Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
Hmm... moje przejście do Gięło nie było przejściem do czerwonych.
Wracając do tamtych czasów :) to... Ś.P. Dragoni byli dla mnie czerwoni dzięki ich liderom, a przede wszystkim dzięki egoistycznemu zachowaniu w/w :) i z tego co pamiętam to nie tylko dla mnie, ale dla jakiś 52 osób :)

Wiesz, prawda jest taka, że szczerze mówiąc koło wentyla mi lata to w jakim gracie sojuszu, etc. po prostu mam straszny ubaw, widząc jak wspominany już moralista przeskakuje pod parasol sojuszu :), a i mnie nielojalnemu rzekomo, wytykano przejścia - a rzeczoni czerwoni się tasują tak, że to jakaś komedia ;) najpierw Piwka, Zrzędy, Sithowie, teraz Casty ;) tylko Gięło trwa stabilnie :p
 

DeletedUser4218

Guest
Po co te kłótnie? Roszady są i będą zawsze na grepo.
A teraz czas...
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

Czekamy na cuda
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Daj Boże, by szybciutko zakończyć cudaczki, zgarnąć blaszki i do przodu :p
 

DeletedUser26609

Guest
Jak to było? To Gięło miało wypiąć się na Demony... A tu ciut odmienna sytuacja.
Jednym gratuluję braku możliwości ofensywnego rozwiązywania spraw
Drugim gratuluję głupoty
A temu, kto pisał o tym wypięciu się... nie zazdroszczę zmysłu strategicznego
 

DeletedUser25703

Guest
To cudaki nam ruszyły
Ale przeciwnicy chyba trochę zaspali
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Ale za to teraz działają ze zdwojoną siłą, bo mają duuuużą motywację :D
 

DeletedUser19924

Guest
Wszyscy zaspali trochę...jak support ludzi w błąd wprowadzał :) ale taki standard...
 

DeletedUser26609

Guest
[ciach]

Tyle było sojuszy ambitnych :D a tak naprawdę trzy budują cudaki...
Choć jedni próbują blokować na jednym de facto, no ale co tam ;)

[ciach]

Gdzie jest cudak Dragonów :D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
[ciach] Ale to dopiero początek, kto pierwszy dostanie zadyszki?
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Ale to dopiero początek, kto pierwszy dostanie zadyszki?
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Heh no mam nadzieję, że nie MY
smiley_emoticons_lol.gif


Chociaż ja się już czuję jak po długim biegu,
smiley_emoticons_hecheln.gif

a dopiero teraz zaczyna się podbieg pod górę...

@Paxtonix
Dzięki za marchewki, bardzo pomagają w tym wyścigu.
Są zdrowe i dobre na oczy, co przy tylu godzinach przy kompie
na pewno się przyda
smiley_emoticons_hust.gif
 
Pax, nie przejmuj się, cytując klasyka:
"bądź spokojny kiedy zaczną coś gadać, znaczy, że im przeszkadza, też chcą mieć..."
 

DeletedUser11447

Guest
Ja je chętnie wykorzystam na sok :) będą świetnie smakowały z domieszką egipskich daktyli , czy też innych egzotycznych owoców z odległych krain o bardzo bogatej, bo sięgającej aż antyku historii.

To będzie naprawdę świetny koktajl :)
 

DeletedUser28006

Guest
Nie ma to jak przypisywanie sobie zwycięstwa przed czasem to raz, a dwa radości z niego bo przyszło przez jakąś szuje która przekazuje wam co trzeba (inaczej skąd wiedzielibyście o marchewkach) przecież nie macie nikogo w supporcie :) Wygracie ok, ale nikt nie zapomni jak to jeden z waszych poskarżył się się supportu bo dostał jednego dłuższego na PW. Tak tak wiem, każdy ma prawo do szacunku itd. to już mi support napisał nie musicie powielać, ale oczami wyobraźni widzę to jak mówi "mam prawo do szacunku!" kolesiowi któremu zalazł za skórę... O zmieniających barwy klubowe bo tak było wygodniej nie będziemy tu wspominać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Ewelinku jakże Wielki

u nas nikt jeszcze nie odtrąbił zwycięstwa, przeciwnie - mam wrażenie, że gdy tylko ktoś się wychyli i oceni sytuację nazbyt optymistycznie, to natychmiast jest stopowany

u nas pokory nie brakuje

a Wy z supportem też działacie sobie za pan brat
i zapewne doskonale wiesz o czym mowa, śmieszne to było
chociażby na 1 dzień starcie się blokować aktywność naszych grajków, ale to nic nie da
 
To ciekawe co mówisz Marto
mysli.gif

Bo w pierwszym dniu cudów mieliśmy około 10 osób zbanowanych dziwna sprawa nie sądzisz ?
/ciach/
jezyk.gif

Chyba to już normalne że w erze cudów wyciąga się po wszystkie bronie nie ważne jakie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Ale co Marta powiedziała nie tak? Nie pisaliście zgłoszeń do supportu? Pewnie, że pisaliście...ile tylko mogliście:) Więc nie bardzo rozumiem przytyk...
 
Tak, pisaliśmy ale po banie Pussydoll bo tego już było za wiele. To był jakiś 3/4 dzień cudów. Nie chcę się tutaj bawić w jakąś dziecinadę ale oni pierwsi zaczęli zgłaszać nasze konta.
 
Do góry