Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Tak, całą flotę, dodatkowo jeszcze flotę grabek :d co do tracenia wiosek to owszem tracimy, ale i my teraz zaczęliśmy z ofensywą. Jestem ciekaw jakby drinki postawić w takiej sytuacji jak my, tzn zamienić miejscami ile by wytrzymali, bo grać daleko od frontu na jakiś leszczy i do tego w koalicji z grabkami i skarpetami to każdy umie, a w wojownikach stoicie słabiutko, a tacy niby wielcy wojownicy, bo po co tracić wojo, lepiej grać na zadupiu i robić igrzyska i festyny

Hahaha skoro swoich sojusznikow nazywasz leszczami to okej. Masz racje lejemy leszczy, ktorzy wedlug statystyk jak to powiedziales sa duzo wyzej. Bez znaczenia jest fakt ze nas jest prawie polowa mniej. Bez znaczenia jest fakt ze zaczelismy duzo pozniej niz wy. Wszystko jest bez znaczenia. Juz ci mowilem. Przyjdz na ten front z noobami drinkami. Zobaczymy ile wytrzymiesz. Bo twoi koledzy z sojuszu narazie kiepsko sobie radza :D
 

DeletedUser26408

Guest
A jak tam idzie front Driny-Znaki ? coś ciekawego, czy nudno, jak z grabkami ?
 

DeletedUser23003

Guest
A jak tam idzie front Driny-Znaki ? coś ciekawego, czy nudno, jak z grabkami ?

Narazie pojedyncze potyczki dopiero. Oczywiscie zwycieskie dla drinkow. Ale dopiero kolonizujemy tereny znakow. Tam gdzie mamy miasta czasami juz pojawiaja sie stalki u znakow, a przeciez mamy tak malo pkt walki i jestesmy tak slabi. Ale tak na prawde o wojnie na wieksza skale na razie mowic nie mozna. Mysle ze to kwestia czasow az dojdziemy na ich tereny :D
 

DeletedUser21146

Guest
Tak, całą flotę, dodatkowo jeszcze flotę grabek :d co do tracenia wiosek to owszem tracimy, ale i my teraz zaczęliśmy z ofensywą. Jestem ciekaw jakby drinki postawić w takiej sytuacji jak my, tzn zamienić miejscami ile by wytrzymali, bo grać daleko od frontu na jakiś leszczy i do tego w koalicji z grabkami i skarpetami to każdy umie, a w wojownikach stoicie słabiutko, a tacy niby wielcy wojownicy, bo po co tracić wojo, lepiej grać na zadupiu i robić igrzyska i festyny
Przepraszam kolego, ale skoro tak nam zazdrościsz położenia, to nie rozsądniej było obrać na starcie inny kierunek/poczekać parę dni z wbiciem/zakolonizować się w naszym centrum? Już się trochę nudno robi z tym gderaniem jak to Drinki nie mają dobrze, oj jakie bidulki z tych Znaków. To proszę bardzo. Kierunku rozwoju nikt Ci nie wybierał. A i dodam, że z mojej wiedzy wynika, iż Znaki niemalże bezpośrednio przyczyniły się do powstania takich a nie innych "koalicji".
 

DeletedUser18813

Guest
Oj to masz słabą wiedzę na temat koalicji ,jaka /powstawała/powstała/powstaje :)

Co do biednych drinów TC nie przeszkadza wasza lokalizacja macie taką na jaką zasłużyliście
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser21146

Guest
Niezbyt mnie The Club interesuje prawdę mówiąc. Odniosłam się tylko do słów Azira i sytuacji między nami a Znakami.
 

DeletedUser21146

Guest
Że Kaxxu dała się sprowokować to jeszcze zrozumiem ,ale ty Polish ? Bez przesady ,trolla się nie karmi jak to na Akcjum kiedyś napisałeś
smiley_emoticons_winken4.gif
Kaxuu jak już i nie wiem, na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że mnie sprowokowałeś, jak na razie to tylko Ty sypiesz głupawymi tekstami i piszesz o wojnach, które mało kogo tu interesują
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Moglibyście skończyć tą przepychankę? Bo nijak się to ma do sytuacji na Lindos. Aż taka posucha tam, że jedyny temat jaki Was interesuje to gimnazja?
Od spamu są inne fora.

