Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A ja tam lubię morale, moim zdaniem dość ciekawe akcje można wykombinować z ich użyciem, a bez morale to tak wszystko na jedno kopyto
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Bez morale akcje są jeszcze ciekawsze :p
A tak do końca świata siedzi kilka "wrzodów" na morzu i nie można się tego pozbyć...
I dlaczego moje wojska walczą wtedy z 30%-40%-ową skutecznością to nie mogę tego pojąć...
Przecież można to interpretować w dwie strony - mam jedno miasto, kolega obok 100 - no to co ja mogę i idzie taki rycerz na pewną śmierć i wtedy powinien mieć obniżone morale...
 

DeletedUser19924

Guest
Coś w tym jest :) Atakując słabszych, rozbijając ich przy tym morale wojska rośnie...i tak z każdą wygraną walką. A jak wiesz, że idziesz na pewną śmierć, to morale spada. A w Grepo mamy odwrotnie
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser5

Guest
Bo wojska w Grepolis są ambitne, jeśli wiedzą, że wygraną mają w kieszeni, to zamiast się zmobilizować i wykorzystać przewagę jest im głupio, że atakują słabszych :D Bogowie bardziej sprzyjają tym, którzy walczą na śmierć i życie, niż tym, którzy mają potężną armię i nie muszą walczyć o przetrwanie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mobilizacja wojsk nie zależy od nich, tylko od osoby, która je prowadzi :)
 

DeletedUser26668

Guest
Ja też chce morale ;) i fajnie jak by kolejny świat wystartował z podobnymi ustawieniami co myonia tylko ze z nowym systemem :)
 

DeletedUser22102

Guest
Mam dość ważne pytanie do kogoś z lvl3. Otóż jak wiadomo, do ostatniego czasu światy wychodziły "naprzemiennie", tj. raz stary, raz nowy system. Niedawno, jak dobrze pamiętam, zostało wprowadzone, że były 2 światy z rzędu z nowym systemem, a potem 2 ze starym. I pytanie teraz, co dalej? Czy nadal będzie kontynuowana taka kombinacja, czy wracamy do starej? Bo patrząc na ostatnią dynamikę powstawania światów, to na kolejny świat ze starym systemem, będziemy czekać albo do okolicy Świąt Bożego Narodzenia, albo do stycznia, jeżeli teraz mają wyjść 2 światy z rzędu z nowy systemem. Myślę, że wiele osób chciałoby, w tym ja, żeby w okolicach listopada powstał nowy świat ze starym systemem, ale pytanie czy jest to w ogóle możliwe? Jaką systematykę przyjmiecie na kolejne światy? Bo jeżeli np. nowy świat ze starym systemem miałby być np. w okolicach stycznia przyszłego roku, to warto podać taką informację teraz, to wtedy można by się jeszcze ulokować na nowym świecie co niedawno wyszedł, mimo że termin jego powstania wielu nie do końca pasuje...
 

DeletedUser5

Guest
Kot Felix, na ten moment plan jest taki, że kolejny świat na 90% będzie również ze starym systemem, ale jeśli gracze chcieliby powrotu do przeplatanki stary/nowy system, to nie byłoby z tym problemu. Do tej pory sporo osób było za utrzymaniem aktualnego schematu, dlatego go nie zmienialiśmy, ale jeżeli uważacie, że trzeba za długo czekać pomiędzy światami, to zachęcam do komentarzy, żebyśmy wiedzieli co woli większość :)
 
Kot Felix, na ten moment plan jest taki, że kolejny świat na 90% będzie również ze starym systemem, ale jeśli gracze chcieliby powrotu do przeplatanki stary/nowy system, to nie byłoby z tym problemu. Do tej pory sporo osób było za utrzymaniem aktualnego schematu, dlatego go nie zmienialiśmy, ale jeżeli uważacie, że trzeba za długo czekać pomiędzy światami, to zachęcam do komentarzy, żebyśmy wiedzieli co woli większość :)

większość woli powrót do wersji 1.0 :) a skoro tej prośby nie chcą programiści spełnić to jaka jest gwarancja że spełnią inne? :D
 

DeletedUser22102

Guest
Kot Felix, na ten moment plan jest taki, że kolejny świat na 90% będzie również ze starym systemem, ale jeśli gracze chcieliby powrotu do przeplatanki stary/nowy system, to nie byłoby z tym problemu. Do tej pory sporo osób było za utrzymaniem aktualnego schematu, dlatego go nie zmienialiśmy, ale jeżeli uważacie, że trzeba za długo czekać pomiędzy światami, to zachęcam do komentarzy, żebyśmy wiedzieli co woli większość :)

3 z rzędu świat ze starym systemem? :)

właśnie tak jakby Myonia kończy kolejkę, były 2 nowe, 2 stare, 2 nowe, 2 stare i teraz...ja bym proponował właśnie przeplatane światy, żeby nowe światy na jesień dostali i gracze starego i nowego systemu...a potem róbcie jak chcecie, chodzi tylko o jesień, bo to okres gdzie wiele osób ma ochotę wrócić do gry i dzięki temu światy stoją na wyższym poziomie, a swoją drogą Wy więcej zarabiacie na graczach wtedy przy eventach ;)
 

DeletedUser5

Guest
Kot Felix, oczywiście masz rację, teraz wypada nowy system :D

*El Gato*, to nie programiści wybierają system :p Ustawienia światów są ustalane z reguły krótko przed startem serwera, więc w tym momencie nie mogę wam zagwarantować jakie będą na kolejnych światach, ale z systemem podboju nie powinno być większych problemów.
 

DeletedUser5

Guest
Przeniosłam wasze posty do nowego wątku, żebyśmy później nie mieli problemu z dotarciem do opinii graczy na temat ustawień na nadchodzącym serwerze :D Możecie tam kontynuować dyskusję, zachęcam też inne osoby do rozmawiania o swoich doświadczeniach z nieaktywnych już światów ;)
 

DeletedUser28006

Guest
Zróbcie świat taki, gdzie nieobecność godzinna nie będzie powodowała realnych strat w miastach... Prędkość x4 np. jest dla ludzi którzy chodzą z kompem/telefonem do przysłowiowego kibelka :)
 

DeletedUser5

Guest
Ewielki, ostatni świat miał prędkość x2, więc jaki teraz powinien być według ciebie? :) Kolejny x2 czy może jedynka?
 
Status
Zamknięty.
Do góry