Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
zagęszcza chłop koło nas tego nie można mu ująć
ulvoladxzfvmpymmxwtudiiavmgewbyjrbapfreultfopxpactkjwzuqdnnpnxtcdwdywmwrfpzspcmgprdtioaubgzcerfxvlll
chyba nas w klina będzie brał 100 słupów to łatwo mu pójdzie
 

DeletedUser22651

Guest
zagęszcza chłop koło nas tego nie można mu ująć
ulvoladxzfvmpymmxwtudiiavmgewbyjrbapfreultfopxpactkjwzuqdnnpnxtcdwdywmwrfpzspcmgprdtioaubgzcerfxvlll
chyba nas w klina będzie brał 100 słupów to łatwo mu pójdzie

to są miasta tego Słupa Azira ???
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

no i przyjdzie tu paru krzykaczy i bedą mi mówili że nie mam racji
smiley_emoticons_grin.gif
smiley_emoticons_grin.gif

Brawo Azirku Twoje zagęszczenie naprawdę robi furore....
ale zapomniałeś jeszcze jedno miasto na m 99 hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
to są miasta tego Słupa Azira ???
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

no i przyjdzie tu paru krzykaczy i bedą mi mówili że nie mam racji
smiley_emoticons_grin.gif
smiley_emoticons_grin.gif

Brawo Azirku Twoje zagęszczenie naprawdę robi furore....
ale zapomniałeś jeszcze jedno miasto na m 99 hehe

Ehh a Ty jak zwykle nie wiesz o co chodzi. Front ze skarpetami jest bardzo rozlegly. Moze chce miec miasta na calej dlugosci?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc to trochę jest... Nie wysilając się zbytnio , mając wciąż w zapasie zmysły z eventu, od początku świata złocąc jedynie premkę wojskową (600 sztuk złota miesięcznie ,tyle co nic) jestem 5 w agresorce (teraz ,ogółem to się waham 4-7 bo tam dość gęsto jest) ,a nie uważam się za jakiegoś genialnego gracza. Do tego odjąć top 2 , bo ci jak powszechnie wiadomo wydają tak astronomiczne ilości złota ,że ciężko ich jakkolwiek porównać z resztą , wychodzi na to ,że wśród "normalnych" graczy jestem na podium. :eek:
Owszem ,są drinki, które w miarę trzymają poziom (choć w porównaniu do kalidonu to się lenicie :D) , jest trochę dobrych graczy rozsianych po topowych sojuszach (kilka osób w znakach ,kilka osób ,które przywiało do skarpet (m.in szrromo i sladox z graczy ,których miałem okazję poznać wcześniej z dobrej strony). Jest tam gdzieś turek ,ale się nie wychyla. Jesteśmy my choć chyba tak nam idzie przez kontrast... :rolleyes: Gdzieś tam jeszcze siedzi oryginał SPQR ,ale też się nie miesza zbytnio do tego co się dzieje. Poza tym już chyba nie ma żadnej ciekawej ekipy. W porównaniu do pi, aten ,retimno i kilku innych światów to poziom tutaj jest niziutki.

Ale wątpię ,żeby kiedykolwiek było drugie retimno albo coś w ten deseń , weterani raczej opuszczają grepo...
Miło mi że ktoś o mnie pamięta z Retimno :)
Niestety macie racje, jeśli porównać poziom Retimno do tego lub chociażby Helorusa no to jest źle. Tamte czasy już pewnie nie wrócą
smiley_emoticons_frown.gif

Co do reszty nie będę się wypowiadał bo to jest spam, nic więcej
 
Helorusa ? tam jest poziom ? serwer zdominował jeden sojusz , no chyba ,że byłeś po przeciwnej stronie to mogło Ci sie wydawać ,że jest poziom.
Tak do Troi jeszcze było ok , potem już wlazło to skracanie , liczba eventów szybko wzrosła i jeszcze niedawno do kupienia złote zmysły , porażka
 

