Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27852

Guest
W Drinkach kilka osob z frontu z Wilkami poszlo na urlop np newpol i minimini. Tez zauwazylem, ze troche osob skonczylo gre i wielu innych na urlopach. Ogolnie poprosze o nazwe sojuszu gdzie nie ma urlopow ani konczacych gre oraz jakis gracz nie odszedl z sojuszu? Takze takie durne argumenty sa bez sensu.

Owszem jestesmy malym sojuszem do tego calkowicie nowym gdzie wiekszosc graczy to normalni gracze co nie sa super aktywni ani nie graja na zlocie wiec co tu sie dziwic, ze nie daja rady z cala topka drinkow co nie maja innych wojen i wszyscy polecieli rozbierac niedzielnych graczy Wilkow. Przeciez Mordulec to sam ma wiecej miast i wojska niz wszyscy razem wzieci gracze z Wilkow mowie o tych srednio aktywnych jakich jest wiekszosc.

Ogolnie i tak sie dziwie, ze mimo, ze Drinki maja tak ogromna przewage bo w topowych aktywnych graczach ze zlotem to z 5x jak nie wiecej a glownie zajmuja sie rozbieraniem nieaktywnych graczy. Owszem trzeba przyznac, ze raz na tydzien zrobicie dobra zgrana akcje i podbijecie miasto aktywnemu ale po was i waszej przewadze oczekiwalem, ze tylko takie akcje beda a nie walka z nieaktywnymi:)

Nie bede wam ujmowal bo moim zdaniem jestescie tu najsilniejsza ekipa i wiele silniejsza od nas ale po najsilniejszych oczekuje sie czegos wiecej niz rozbiorki nieaktywnych a potem latanie na FO i chwaleniu sie, ze jakis gracz co sie loguje raz dziennie odszedl i konczy grea Drinki sa gora.

Choc mimo, ze jestescie tu najsilniejsi to jednak takie sojusze jak Bobry rzeznia czy MDG i kilka innych mocnych ekip z dawnych swiatow by tu z wami nie miala za wiele co robic ale poziom spadl drastycznie i obecnie ciezko o dobrych graczy dlatego tak latwo wam idzie choc jak mowie macie najlepsza ekipe jak na obecny poziom GP.

Tylko prosze nie pisac nic o MDG bo ten sojusz zakonczyl sie juz dawno a Wilki to calkiem inna ekipa nowych graczy zebranych dopiero na tym swiecie i to nie tych najlepszych. Owszem jest kilku swietnych nowych graczy ale to stanowczo za malo jak na tak duza ekipe drinkow o takim samym wysokim poziomie graczy + kilka workow zlota.

Z MDG tylko ja gram w miare aktywnie w Wilkach i to tez nie tak jak kiedys co widac od wielu swiatow. Jest jeszcze kilka osob ale bardziej jako pomoc deff i malo aktywnie.

Ekipa MDG dawno juz sie wypalila i nie wroci tak jak ekipy bobrow czy rzezni tez juz nie wroca w dawnym skladzie lub w ogole.

A PolishDog chyba zapomnial jak jego sojusz w podobnej sytuacji co tutaj Wilki dostal tegie lanie od MDG i Maratonu na Akcjum i jego sojusz gdzie jeszcze doktorek byl do pomocy moze miesiac sie utrzymal? a co zrobil po miesiacu PolshDog i Doktorek? ano pierwszy szaraki a drugi ledwo uciekl jednym miastem na inne morze do Adasko do sojuszu a reszta miast zostala rozebrana.

Takze PolishDog chyba sam doskonale powinienes wiedziec jak to jest walczyc malym sojuszem przeciw duzo wiekszemu ? tyle, ze ja nie mam zamiaru robic szaraka jak Ty czy uciekac na inne morze zdala od MDG jak doktorek tylko walczyc tu z wami do ostatniego miasta.

I uprzedzam pewnie z czasem zostane sam lub w kilka osob przeciw najlepszemu sojuszowi na tym swiecie ale co z tego? ja tu przyszedlem walczyc i nie bede sie przejmowal utrata nawet wiekszosci miast jezeli do tego dojdzie.

