Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jaki tu spokój, na na na
Nic sie nie dzieje, na na na na
Nikt sie nie bawi, na na na
Wszyscy sie nudza, na na na na

[video=youtube;pe42MNDjxTk]https://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk[/video]


smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser25712

Guest
Tymczasem nadeszła pora na koronację Poczekalni! a to wszystko dzięki kilku wytrwałym wojownikom, gratuluję ;)
 

DeletedUser24377

Guest
Zbliża się już koniec serwera :) 7 cudak rozwalony i w budowie. Losy na tym serwerze były przewrotne, byliśmy w sytuacji mając już 3 cudaki, ale nikt się nie poddał i wierzył w końcowy sukces. Sytuacja zmieniała się diametralnie. Opozycja knuła na rożne sposoby jak tylko nam zablokować cuda. Sporo gadania i nie wyszło z tego nic. Mowa zwłaszcza o Shreku. Ja ze swojej strony dziękuję na tym świecie za grę kilku ekipą: Sami Nasi, NIGHTS DRINKERS, WSI, Enrage, Leszcze. Te ekipy nadawały światu kolorytu od samego początku. Powodzenia na innych serwerach :)
 

DeletedUser24377

Guest
cuda-1467840524.png


mission completed :) dziękuję wszystkim sojusznikom oraz przeciwnikom z kalidonu :)
 
gratuluję zdobycia koronki ,
smiley_emoticons_bravo2.gif

a myślałem ze yangi was dłużej poblokują z cudami ,niestety tylko kilku osobom od nich na tym zależało .
 

DeletedUser21385

Guest
gdzieś potem się wybierasz ? a może wybrałaś ?
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
Na Akcjum czekam na taki sam komunikat ale chyba się nie doczekam - jeszcze ponad 400 osób
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
.
Na Gela coś tam klikam w miarę możliwości czasowych. Na nowe się nigdzie nie wybrałam bo niby postanowiłam zakończyć grę
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
 
Do góry