nie no ,szanuję jego decyzję. Heroiczne poświęcenie... widocznie jest zżyty ze swoimi graczami. Wątpię, żeby coś z tego wyszło ,zwłaszcza,że grabki ich kąsają z drugiej strony. Mówi się trudno ,może mu się jeszcze odwidzi i weźmie tych ,którzy faktycznie chcą grać i zacznie działać z nami. Do tego czasu będziemy iść dalej.
 

DeletedUser22087

Guest
A ja chciałbym pochwalić największych wojowników tego świata, czyli S.P.Q.R. Są naprawdę świetnymi wojownikami, siedzą na m34 i biją moich biednych głodnych gangsterów. Ale to nadal nic, ich najlepszy gracz GAYATRIPREMAL jest takim świetnym wojownikiem, że musi wbijać małym graczom kolony w bonusie. Człowiek jest sobie na wakacjach, budzi się i widzi kolona w mieście :( wstawionego o 6 rano.
 

DeletedUser19540

Guest
Człowiek jest sobie na wakacjach, budzi się i widzi kolona w mieście :( wstawionego o 6 rano.

Urok starego systemu podboju. Do tego lepiej przywyknąć i budzić się na apkę ,albo wstawiać biremki do zagrożonych miast w nocy ,żeby przynajmniej coś ich to wbijanie nocnych kolonów kosztowało. ;) A jak nie da rady ,to zostaje nowy system ,gdzie masz 12h na reakcję.
 

DeletedUser23003

Guest
Urok starego systemu podboju. Do tego lepiej przywyknąć i budzić się na apkę ,albo wstawiać biremki do zagrożonych miast w nocy ,żeby przynajmniej coś ich to wbijanie nocnych kolonów kosztowało. ;) A jak nie da rady ,to zostaje nowy system ,gdzie masz 12h na reakcję.

Tutaj akurar sie nie zgodze. Jesli nie ma czasu zeby w nocy wstawac, badz tez nie ma checi czy nie slyszy alarmow to na nowym systemie jeszcze wiecej miast bedzie tracil. Stereotyp ze nowy system wymaga mniej nakladu czasowego bo masz dodatkowe 12h na reakcje to kompletna bzdura. Jesli ktos gral na obu systemach doskonale wie o czym mowie.
 
Do góry