Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
W teoriach spiskowych i wyzywaniu ludzi od złotników no i w zarzucaniu braku uwaga znów ten zwrot kręgoSŁUPa moralnego [o dziwo, lata nauki na poziomie gimnazjalnym nie stępiły u Niego akurat zmysłu ortograficznego] był od zawsze na level pro ;)

Ale patrzę po jego osiągnięciach i tak kiepskawo idzie temu pro wojownikowi podbijanie czerwonych wioch, a przecież na starym systemie, będąc wysoko w rankingu deffowców to powinien tylko czerwone brać :D
 

DeletedUser24377

Guest
oj Naczelny Słup dał sobie kolona wbić a to dobre
i po co pisać jak nawet 3 sojusze nie potrafiły go obstawić
smiley_emoticons_auslachen2.gif
raz dwa zbiliśmy u niego kolona
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser11474

Guest
byloby sie czym chwalic czy dogryzac jak utrzymali by okupacje...;) hehe a nawet pośmiać z doktorka...;))))))) ale prawda jest taka ze kazdemu mozna wbic kolona jak akurat go niema ,nie sadze ze ten kolon by wplynal jak bylby na grze
 

DeletedUser27770

Guest
hahahahaa gratki mulard za "zabranie" mi miasta. Jak pokazały wczorajsze twoje kolony jesteś za słaby żeby na mnie lecieć samemu ba nawet z pomoca buczka ^^ 5 kolonów wczoraj zbitych od Was 2. Dzisiaj musiałeś posłużyć się swoimi "giermkami" z 4FUNA żeby na mnie fejki wysyłali + 6 kolonów od Was płynęło pod bonus i to jeszcze na miasta oddalone od mojego sojuszu, zapraszam na m55, czemu tam nie atakujesz? przecież wielki złotnik jesteś wszystko Ci wolno :] i Ty do mnie, że cofki nie umiem zrobić ? Jesteś żałosnym noobem, który nie potrafi sam wjechać na miasto :] a no tak chyba, że bd pchał kolony tak jak do Cichego na Helorusie (15 klocków obronił w nocy, przy 16 padł). Ja się dziwię czemu gracze mają polewkę u mnie na forum z Ciebie a Ty im takie wiadomości wysyłasz, że ja do Doroty musze iść na nauki robienia cofki. A jak wstawiłem wczorajsze cofki z klocuszków Waszych to wszyscy mieli polewkę z największego złotnika Lindosa hahaha szkoda, że mi bana nie załatwiłeś za to, że Ci miasto zabrałem (sam). Teraz Iblis czeka aż mu "odbierzesz" miasto bo jak to napisałeś oddajesz bo coś tam :D Kolejna śmieszna sytuacja, pisałeś z kobietą od nas z sojuszu, że nie masz czasu odbijać wczoraj swojego miasta, w którym siedziałem ale kolony z atakami miałeś czas wysłać hahaha taki zapracowany jesteś ponoć :D
 

DeletedUser

Guest
hahahahaa gratki mulard za "zabranie" mi miasta. Jak pokazały wczorajsze twoje kolony jesteś za słaby żeby na mnie lecieć samemu ba nawet z pomoca buczka ^^ 5 kolonów wczoraj zbitych od Was 2. Dzisiaj musiałeś posłużyć się swoimi "giermkami" z 4FUNA żeby na mnie fejki wysyłali + 6 kolonów od Was płynęło pod bonus i to jeszcze na miasta oddalone od mojego sojuszu, zapraszam na m55, czemu tam nie atakujesz? przecież wielki złotnik jesteś wszystko Ci wolno :] i Ty do mnie, że cofki nie umiem zrobić ? Jesteś żałosnym noobem, który nie potrafi sam wjechać na miasto :] a no tak chyba, że bd pchał kolony tak jak do Cichego na Helorusie (15 klocków obronił w nocy, przy 16 padł). Ja się dziwię czemu gracze mają polewkę u mnie na forum z Ciebie a Ty im takie wiadomości wysyłasz, że ja do Doroty musze iść na nauki robienia cofki. A jak wstawiłem wczorajsze cofki z klocuszków Waszych to wszyscy mieli polewkę z największego złotnika Lindosa hahaha szkoda, że mi bana nie załatwiłeś za to, że Ci miasto zabrałem (sam). Teraz Iblis czeka aż mu "odbierzesz" miasto bo jak to napisałeś oddajesz bo coś tam :D Kolejna śmieszna sytuacja, pisałeś z kobietą od nas z sojuszu, że nie masz czasu odbijać wczoraj swojego miasta, w którym siedziałem ale kolony z atakami miałeś czas wysłać hahaha taki zapracowany jesteś ponoć :D
Zapomniałeś dodać że nie utrzymaliście okupki u nas i 5 klocków na 10 wysłanych zostało :)
5 miast na 10 nasze - jak dla mnie nie najgorszy wynik :)

