Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23323

Guest
No właśnie mi się zbiera ochota ja jakąś bardziej agresywną grę,
dawno nie grałam offowo, jakoś pobyt w kronice mnie odmóżdżył, tam wszystko łatwo i samo przychodzi
smiley_emoticons_lol.gif


a kolona wstawił jeden z moich graczy co prawda gra dopiero jakieś 2 miesiące ale bez złota
 

DeletedUser

Guest
Doktorek, no ja grzecznie odpowiadam. Kto to noob? I co to te FO? (Pewnie forum ogólne ale lepiej sie zapytać niż błądzić).
A jaki masz nik to zerknę co potrafisz?
 

DeletedUser23323

Guest
To Doroto teraz odwdzięczysz się Mulardowi ??
Kolona mu wstawił wczoraj jakiś Noobek i żebrał Mityki od Drinów
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

a najlepsze było to, że gracz o wiadomym nicku, którego wymawiać nie można, po rozwalonej okupacji nie cofnął wsparcia za to załączył zmysły i przyglądał sie jak drinki rozwalają sobie mity nie potrzebnie
smiley_emoticons_lol.gif

ciekawe drinki jeszcze kiedyś zrobią takie frajerskie loty?
 

DeletedUser24377

Guest
a najlepsze było to, że gracz o wiadomym nicku, którego wymawiać nie można, po rozwalonej okupacji nie cofnął wsparcia za to załączył zmysły i przyglądał sie jak drinki rozwalają sobie mity nie potrzebnie
smiley_emoticons_lol.gif

ciekawe drinki jeszcze kiedyś zrobią takie frajerskie loty?
z tymi frajerskimi lotami to bym uważał, chyba że zamierzasz cały nasz sojusz obrazić. polecieli tylko chętni do mularda. Pod bonus był kolon wilków u naszego gracza to wtedy poszły mity, ale długo nie postał sobie
 

DeletedUser22651

Guest
a najlepsze było to, że gracz o wiadomym nicku, którego wymawiać nie można, po rozwalonej okupacji nie cofnął wsparcia za to załączył zmysły i przyglądał sie jak drinki rozwalają sobie mity nie potrzebnie
smiley_emoticons_lol.gif

ciekawe drinki jeszcze kiedyś zrobią takie frajerskie loty?

brzmi to mniej więcej jak z Harrego Pottera "imię które nie wolno wymawiać"
smiley_emoticons_lol.gif

a tego to nie wiem czy zmysły miał włączone czy nie.
smiley_emoticons_biggrin.gif


Doktorek, no ja grzecznie odpowiadam. Kto to noob? I co to te FO? (Pewnie forum ogólne ale lepiej sie zapytać niż błądzić).
A jaki masz nik to zerknę co potrafisz?

Przykro mi ale nie rozmawiam z Noname.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23323

Guest
z tymi frajerskimi lotami to bym uważał, chyba że zamierzasz cały nasz sojusz obrazić. polecieli tylko chętni do mularda. Pod bonus był kolon wilków u naszego gracza to wtedy poszły mity, ale długo nie postał sobie
oj sorki, nie miałam na myśli Cb, wiem że nieźle grasz miałam okazje sie przekonać na kalidonie
 

DeletedUser24377

Guest
oj sorki, nie miałam na myśli Cb, wiem że nieźle grasz miałam okazje sie przekonać na kalidonie
i po co ta ironia? na kalidonie nie mieliśmy nawet styczności bo byłaś w ciepłym miejscu dopóki drinkersi się nie zmienili kolorem, a wtedy groźby na pw że będziesz fejkowała całą Poczekalnie i budziła za to że gracz paktowicza Cie atakował to jest mordon.
smiley_emoticons_irre.gif
rzeczywiście przekonałaś się z taką grą tam
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser23323

Guest
no ciepłe to ono wcale nie było, tylko nużące i to bardzo
a złośliwego fejkowania po nocach nie lubie, i bo to brak ogłady i nigdy tego nie robię.
To oznaka słabości
 

DeletedUser18057

Guest
...a złośliwego fejkowania po nocach nie lubie, i bo to brak ogłady i nigdy tego nie robię.
To oznaka słabości
a to ciekawe, raz czy kilka razy zostałem przez Ciebie obudzony i dodatkowo całą naszą radę również budziłaś tylko dlatego że jakiś jeden pacan puszczał Ci co noc fejki. w odpowiedzi powiedziałaś że dopóty ktoś Cie będzie fejkował Ty będziesz fejkować całą radę to jest dopiero nieporadność - Ross Pierre.
 