DeletedUser

Guest
Helorusa ? tam jest poziom ? serwer zdominował jeden sojusz , no chyba ,że byłeś po przeciwnej stronie to mogło Ci sie wydawać ,że jest poziom.
Tak do Troi jeszcze było ok , potem już wlazło to skracanie , liczba eventów szybko wzrosła i jeszcze niedawno do kupienia złote zmysły , porażka
Jak umiesz czytać ze zrozumieniem to przeczytaj jeszcze raz i możesz napisać sprostowanie
smiley_emoticons_winken4.gif

gdzie ja napisałem że poziom na Helorusie był dobry ?
Zresztą dominacja jednego sojuszu wcale nie świadczy o złym poziomie, bo graczy dobrych tam było dużo a jednak walec był tylko po jednej stronie
Nie nie byłem, a raczej nie jestem po przeciwnej stronie
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Jak umiesz czytać ze zrozumieniem to przeczytaj jeszcze raz i możesz napisać sprostowanie
smiley_emoticons_winken4.gif

gdzie ja napisałem że poziom na Helorusie był dobry ?
Zresztą dominacja jednego sojuszu wcale nie świadczy o złym poziomie, bo graczy dobrych tam było dużo a jednak walec był tylko po jednej stronie
Nie nie byłem, a raczej nie jestem po przeciwnej stronie
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
sorrki , faktycznie nie doczytałem
 

DeletedUser21146

Guest
Dobrze, że coraz mniej ludzi gra, mnie osobiście to cieszy-oderwać się bardzo trudno. Inno wszystkimi "nowościami" robi nam tylko przysługę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Wiem, stare wygi tej gry cenią sobie wysoki poziom rozgrywki, ale z drugiej strony, gra na tym świecie może być mniej zajmująca a bardziej relaksująca niż na przykład na Retimno, gdzie było dość intensywnie
smiley_emoticons_smilenew.gif
Wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26320

Guest
Dobrze, że coraz mniej ludzi gra, mnie osobiście to cieszy-oderwać się bardzo trudno. Inno wszystkimi "nowościami" robi nam tylko przysługę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Wiem, stare wygi tej gry cenią sobie wysoki poziom rozgrywki, ale z drugiej strony, gra na tym świecie może być mniej zajmująca a bardziej relaksująca niż na przykład na Retimno, gdzie było dość intensywnie
smiley_emoticons_smilenew.gif
Wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne
smiley_emoticons_biggrin.gif
To prawda, ja też gram po to żeby się pobawić i wyluzować a nie wstawać po nocach bo ktoś nie ma życia poza grą hehe :)
 

DeletedUser18058

Guest
różnica jest taka.
kiedyś równolegla istniały światy dla faiterów oraz światy dla tych którzy chcieli grać na serio.

teraz na każdym świecie po kolei jest ten sam syf.
nie ważne jaka prędkość i jaki podbój. poziom spadł, ludzie nie grają.
kiedyś ludzie grali i każdy mógł znaleźć swoje miejsce w grepo.

dlatego nie zgodzę się z kaxuu. nic nie ma lepszego w obecnym systemie gry. wszystko jest gorsze od tego co było.
 

DeletedUser27141

Guest
Skarpetom się już skończyły mity i ognie. Jak im kolona wbijecie to już nie odbiją. A zgrania to u nich wcale nie ma. Każdy tam gra dla siebie. ;)
 

DeletedUser24262

Guest
Sir gdzie ten twój filmik co nagrałeś o naszym sojuszu i wysłałeś do całego świata ? gdzie twoja ekipa z gythium która nas zjedzie ? idź krecić gdzie indziej
 

DeletedUser26408

Guest
Z informacji podanych na forum mozna wywnioskować, iż tutaj żaden sojusz już nie ma mitów
smiech.gif

Uważajcie bo jeszcze inno sobie to do serca weźmie i nowym eventem przywali
woko.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Z informacji podanych na forum mozna wywnioskować, iż tutaj żaden sojusz już nie ma mitów
smiech.gif

Uważajcie bo jeszcze inno sobie to do serca weźmie i nowym eventem przywali
woko.gif
my mamy królu złoty
smiley_emoticons_grin.gif
ostatnio Tomek strzałem jednym okupację wilków załatwił bo mu pw brakowało to z 16 k dostał jednym pyknięciem
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry