Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16770

Guest
Na samym początku były nie słabsze niż obecnie na Lindosie jednak poszlo hasło, ze z kronika nikt nie ma szans bo zebrali się tam sami najlepsi a i nowy świat ktory wystartował szybko zabrał wielu graczy. Poza tym walczylismy z całym swiatem bez zawierania zadnych paktow
 
Na samym początku były nie słabsze niż obecnie na Lindosie jednak poszlo hasło, ze z kronika nikt nie ma szans bo zebrali się tam sami najlepsi a i nowy świat ktory wystartował szybko zabrał wielu graczy. Poza tym walczylismy z całym swiatem bez zawierania zadnych paktow

Racja, były ekipy ale od samego początku Ci którzy byli blisko nas dostali tak mocny wycisk że szybko wymiękli. To że akurat Kronika ma taki skład personalny a nie inny to nie nasz problem. Większość osób była werbowana jeszcze przed startem świata, sam osobiście otrzymałem ze 3-4 zapytania czy zagram. Przeciwnicy mieli dużą chęć do gry ale niestety Kronika im to uniemożliwiła. Co do wspomnianych sojuszy których tutaj niby zabrakło to wystarczy zobaczyć Gelę :) długo tam nie pograli więc i tutaj było by podobnie.
 
Prawda jest taka że na samym starcie zmontowaliśmy bardzo mocna ekipę i założyliśmy sobie cel że w końcu udowodnimy że z takimi indywidualnościami potrafimy nie tylko dobrze walczyć ale i również dobrze przygotować się gospodarczo i organizacyjnie do budowy cudów i je wygrać.
Na początku nawet nasz sojusz byl nazwany "beczka prochu" gdyż zebrało się u nas wielu fajterów z różnych światów którzy często nawet walczyli przeciwko sobie.Było trochę tarć ,przepychanek i zgrzytów ale w końcu udało się stworzyć sojusz z prawdziwego zdarzenia z tych dobrych zawodników.Na placu boju szliśmy na początku jak walec równając wszystko z ziemią co leżało w pobliżu naszych planowanych placów budów cudaków.Było sporo dobrych zawodników po przeciwnych stronach tylko ich problem był taki ze nie potrafili się nawet dogadać między sobą i poddani naszej presji musieli odpuścić ten świat nie widząc dla siebie realnych szans.

Reasumując każdy zawodnik który znajdował się na naszym terenie miał dwa wyjścia albo przenieść się na dalsze morze i tam próbować się organizować albo zrobić szaraki.

Na każdym serwerze ciągłe przepychanki kto lepszy, kto gorszy, a nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszy gracz to patrykmy. Jedynym graczem który mógł/może zbliżyć się do jego poziomu to Smoczy jeździec. To jak w rapie, jest Eminem, a dopiero potem klasyfikuje się resztę :)

( na luzie
smiley_emoticons_nicken.gif
)

A tak swoja drogą co się stało ze smokiem ?????
dobrze zaczął sporo się udzielał na tsie ,chcial wygrac świat a przed samymi cudami zniknął jak kamfora
smiley_emoticons_idea2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Może i słabe ale czym więcej wypijesz tym skuteczniej Cię zetnie.
 
Dokonaliśmy czegoś co na długo przejdzie do historii Grepo,a mianowicie całkowicie zdominowaliśmy świat i wybudowaliśmy 7 cudów w rekordowym tempie 14 dni.
Stworzyliśmy na tym świecie nową drużynę ,nową jakość i niech to będzie przykładem na inne światy.
Każdy z nas może być dumny z tego co dokonaliśmy ponieważ nie było w tym żadnego przypadku tylko było to zaplanowane od początku do końca .
Spędziliśmy na tym świecie pół roku z różnymi zawirowaniami ,sporami i rozstaniami ale na koniec udało nam się scementować dobrą drużynę.
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser16362

Guest
Dokonaliśmy czegoś co na długo przejdzie do historii Grepo,a mianowicie całkowicie zdominowaliśmy świat i wybudowaliśmy 7 cudów w rekordowym tempie 14 dni.
Stworzyliśmy na tym świecie nową drużynę ,nową jakość i niech to będzie przykładem na inne światy.
Każdy z nas może być dumny z tego co dokonaliśmy ponieważ nie było w tym żadnego przypadku tylko było to zaplanowane od początku do końca .
Spędziliśmy na tym świecie pół roku z różnymi zawirowaniami ,sporami i rozstaniami ale na koniec udało nam się scementować dobrą drużynę.
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
zwycięzców się nie sądzi jednak troche w tym przesady mimo wszystko gratulacje za wygranie świata
 

DeletedUser22651

Guest
Gratulacje dla wszystkich.
Oczywiście oprócz młokosa Słupa Oszczepa.
smiley_emoticons_biggrin.gif
co w biedronce pracuje.