A tak wogóle to po co tak żalić się na forum ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
hahahahaa gratki mulard za "zabranie" mi miasta. Jak pokazały wczorajsze twoje kolony jesteś za słaby żeby na mnie lecieć samemu ba nawet z pomoca buczka ^^ 5 kolonów wczoraj zbitych od Was 2. Dzisiaj musiałeś posłużyć się swoimi "giermkami" z 4FUNA żeby na mnie fejki wysyłali + 6 kolonów od Was płynęło pod bonus i to jeszcze na miasta oddalone od mojego sojuszu, zapraszam na m55, czemu tam nie atakujesz? przecież wielki złotnik jesteś wszystko Ci wolno :] i Ty do mnie, że cofki nie umiem zrobić ? Jesteś żałosnym noobem, który nie potrafi sam wjechać na miasto :] a no tak chyba, że bd pchał kolony tak jak do Cichego na Helorusie (15 klocków obronił w nocy, przy 16 padł). Ja się dziwię czemu gracze mają polewkę u mnie na forum z Ciebie a Ty im takie wiadomości wysyłasz, że ja do Doroty musze iść na nauki robienia cofki. A jak wstawiłem wczorajsze cofki z klocuszków Waszych to wszyscy mieli polewkę z największego złotnika Lindosa hahaha szkoda, że mi bana nie załatwiłeś za to, że Ci miasto zabrałem (sam). Teraz Iblis czeka aż mu "odbierzesz" miasto bo jak to napisałeś oddajesz bo coś tam :D Kolejna śmieszna sytuacja, pisałeś z kobietą od nas z sojuszu, że nie masz czasu odbijać wczoraj swojego miasta, w którym siedziałem ale kolony z atakami miałeś czas wysłać hahaha taki zapracowany jesteś ponoć :D

Weź wdech i wydech i napisz jeszcze raz bo ciężko się to czyta :D
 

DeletedUser27908

Guest
Mi się tam odbijanie okupacji podobało , nie dzisiaj to jutro się weźmie takie miasto. 2 blaszki zdobyte powiesze sobię obok guźca nad kominkiem.
 

DeletedUser24377

Guest
ff5cd56656dec6acee2cd1764ffe13b8.png



z bety. także pospiesz się bo później będzie latania tyle, że tylko pod bonus kolony i na murek będą miały rację bytu. w końcu event bardzo długi i mocny zbliża się wielkimi krokami
smiley_emoticons_candle.gif


co mądrzejszym radzę już zwiększyć produkcję lądu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Zamiast ogni niedługo będą serwowane mielone na całym lindosie
smiley_emoticons_hust.gif
niby coś tam w filmiku było przedstawiane że poziomy obniżyli. pamiętam że było w tym evencie ostatnio 5 poziom mant, czyli x 9 h to 45, a na demokrycie 90 mant z jednego bonusu. teraz z tego co przedstawiali zmniejszyli na max 4 poziomy to 36 manciorek, a jak demokryt obdarzy to 72. Erynie to były chyba nawet 9 poziomy że po 81 wychodziło bez demokryta, a teraz max 4 poziom na becie, bo specjalnie odkrywałem receptury by zobaczyć. to i tak sukces 36 eryń a 81. mimo wszystko mocne nadal bardzo biorąc pod uwagę, że teraz na lindosie mają mityki już tylko Ci co szanują i bawią się w latanie po łaski, ale zaraz zmieni się to i każdy będzie walił nawet na murki za dnia największe jak to mawiają słupy przez co będzie problem w utrzymywaniu okupacji. poziomy bonusów zmniejszone, ale wbrew pozorom jest to pomyślane tylko i wyłącznie pod kątem $$$$$, bo mniej z jednego bonusu nam dadzą więc więcej bonusów trzeba wyzłocić za składniki. a zmniejszenie do 4 poziomów to wciąż nie jest rozwiązanie odpowiednie, by nie zaburzyć rozgrywki. jak dla mnie powinny być takie rzeczy wyjątkowe np. ekspansja której sami sobie nie możemy zrobić. warto pod tym kątem pomyśleć tworząc wydarzenia. W końcu zrobić sobie paczkę gryfów 120 dzięki ekspansji, jak dla mnie jest bardziej spektakularne niż wyjąć manty.
 

