Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
wystarczy w staty zerknąć i widać kto obrywa
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser19540

Guest
Kolejne odejście z grabek ,tym razem swizzy widocznie ma dosyć bronienia waszych słabszych ogniw. :D
 

DeletedUser26408

Guest
Podziękowania dla Grabek za wspieranie mojej okupacji ... naprawdę miło jest mieć takich sąsiadów.
 

Załączniki

  • Grabki-kolon.png
    Grabki-kolon.png
    86,3 KB · Wyświetlenia: 35

DeletedUser

Guest
Ogólnie to Skarpety przegrywają ze znakami
Lord... Strasznie żałosny jesteś, najlepiej to weź tą swoją krecią mordkę i szykuj się na nowy świat, może tam coś ugrasz.
I jeszcze jedno nawet w kretowaniu zbyt dobry nie jesteś ;)

A co do frontu znaki vs skarpety to w sumie nic ciekawego, znaki czasem wbiją kolona komuś mniej aktywnemu od nas, i obstawią z pomocą 8 sojuszy :eek: Przy czym oczywiście stracą kilka swoich, bo o odbijaniu to oni chyba nie słyszeli :D Ale trzeba przyznać że przez ostatni czas deffa ładnie trzepali :)
 

DeletedUser23812

Guest
8 sojuszy?? Skad ty takie rzeczy sobie wymysliles? XD
Widze, ze troche koloryzujesz bo wam wbijamy kolona i pomaga nie 8 a 2 max :) takze nie koloryzuj tak bo prawda jest taka ze obrywacie po kolei i szukasz teraz wymowki a sam masz pakty i wspolne podboje z 5 sojuszami liczac driny, a bez nich 4 :)
 

DeletedUser22926

Guest
obrywamy po kolei ;)
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    72,8 KB · Wyświetlenia: 40

DeletedUser23812

Guest
obrywamy po kolei ;)
Pochwal sie wszystkimi wynikami a nie miastami z akcji (na nieaktywnych w dodatku) ;)
Bo z tego co ja widze to z naszego terenu czerwone kropki zniknely :p
A na waszych wyspach jest ich coraz wiecej :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
2 sojusze? ja sie wczoraj na grabkach doliczyłem z 5 minimum a u nas było the club ,victoria, agresiv i wy
 

DeletedUser19540

Guest
Skoro już ktoś wstawił statystyki znaków ,to pozwolę sobie przypomnieć co się dzieje z najlepszymi przyjaciółmi skarpet.

Żeby nie było ,że manipuluję to gratuluję grabkom przejęcia starego miasta jednego z naszych graczy ,który się do nas przenosił. Położone 3h ogniami od frontu nie miało dla nas żadnego znaczenia (i tak spodziewaliśmy się ,że w końcu ktoś to zdobędzie) a wam nic nie da poza delikatnym osłodzeniem ostatnich porażek.
ps. będziecie odbijać tego kolona u zabójcy, czy nie możemy liczyć na pw? :(

pps. statystyki jeszcze nie złapały kolejnego straconego przez grabki miasta na rzecz znaków.
 

Załączniki

  • Ach te grabki....jpg
    Ach te grabki....jpg
    98,9 KB · Wyświetlenia: 34

DeletedUser26408

Guest
A co to się stało z dyplomatą Grabek, ze poza Grabkami się znalazł ?
smiech.gif
 

DeletedUser

Guest
Pochwal sie wszystkimi wynikami a nie miastami z akcji (na nieaktywnych w dodatku) ;)
Bo z tego co ja widze to z naszego terenu czerwone kropki zniknely :p
A na waszych wyspach jest ich coraz wiecej :D
Racja, czerwone kropki znikają jak miasta liona
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Nie wiem po co to wypisujecie tutaj to skoro szala się może odwrócić na drugą stronę w każdej chwili
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser23967

Guest
Skoro już ktoś wstawił statystyki znaków ,to pozwolę sobie przypomnieć co się dzieje z najlepszymi przyjaciółmi skarpet.