A Ty dziewczynko kim jesteś ?
Nie pasi to wyślij podanie do suportu o moderatora wtedy będziesz miała zaszczyt usuwać moje posty.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


Oni mają ciśnienie w majtkach :D

Śpiochu a pampersa sobie już zmieniłeś :>????
smiley_emoticons_afraid.gif


Tak, całą flotę, dodatkowo jeszcze flotę grabek :d co do tracenia wiosek to owszem tracimy, ale i my teraz zaczęliśmy z ofensywą. Jestem ciekaw jakby drinki postawić w takiej sytuacji jak my, tzn zamienić miejscami ile by wytrzymali, bo grać daleko od frontu na jakiś leszczy i do tego w koalicji z grabkami i skarpetami to każdy umie, a w wojownikach stoicie słabiutko, a tacy niby wielcy wojownicy, bo po co tracić wojo, lepiej grać na zadupiu i robić igrzyska i festyny


Azirku Słupie nie daj się prosić chodź na front
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Dostaniesz smary niedługo otwierają nowy świat to tam sobie zaczniesz pisać na forum.
A i jak będziesz się logował to poproś o morze m 98 tak żeby nikt Ci manta nie spuścił Słupie.
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18813

Guest
Śpiochu a pampersa sobie już zmieniłeś :>????
smiley_emoticons_afraid.gif
Kto ci nie pasuje każdego obrażasz ,pisząc że jest słupem ,a mi się zdaję że największym słupem tutaj jesteś ty ,za młodu mówiło się tak "Kto kogo wyzywa sam się tak nazywa" coś takiego i w tym wypadku to chyba prawda
smiley_emoticons_winken4.gif
Pierwszy raz spotykam się z takim nickiem od kiedy gram w tej grze ,więc nie jesteś aż taki sławny skoro nie każdy cię zna więc za takiego się nie uważaj
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser21146

Guest
Kto ci nie pasuje każdego obrażasz ,pisząc że jest słupem ,a mi się zdaję że największym słupem tutaj jesteś ty ,za młodu mówiło się tak "Kto kogo wyzywa sam się tak nazywa" coś takiego i w tym wypadku to chyba prawda
smiley_emoticons_winken4.gif
Pierwszy raz spotykam się z takim nickiem od kiedy gram w tej grze ,więc nie jesteś aż taki sławny skoro nie każdy cię zna więc za takiego się nie uważaj
smiley_emoticons_oh-no2.gif
Za krótko widać grasz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Ale możemy Cię nauczyć
smiley_emoticons_bussi2.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Kto ci nie pasuje każdego obrażasz ,pisząc że jest słupem ,a mi się zdaję że największym słupem tutaj jesteś ty ,za młodu mówiło się tak "Kto kogo wyzywa sam się tak nazywa" coś takiego i w tym wypadku to chyba prawda
smiley_emoticons_winken4.gif
Pierwszy raz spotykam się z takim nickiem od kiedy gram w tej grze ,więc nie jesteś aż taki sławny skoro nie każdy cię zna więc za takiego się nie uważaj
smiley_emoticons_oh-no2.gif

A co ja będę Ci chłopcze tłumaczył ??
Za krótko widocznie grasz....
Nie muszę być sławny ale lanie byś dostał to dobrze byś zapamiętał mój nick.
No mówiłem tak ale jak chodziłem do podstawówki....widocznie właśnie kończysz gimnazjum.
Jak nie wiesz co to znaczy Słup to nie używaj tego słowa.
Chyba to wszystko z Noname nie rozmawiam.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

a Twój nick to zaiste większość graczy nie zna.
 

DeletedUser18813

Guest
A co ja będę Ci chłopcze tłumaczył ??
Za krótko widocznie grasz....
Nie muszę być sławny ale lanie byś dostał to dobrze byś zapamiętał mój nick.
No mówiłem tak ale jak chodziłem do podstawówki....widocznie właśnie kończysz gimnazjum.
Jak nie wiesz co to znaczy Słup to nie używaj tego słowa.
Chyba to wszystko z Noname nie rozmawiam.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

a Twój nick to zaiste większość graczy nie zna.
Już wyżaliłeś się ? Czy coś jeszcze chcesz dodać i popisać się co to nie ty ? Bo jakoś nigdy nie widziałem podobnego nicku w Agresorach top1 na żadnym ze światów na jakim grałem ,więc wierze ci że dostałbym lanie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser21146

Guest
Już wyżaliłeś się ? Czy coś jeszcze chcesz dodać i popisać się co to nie ty ? Bo jakoś nigdy nie widziałem podobnego nicku w Agresorach top1 na żadnym ze światów na jakim grałem ,więc wierze ci że dostałbym lanie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Śmiechu co nie miara
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Dobrze to poproszę o twoją radę ,co na początek ?
A na początek to mniej gadania a więcej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry