Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
Kiedyś, za czasów gdy w tej grze rządzili Lucek, Mamut, Luzdelsur, Glorian, Turek, Redka, Gwiazda, Warior, Guzik była zasady bij mistrza... Topka była łakomym kąskiem do bicia.. A obecnie każdy się do niej przytula i do niej uśmiecha... A gdzie honor i ambicja Panowie i Panie??? Kim Ty teraz jesteś milimetr???
 

DeletedUser18058

Guest
z częścią tych nicków się zgodzę ale z częścią na pewno nie.
nie ważne z którą.
ważne, że topki już nie ma. Nie bawi ich gra w to co nam teraz fundują.

skoro nie ma ich, nie ma od kogo się uczyć i na kogo ostrzyć zęby. wyłażą nam tu teraz różne gwiazdy, które zamiast przejąć miasto latają katasami.
czy graczowi topowemu przyszłoby do łba, że wiochę lepiej zniszczyć bo przecież przejąć jej nie można?
Nie. Gracz topowy nie rozwala wiosek, nie rzuca błyskawicami, nie tłucze w środku nocy po powiadomieniach żeby męczyć.

Gracz topowy poprostu przejmie miasto.
Co do mularda to jego wyzwanie jest śmieszne.
wygląda to tak jakby otoczony 50 chłopa wyzwał gołotę.
żal na to patrzeć.
niech zostawi ochronę w postaci złota i zmierzy się na równych zasadach z El Gato, doktorkiem czy innym dobrym i doświadczonym graczem.
wtedy sam zobaczy, że na prawdę nie powinien tu wchodzić i pisać tym tonem ani nie nazywać sojuszu własnym imieniem.
 

DeletedUser27401

Guest
Słuchaj ja wykorzystuje opcje gry jeżeli ty nie możesz twoja strata win za to Inno chcesz się zmierzyć to na normalnych warunkach stary podbój i jedziemy 1 na 1 ty mówisz bez złota to tak jakby kupić mercedesa bez silnika tylko włożyć silnik z Koreańczyka zastanów się czy ja robie cos niezgodnego z opcją gry -NIE .Jak wy złociliście wcześniej a młodzi chłopcy nie mogli i ich jechaliście było uczciwie a teraz to ja Nobem jestem a WY poszkodowanymi nie bądź cie obłudni punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .A i jeszcze jedno który z was dał komuś golda za darmo na premkę - bo ja dałem i to dużo ludziom a wy umicie tylko pokazywać jacy wielcy jesteście ale żyjecie przeszłością to już nie wróci i z wielkich będziecie malutkimi do lania taka prawda zostało wam tylko forum to teraz pokarzcie klasę powodzenia w byciu zwykłymi graczami bo to wam zostało
 

DeletedUser27401

Guest
to mam pomysł ja zagram na twoich a ty na moich warunkach kto będzie lepszy ok
 

DeletedUser27401

Guest
teraz ty odpisz czy się zgadasz ty grasz 5lat lub 6 ja tylko 6 miesięcy
 

DeletedUser26685

Guest
A i jeszcze jedno który z was dał komuś golda za darmo na premkę - bo ja dałem i to dużo ludziom

Św Mikołaj xD a tak poważnie, to właśnie się przypucowałeś, że wszytko tutaj kupujesz ... nawet znajomości ;)

Mam pytanie Mulard ... płacisz za granie w grepo? bo się w sumie zastanawiam nad powrotem ... prześlij proszę ofertę, może być priv :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Czytaj ze zrozumieniem :Ja na twoich warunkach zagram a ty na moich warunkach zagrasz ?
 
a wy umicie tylko pokazywać jacy wielcy jesteście ale żyjecie przeszłością to już nie wróci i z wielkich będziecie malutkimi do lania taka prawda zostało wam tylko forum to teraz pokarzcie klasę powodzenia w byciu zwykłymi graczami bo to wam zostało

buahaha
każdy topowy gracz nigdy nie będzie mały bo umiejętności gry sie nie traci, tak umiejętności których ty nigdy nie nabędziesz bo grasz tylko złotem
do tego ten charakter.. każdy jest maly a ja wielki bo mam fure zlota :D coraz bliższa drogę masz do psychiatryka
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27401

Guest
człowieku daje ludziom których nawet nie znam piszą do mnie i pytają się czy bym od nich sury nie kupił bo na premkę nie mają a ja im daję za darmo podkreślę za darmo a ty komuś coś dałem , wątpie bo umiesz tylko najeżdżać nawet grac nie potrafisz chronisz sie za innymi bohaterze przez duże B
 

DeletedUser27401

Guest
A ty Adaśko poza docinkami kiedy ostatnio coś pokazałem na Grepo poza pyszczeniem na Forum ja gram Kup Teraz a wam Żal bo nie możecie zrobić Kup Teraz chcesz to ci tesz dam to zobaczysz jak to fajnie człowieku z kręgosłupem moralnym
 

DeletedUser26685

Guest
człowieku daje ludziom których nawet nie znam piszą do mnie i pytają się czy bym od nich sury nie kupił bo na premkę nie mają a ja im daję za darmo podkreślę za darmo a ty komuś coś dałem , wątpie bo umiesz tylko najeżdżać nawet grac nie potrafisz chronisz sie za innymi bohaterze przez duże B

a co to ja mam frajer na czole napisane ? xD
 

DeletedUser27401

Guest
ja nie znam innego Grepo to dlaczego macie o to pretensje czasy się zmieniają wszystko się zmienia a wy jesteście jak moherowe Berety
 
A ty Adaśko poza docinkami kiedy ostatnio coś pokazałem na Grepo poza pyszczeniem na Forum ja gram Kup Teraz a wam Żal bo nie możecie zrobić Kup Teraz chcesz to ci tesz dam to zobaczysz jak to fajnie człowieku z kręgosłupem moralnym


Ostatnio? Akcjum top 1 wystarczy? Mało? Retimno top 1? Mało? Top 1 na kilku serwerach pl i en, najbardziej znany polski gracz na grepolis en
 

DeletedUser27401

Guest
no ty z pewnością nie , ale gracie z tymi dzieciakami i można dać im przykład by były dobrymi ludzmi no ale po co lepsza znieczulica pamiętaj dobro powraca do nas

no tak kiedy to było oj dawno troszeczkę a teraz co ? wozisz się na reputacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Wiesz Odpowiedziałem ci że zagram na twych zasadach ale jeżeli ty zagrasz na normalnym świecie nawet na tym nowym puszcze szaraki byś my weszli od nowa razem chętnie się czegoś nauczę jak pozwolisz i będziesz chciał
 
Do góry