Wilki mala grupa walcza z najwiekszymi zlotnikami (nie liczac Mularda on jest top-1) czyli Drinkami a do tego najlepiej zgranymi i z najlepsza ekipa takze czy kogos dziwi, ze przegrywamy? gdybym mial 10 takich jak ja do pomocy na froncie to byscie nie kwikneli a tak to ja plus pare osob nie dajemy rady pilnowac wszystkich nieaktywnych gdzie wbijacie kolony i sojusz ma ciezko.

Zeby nie bylo Drinki tutaj maja lajlepsza ekipe i mam szacunek do ich umiejetnosci oraz niczego nie ujmuje. Ale moim zdaniem jak na wasza duza przewage i mozliwosci to wstyd, ze 90% miast przejmujecie nieaktywnym niedzielnym graczom bo ja taka przewage bym wykorzystal do walki a nie rozbiorek.
 

DeletedUser22651

Guest
Nawet tej bajki nie czytam... może ktoś mi streścić ??
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

Turek może jeszcze napisz jak wiochę straciłeś i skończ pisać te swoje herezje.
A Ty Turek kogo przejąłeś oprócz szaraka lub nie aktywnego ??
No pochwal się swoimi osiągnięciami pokaż może ostatniego kolona na godgi ?
Ty to masz fantazje i jak zwykle wykręcisz kota ogonem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Co Ty tutaj wypisujesz. latamy akcje na Was aktywnych i zbieracie smary. nie mów o wielkim sojuszu bo akcje robimy: Tomaszek, Ja Szadzio plus Ada, Milka i konradwilk. a ten gość co walnął szaraki to dlatego bo dostał kolona. Jakoś nie przeszkadzało mu wypisywać i rozsyłać rapka jak trafił mi wczoraj offa, gdzie nie mogłem wejść a teraz nagle niedzielny gracz. Oczywiście jak trafił offa mi to Turek od razu zaczął atakiem latać tak jak piszesz po nieaktywnym. Czysta hipokryzja. Wczoraj ubiciem offa się podjarał dziś dostał kolona i nie pisz o wielkiej przewadze bo w kilka osób deffujemy Wasze kolony więc to zwykłe farmazony, co do akcjum? nie dostaliśmy tęgiego lania po prostu mieliśmy dość debilnego puszczania fejków po kilkaset mieczyków przez maratończyków i skończyliśmy. na Akcjum to wszędzie pełno paktów nawaliłeś i to jest wstyd. Dobrze, że zostajesz cieszy mnie to bo będzie na kogo latać akcjami chyba, że znów powiesz, że latamy po nieaktywnych.
smiley_emoticons_oh-no2.gif
Reszta sojuszu działa głównie na dolnych frontach i tam się skupia, bo gdyby wszyscy ruszyli to, by nic nie zostało z Was
 

DeletedUser22651

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Nie rozpisuj się Patryk bo Turek to hipokryta i widzi tylko swój czubek nosa... sam mi pisał że on akcji nie robi bo jak się
utopi to się z niego by śmiali... taki z niego wojownik.
Może Turkowi zrobimy orkiestrę po kilkaset atak cały dzień i noce ??? jak jego sojusz na Akcjum ? I zobaczymy ile wytrzyma.
Po za tym Tureczku kto Ci obstawi wiochy ?? od kogo teraz deeffa wysępisz ?? i Te Twoje murki 25 i Wieża
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
ps. Turek nie to, że się czepiam, ale wpierw uporządkuj swój sojusz, bo Twoi gracze wypisują o Tobie, że grasz pod siebie tylko i dbasz o własny interes olewając sojusz. Nawet wypisują prośby o przyjęcie i możliwość walki z Tobą
 

