Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Już wyżaliłeś się ? Czy coś jeszcze chcesz dodać i popisać się co to nie ty ? Bo jakoś nigdy nie widziałem podobnego nicku w Agresorach top1 na żadnym ze światów na jakim grałem ,więc wierze ci że dostałbym lanie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Top 1 to Ty Słupem jesteś
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Widzę że jak znaki wbijają klocka to wsparcia lecą z drugiego końca świata nawet :) 5 sojuszy obstawia jedną okupacje ;) Wesoło ;)
 

DeletedUser23807

Guest
Widzę że jak znaki wbijają klocka to wsparcia lecą z drugiego końca świata nawet :) 5 sojuszy obstawia jedną okupacje ;) Wesoło ;)
Przecież i tak na tym świecie największą koalicję maja Drinki, Grabki i Skarpety :D
Wiec co to dla Znaków to 5 sojuszy wspierających następnym razem będzie zapewne więcej
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19540

Guest
5 sojuszy jak 5 sojuszy... głównie to znaki i agresywni obstawiają. My mamy swoje sprawy na głowie, na naszym pograniczu kolejne wiochy zabieramy to deff w ciągłym ruchu jest. ;) Jak ktoś coś przypadkiem miał na zbyciu to posłał i tyle. A wsparcia victorii wchodzą po okupce. :D
 

DeletedUser24377

Guest
5 sojuszy jak 5 sojuszy... głównie to znaki i agresywni obstawiają. My mamy swoje sprawy na głowie, na naszym pograniczu kolejne wiochy zabieramy to deff w ciągłym ruchu jest. ;) Jak ktoś coś przypadkiem miał na zbyciu to posłał i tyle. A wsparcia victorii wchodzą po okupce. :D
i dlatego śmieszne jest, jak mówią o naszej koalicji wielkiej z grabkami i skarpetami :) my na takiej samej zasadzie mamy jak coś komuś zbywa to podeślę, ale liczy się z tym że to nawet od 4 h jest wzwyż. Sami swoje okupacje potrafimy obstawić i sami potrafimy je odbić nie potrzeba nam tu wielu sojuszy i wspomnianej koalicji. Oni mają swój teren i front i tam działają. Znaki płaczą, a przecież mają więcej sojuszy w koalicji. My mamy konkretniejsze i tyle. Polityki nikt im nie narzucał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Ale i tak drinki maja malo pkt walki, sa noobami i leja samych leszczy :D
 
Nawet nie chciałoby mi się fatygować w jego kierunku , jego sojusz sam się zniszczy , z prądem morza pójdą na M99 otwierać kolejny soj składający się z przegranych słupów i noobów
 

DeletedUser22651

Guest
Ceiss już w skarpetach , kto teraz grabki na forum będzie reprezentował? :( Zaczynam tracić pewność ,czy przypadkiem nie za dużo czasu im dałeś doktorku... :rolleyes:

No widzisz Metalowiec... ja im dałem nawet 3 tygodnie.... a oni wytrzymali nie cały tydzień
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

a teraz czekam na rychłe bummm Słupów z sojuszu NOBY DROGOWE czyli Śpiochu naczelny Słup i Azir jego zastępca.
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Ja nie wiem czy ty chcesz stracic wszystkie miasta czy co ale jestes na jak najlepszej drodze. Ja na twoim miejscu bym do Matiego,Kasi czy Doktorka tak nie cwaniakowal ale jak tam chcesz :D
Smoczy, a co Ty sie tak od Helorusa odgrażasz wszystkim ze miasta potraca itd :))))) ? Na Kalidonie tyle agresji nie przejawiales w slowach i czynach :)))

Nie zebym sie czepial tylko troche taka dziwna metamorfoza odkad jestes w ekipe ktorej nikt nic nie moze zrobic :)
Ogolnie pokojowy post Smoczus :)
 

DeletedUser22651

Guest
Smoczy, a co Ty sie tak od Helorusa odgrażasz wszystkim ze miasta potraca itd :))))) ? Na Kalidonie tyle agresji nie przejawiales w slowach i czynach :)))

Nie zebym sie czepial tylko troche taka dziwna metamorfoza odkad jestes w ekipe ktorej nikt nic nie moze zrobic :)
Ogolnie pokojowy post Smoczus :)

No no Smoczy agresywny się zrobił nawet mi grozi
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Smoczy, a co Ty sie tak od Helorusa odgrażasz wszystkim ze miasta potraca itd :))))) ? Na Kalidonie tyle agresji nie przejawiales w slowach i czynach :)))

Nie zebym sie czepial tylko troche taka dziwna metamorfoza odkad jestes w ekipe ktorej nikt nic nie moze zrobic :)
Ogolnie pokojowy post Smoczus :)

Tutaj akurat ostrzegalem go przed kims innym a jesli komus groze to zawsze po to zeby napinke pociagnac. Juz Ty dobrze wiesz o czym mowie :D niedawniej jak na helorusie umawialismy sie komu grozimy zeby to fo troche rozruszac. Zapomniales juz? :D
 
Do góry