Żeby nie było ,że manipuluję to gratuluję grabkom przejęcia starego miasta jednego z naszych graczy ,który się do nas przenosił. Położone 3h ogniami od frontu nie miało dla nas żadnego znaczenia (i tak spodziewaliśmy się ,że w końcu ktoś to zdobędzie) a wam nic nie da poza delikatnym osłodzeniem ostatnich porażek.
ps. będziecie odbijać tego kolona u zabójcy, czy nie możemy liczyć na pw? :(

pps. statystyki jeszcze nie złapały kolejnego straconego przez grabki miasta na rzecz znaków.

ty teraz się chwalisz czy żalisz? :)

jak wy wbijacie do słupa to chwalicie się jakby ktoś Pana Boga za nogi złapał, jak wam się wbije do słupa to rozprawka na pół strony ;)

też nie odbijacie okupacji to gratisów nie będzie :p


P.S. na okupacji znaków u nas naliczyliśmy dokładnie 7 sojuszy wspierających łącznie z nimi jak mamy być już tak dokładni ;)
 

DeletedUser23967

Guest
pomyliłam się :) ze znakami 8 sojuszy :D

dla tych nie doinformowanych to byli:
Młode Wilki
Aggressive
Polish Banana
Victoria
***Nieśmiertelni***
The Club
*Freedom Fighters*
+ Znaki
co jak w mordę strzelił daje 8 jakby na to nie patrzeć :)
 

DeletedUser26408

Guest
jak wy wbijacie do słupa to chwalicie się jakby ktoś Pana Boga za nogi złapał, jak wam się wbije do słupa to rozprawka na pół strony ;)

Z tą istotną różnicą, iż Wy tracicie miasta na wyspach w całości zajętych przez Was ... no może już nie ... za to nie musicie dziękować
krol.gif

Nie zmienia to jednak faktu, iż zanim straciliście tam kilka miasteczek wyspa była Wasza.Teraz nie jest ... jak to się stało ?
mysli.gif



Nie dość, że nie daje im spokojnego słupiego życia w grze to jeszcze ich tutaj nęka
smiech.gif

Co Ty Xeon ... przesadzasz ... zabieram im tylko miasto na dzień
hihi.gif
 

DeletedUser23967

Guest
widzisz jak niewiele do szczęścia ci wystarczy :)

przynajmniej nie uciekniesz na nowy serwer tylko posiedzisz na tym :)
 

DeletedUser19540

Guest
ty teraz się chwalisz czy żalisz? :)

jak wy wbijacie do słupa to chwalicie się jakby ktoś Pana Boga za nogi złapał, jak wam się wbije do słupa to rozprawka na pół strony ;)

też nie odbijacie okupacji to gratisów nie będzie :p


P.S. na okupacji znaków u nas naliczyliśmy dokładnie 7 sojuszy wspierających łącznie z nimi jak mamy być już tak dokładni ;)

Psychopata i zabójca pewnie się ucieszą za określenie ich słupami. :D
Z resztą ,to co król powiedział 1 zabrana wiocha na zadupiu vs 6 wiosek straconych na samym froncie to dość kiepski bilans jak na ostatnią dobę. ;)

A co do wsparć na okupkę znaków u was ,to nie wnikam ,ale z tego co pamiętam te od FF wchodziły po okupce ,a od nas poszło chyba w sumie jedno ,więc tak. Ta okupka była obstawiana przez 7 sojuszy i tej wersji się trzymajmy. :rolleyes:

edit. tfu , 5 na froncie ,moja głęboko na waszych terenach przecież była. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26408

Guest
My tu gadu-gadu, a Grabki rozpadają się w najlepsze ... Heraki u skarpet. Kto następny ? Zgadujemy ?
mysli.gif
 
Do góry