DeletedUser24377

Guest
a co do latania na nieaktywnych nam nie przeszkadza 1k szybkich u aktywnego gracza tylko normalnie mu wjeżdżamy kolonem i nie narzekamy, że obstawia mimo, że to nie jest niedzielny gracz. ps. spójrz wpierw na własne przejęcia wewnątrz sojuszu bo tylko takie praktycznie są. a i nagle przeszkadza Ci złocenie niektórych graczy? To, że się wyzłoci wojsko, żeby szybciej zrobić akcję na aktywnego gracza to problem? chyba że wolisz by same lamy bić. a jak masz ochotę tak jak mówi doktorek możemy również Ci urządzić orkiestrę fejków jak nam Twoje wielkie MDG i Maratończycy ale jaki to ma sens? lepiej normalnie w akcji zabrać wioskę
 

DeletedUser23003

Guest
W Drinkach kilka osob z frontu z Wilkami poszlo na urlop np newpol i minimini. Tez zauwazylem, ze troche osob skonczylo gre i wielu innych na urlopach. Ogolnie poprosze o nazwe sojuszu gdzie nie ma urlopow ani konczacych gre oraz jakis gracz nie odszedl z sojuszu? Takze takie durne argumenty sa bez sensu.

Owszem jestesmy malym sojuszem do tego calkowicie nowym gdzie wiekszosc graczy to normalni gracze co nie sa super aktywni ani nie graja na zlocie wiec co tu sie dziwic, ze nie daja rady z cala topka drinkow co nie maja innych wojen i wszyscy polecieli rozbierac niedzielnych graczy Wilkow. Przeciez Mordulec to sam ma wiecej miast i wojska niz wszyscy razem wzieci gracze z Wilkow mowie o tych srednio aktywnych jakich jest wiekszosc.

Ogolnie i tak sie dziwie, ze mimo, ze Drinki maja tak ogromna przewage bo w topowych aktywnych graczach ze zlotem to z 5x jak nie wiecej a glownie zajmuja sie rozbieraniem nieaktywnych graczy. Owszem trzeba przyznac, ze raz na tydzien zrobicie dobra zgrana akcje i podbijecie miasto aktywnemu ale po was i waszej przewadze oczekiwalem, ze tylko takie akcje beda a nie walka z nieaktywnymi:)

Nie bede wam ujmowal bo moim zdaniem jestescie tu najsilniejsza ekipa i wiele silniejsza od nas ale po najsilniejszych oczekuje sie czegos wiecej niz rozbiorki nieaktywnych a potem latanie na FO i chwaleniu sie, ze jakis gracz co sie loguje raz dziennie odszedl i konczy grea Drinki sa gora.

Choc mimo, ze jestescie tu najsilniejsi to jednak takie sojusze jak Bobry rzeznia czy MDG i kilka innych mocnych ekip z dawnych swiatow by tu z wami nie miala za wiele co robic ale poziom spadl drastycznie i obecnie ciezko o dobrych graczy dlatego tak latwo wam idzie choc jak mowie macie najlepsza ekipe jak na obecny poziom GP.

Tylko prosze nie pisac nic o MDG bo ten sojusz zakonczyl sie juz dawno a Wilki to calkiem inna ekipa nowych graczy zebranych dopiero na tym swiecie i to nie tych najlepszych. Owszem jest kilku swietnych nowych graczy ale to stanowczo za malo jak na tak duza ekipe drinkow o takim samym wysokim poziomie graczy + kilka workow zlota.

Z MDG tylko ja gram w miare aktywnie w Wilkach i to tez nie tak jak kiedys co widac od wielu swiatow. Jest jeszcze kilka osob ale bardziej jako pomoc deff i malo aktywnie.

Ekipa MDG dawno juz sie wypalila i nie wroci tak jak ekipy bobrow czy rzezni tez juz nie wroca w dawnym skladzie lub w ogole.

A PolishDog chyba zapomnial jak jego sojusz w podobnej sytuacji co tutaj Wilki dostal tegie lanie od MDG i Maratonu na Akcjum i jego sojusz gdzie jeszcze doktorek byl do pomocy moze miesiac sie utrzymal? a co zrobil po miesiacu PolshDog i Doktorek? ano pierwszy szaraki a drugi ledwo uciekl jednym miastem na inne morze do Adasko do sojuszu a reszta miast zostala rozebrana.