DeletedUser24377

Guest
a to ciekawe, raz czy kilka razy zostałem przez Ciebie obudzony i dodatkowo całą naszą radę również budziłaś tylko dlatego że jakiś jeden pacan puszczał Ci co noc fejki. w odpowiedzi powiedziałaś że dopóty ktoś Cie będzie fejkował Ty będziesz fejkować całą radę to jest dopiero nieporadność - Ross Pierre.
dokładnie o tym samym pisałem :) za jednego gracza z sojuszu sprzymierzonego były groźby i puszczanie ataków na nasz sojusz. Szkoda że już na kalidonie zakończyłem bo bym wrzucił wiadomość i udowodnił tej Pani brak ogłady o którym wspomina :)
 

DeletedUser24327

Guest
Wiadomo jak ja fejkuje całą noc to się mszcze za wyrządzone krzywdy, ale mnie fejkują to jestem pokrzywdzonym biedakiem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23323

Guest
Dorocia Kłamczuszka
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif

nic na to nie poradzę, że liczne prośby o kulturalne zachowanie do rady sojuszu nie pomagały,
do mnie jak ktoś się poskarży na niestosowne zachowanie gracza, to natychmiast proszę go o poprawne zachowanie i zaprzestanie nękania
 

DeletedUser26408

Guest
W co, jak w co, ale w niekulturalne zachowanie Poczekalni nie wierzę
nie.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Pisałem gracz sojuszu z paktu, a ona do nas że nas będzie nękała za niego. Dobre
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23967

Guest
no to tak nie ten czas trochę, ale was później nękali jak dzieci podłapały głupie zabawy :) mordon za ataki na nią , dostawał od niej fejkami, on oddawał i nie wytrzymała
smiley_emoticons_biggrin.gif
to było jakieś tydzień po zerwaniu paktu z WSI,
latali z tydzień 24h/7

co jak widać nie podlegało grze tylko wyeliminowaniu przeciwnika :) pozdrawiamy banany od razu co by zdziwienia nie było że zaczniemy grac tak jak wy :)

M0rdon 02.02.16 o godzinie 20:49
Melle
Melle dzisiaj o godz. 10:17
M0rdon gracz ten z uwagi na niekulturalne zachowanie powinien zostać wyeliminowany
zamiast walczyć usiłuje zapewnić sobie nietykalnośc atakowaniem mnie po nocach
dziś co godzine miałam serie fejków które następnie cofał
zamiast walczyć z równymi sobie czepił sie kobiety która sobie domki stawia

Poproszę gentelmenów o obrone i puszczanie fejków na niego a także wszystkie negatywne czary jakie zostają

Dostałem taką wiadomość od kolegi z Evolution...

Takie massy poszły do Mscicieli Młodych mcicieli Evo i WSI - mam na godzinę około 30 ataków nowych :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
fejki na cudaki to inna sprawa. ja pisałem akurat o tej sytuacji z mordonem, bo też były na pw pogróżki fejkami i budzeniem za niego. a co do cudaków to słupy z yin katowały sporo czasu wszystkich graczy od nas z cudów po kilkaset mieczyków na liczniku codziennie i jak doszły ataki to od nowa po 30 h lecące nawet. ale to inna bajka ja pisałem o mordonie tutaj akurat i o melle odpowiedzi za niego do nas
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
zresztą za te fejki stracili cuda swoje później i wtedy takiej aktywności jak do fejkowania nikt nie wykazywał jak zostali otoczeni. ale to inna historia i na pewno nie na temat lindosu, bo to inny świat
 

DeletedUser18058

Guest
a najlepsze było to, że gracz o wiadomym nicku, którego wymawiać nie można, po rozwalonej okupacji nie cofnął wsparcia za to załączył zmysły i przyglądał sie jak drinki rozwalają sobie mity nie potrzebnie
smiley_emoticons_lol.gif

ciekawe drinki jeszcze kiedyś zrobią takie frajerskie loty?
masz jakiś dowód na te wz?
a gracz ten to noob mulard.
w nosie mam czy wolo wymawiać czy nie:D
 

DeletedUser24204

Guest
Melle dzisiaj o godz. 10:17
M0rdon gracz ten z uwagi na niekulturalne zachowanie powinien zostać wyeliminowany

to nie jest turniej rycerski tylko wojna a na wojnie wszystkie chwyty dozwolone :)
 
Do góry