A zapomniałem dodać jak Oszczep z Kalidonu uciekł
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

a zarzekał się że nikt nigdy prze nigdy nie postawi 7 cudaków
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

I jak się skończyło ?? Mocny Oszczep Słupie byłeś tylko w ekipie co była mocna.... osobiście jesteś jak dla mnie bardzo przeciętnym Noobkiem.
Co tylko dużo gada i jest nie słowny no ale cóż może z wiekiem zmądrzejesz.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A zapomniałem dodać jak Oszczep z Kalidonu uciekł
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

a zarzekał się że nikt nigdy prze nigdy nie postawi 7 cudaków
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

I jak się skończyło ?? Mocny Oszczep Słupie byłeś tylko w ekipie co była mocna.... osobiście jesteś jak dla mnie bardzo przeciętnym Noobkiem.
Co tylko dużo gada i jest nie słowny no ale cóż może z wiekiem zmądrzejesz.
smiley_emoticons_auslachen2.gif



Ta Kalidon...myślę, że przejęcie prawie 200 miast od wszystkich, którzy z Nami tam walczyli, Wbicie na cudaka na 10 poziomie, top3 wojowników przez cały okres gry i dowodzenie tym mocnym sojuszem przez tego "przeciętnego noobka" to coś o czym możesz jedynie pomarzyć.Nie istotne kim jestem dla ciebie przecież ty dla mnie jesteś nikim.dlaczego miałbym się sugerować ocena kogoś kto nigdy nic nie osiagnął w grze o której pisze.
Psycholog się nie znalazł widzę:)

Teraz odpisz w swoim stylu "noobie" "słupie" i co było trzy lata temu na Retimno jak mocno kogoś zlałeś.Bardzo nas to wszystkich ciekawi.
 

DeletedUser22651

Guest
Ta Kalidon...myślę, że przejęcie prawie 200 miast od wszystkich, którzy z Nami tam walczyli, Wbicie na cudaka na 10 poziomie, top3 wojowników przez cały okres gry i dowodzenie tym mocnym sojuszem przez tego "przeciętnego noobka" to coś o czym możesz jedynie pomarzyć.Nie istotne kim jestem dla ciebie przecież ty dla mnie jesteś nikim.dlaczego miałbym się sugerować ocena kogoś kto nigdy nic nie osiagnął w grze o której pisze.
Psycholog się nie znalazł widzę:)

Teraz odpisz w swoim stylu "noobie" "słupie" i co było trzy lata temu na Retimno jak mocno kogoś zlałeś.Bardzo nas to wszystkich ciekawi.

Chwalisz się czy żalisz TOP czego ?? Jakiś młokos dowodził kimś ??
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Nie myślę że mi wystarczy tych bzdur i nie schlebiaj sobie "NARCYZIE" no chyba że wszyscy w Twoim wieku tak mają.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

I nie kłam Oszczep bo na cudaka wbiliście ponieważ przerobiliście gracza a raczej kupili.... Nie ładnie kłamać.
No ale moje gratulacje zasług :) hehe Oszust
a i wspomnij Wojowniku TOP potop na cudaka u POCZEKALNI !
 
Pokazuje ci tylko jak mało znaczy to co piszesz i znaczyć będzie.
Pan doktor nigdy nie miał 5,10,19 lat.
On przeskoczył od urodzenia do trzydziestki żeby nikt przypadkiem się nie naśmiewał.
 

DeletedUser22651

Guest
Pokazuje ci tylko jak mało znaczy to co piszesz i znaczyć będzie.
Pan doktor nigdy nie miał 5,10,19 lat.
On przeskoczył od urodzenia do trzydziestki żeby nikt przypadkiem się nie naśmiewał.

Widać że brakuje Ci argumentów.... lepiej tak niż pływać w takim brodziku intelektualnym jak Twój.
Także następnym razem Oszuście podbij coś uczciwie.... a nie wałki robisz a później się szczycisz... myślę że to co pisze nie jedna osoba może potwierdzić z Kalidonu np Polish dog itd.....
I nie mam co dyskutować z dzieciakiem co kłamie... i buja w obłokach. Zmień grę Oszczepek. Na simsy.
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24377

Guest
tak ogrody drinkersów nie były uczciwie przejmowane od uboota. ale nie jest to kalidon tylko helorus. gratuluję kronice
 

DeletedUser22651

Guest
No ale spokojnie Oszczep się chwali że podbił ... że był TOP ale oszustów co najwyżej. Uwielbiam takie dzieci co fantazja ich ponosi.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Do góry