DeletedUser26320

Guest
ff5cd56656dec6acee2cd1764ffe13b8.png



z bety. także pospiesz się bo później będzie latania tyle, że tylko pod bonus kolony i na murek będą miały rację bytu. w końcu event bardzo długi i mocny zbliża się wielkimi krokami
smiley_emoticons_candle.gif

Dokładnie to co rok temu, nawet wygląd, nie postarali się :(
 

DeletedUser22651

Guest
Po co mają zmieniać ważne że stan konta się zgadza
smiley_emoticons_lol.gif


A mnie wpadlo w oko jakies zlote dziecie, to dosc zabawny osobnik musi byc, wywiesza sobie na klacie medale za tluczenie wlasnego wojska.

Chyba mówisz o sobie PICH bo od dawna wiadomo że nabijasz sobie pkt a później robisz szaraka.
na Lindosie jesteś na morzu x gdzie nie masz praktycznie gdzie pw zrobić a statsy mówią coś innego.
Wiec zacznij najpierw od siebie a później od innych.
Bo puki co się tylko wymądrzasz a robisz to samo.
smiley_emoticons_afraid.gif


Na czym nabijasz pw na transach
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
??
poz rank ogółem
2016-09-08 28 336 084
2016-09-07 28 314 681
2016-09-06 31 285 477
2016-09-05 32 259 186
2016-09-04 34 219 581
2016-09-03 37 195 521
2016-09-02 40 170 714
2016-09-01 41 154 225
2016-08-31 47 126 966
2016-08-30 55 109 177
2016-08-29 65 87 899
2016-08-28 70 75 921
2016-08-27 77 63 715
2016-08-26 90 45 563
2016-08-25 100 37 450

I jeszcze płaczesz że inni złocą a sam nie lepiej złocisz. Tylko że transy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Inno powinno cos zrobic z tymi pw za tluczenie wlasnego woja ...to cholernie nie fair...
 

DeletedUser17666

Guest
Chyba mówisz o sobie PICH bo od dawna wiadomo że nabijasz sobie pkt a później robisz szaraka.
na Lindosie jesteś na morzu x gdzie nie masz praktycznie gdzie pw zrobić a statsy mówią coś innego.
Wiec zacznij najpierw od siebie a później od innych.
Bo puki co się tylko wymądrzasz a robisz to samo.
smiley_emoticons_afraid.gif
Fakt, że usłyszałeś o Pichu parę plotek z ust osób, które często dostawały wciry od niego, plus szybko rosnące pw nie oznacza, że ubija własne wojsko! Masz słabe informacje, które są niczym nieuzasadnione.
Serio, to jest dedukcja na poziomie przedszkolaka osoby, która po prostu nigdy nie potrafiła tak szybko zyskiwać punkty walki za atak. Ktokolwiek grał z Pichem wie jak on na gra :). I razem z Adaśko, z którym też miałem przyjemność grać, jest jednym z najlepszych i najbardziej agresywnie grających graczy Polskiego grepolis.
 

DeletedUser22651

Guest
Fakt, że usłyszałeś o Pichu parę plotek z ust osób, które często dostawały wciry od niego, plus szybko rosnące pw nie oznacza, że ubija własne wojsko! Masz słabe informacje, które są niczym nieuzasadnione.
Serio, to jest dedukcja na poziomie przedszkolaka osoby, która po prostu nigdy nie potrafiła tak szybko zyskiwać punkty walki za atak. Ktokolwiek grał z Pichem wie jak on na gra :). I razem z Adaśko, z którym też miałem przyjemność grać, jest jednym z najlepszych i najbardziej agresywnie grających graczy Polskiego grepolis.

Rothi myślę że Pich nie potrzebuje adwokata.... Adasia znam grałem z nim zarówno w sojuszu jak i przeciwko
Picha tez znam i skończ mi ściemniać. To co ja słyszałem albo widziałem to zostawię dla siebie i tyle.
Ja nie dostałem "wciry" jak to nazywasz zarówno od Picha jak i Adasia.
smiley_emoticons_grin.gif

Chciałeś powiedzieć był bo Adaś już od dawna nie gra aktywnie jak kiedyś.
 
Do góry