Takze PolishDog chyba sam doskonale powinienes wiedziec jak to jest walczyc malym sojuszem przeciw duzo wiekszemu ? tyle, ze ja nie mam zamiaru robic szaraka jak Ty czy uciekac na inne morze zdala od MDG jak doktorek tylko walczyc tu z wami do ostatniego miasta.

I uprzedzam pewnie z czasem zostane sam lub w kilka osob przeciw najlepszemu sojuszowi na tym swiecie ale co z tego? ja tu przyszedlem walczyc i nie bede sie przejmowal utrata nawet wiekszosci miast jezeli do tego dojdzie.

Wilki mala grupa walcza z najwiekszymi zlotnikami (nie liczac Mularda on jest top-1) czyli Drinkami a do tego najlepiej zgranymi i z najlepsza ekipa takze czy kogos dziwi, ze przegrywamy? gdybym mial 10 takich jak ja do pomocy na froncie to byscie nie kwikneli a tak to ja plus pare osob nie dajemy rady pilnowac wszystkich nieaktywnych gdzie wbijacie kolony i sojusz ma ciezko.

Zeby nie bylo Drinki tutaj maja lajlepsza ekipe i mam szacunek do ich umiejetnosci oraz niczego nie ujmuje. Ale moim zdaniem jak na wasza duza przewage i mozliwosci to wstyd, ze 90% miast przejmujecie nieaktywnym niedzielnym graczom bo ja taka przewage bym wykorzystal do walki a nie rozbiorek.

Tsunami na akcjum to zupelnie inna bajka niz wilki na lindosie. Szaraki byly grupowe. A co do Polisha to powiem tak. Wjedzie kazdemu. Aktywny, niekatywny nie ma dla niego znaczenia. Zreszta z tego co wiem to tobie miasto tez zabral :)
 

DeletedUser22651

Guest
Patryk wklej screen przejęć gracza .BraveHeart. vel Turek zobaczymy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24377

Guest
A zapomniałbym, że latając do drinków turek wybierał tylko nieaktywnych graczy i do tego latał nocą. raz u mnie w nocy nadział się na deffa pełnym offem i skończyło się latanie w nocy jak słup jakiś
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Nawiązując jeszcze do akcjum wielkie MDG i Maratończycy: fejkowanie, latanie po nieaktywnych 2 sojusze po ponad 100 osób plus akademie, wszędzie pakty dookoła, wstawianie kretów między innymi do Tsunami.
także tyle mam do powiedzenia. a co do naszych szaraków to była zbiorowo podjęta decyzja z aktywnymi graczami, a to że biliście tam głównie nieaktywnych stadami to zasługa nabrania do Tsunami graczy jakiś lam i kretów przez koichiro, który zostawił sojusz i uciekł. Co to za przyjemność z rozgrywki? żadna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28011

Guest
HEHE
Na facebooku grepolis więcej sie dzieje :p;p;p;p;;p;p;
Pozdrawiam "support"
 

DeletedUser24377

Guest
Patryk wklej screen przejęć gracza .BraveHeart. vel Turek zobaczymy
smiley_emoticons_biggrin.gif
6d118cdd496cbd71673baf1e716fc91b.png



SPQR i Virulentt to sojusze w pakcie z turkiem również. I kto tu lata po nieaktywnych teraz? więcej się spodziewałem po takiej legendzie grepolis PL. tyle do powiedzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Myślę że tutaj nie trzeba nic więcej dodawać dziękuję
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser11474

Guest
Kolego Turek;)
Przy Twoim kilkuletnim doswiadczeniu powinienes wiedziec ze zawsze pierwszych przejmuje sie mniej aktywnych to normalne i nie ma sie co dziwic ,zawsze tak bylo i pewnie bedzie...
Dziwi mnie bardziej to ze wytykasz innym to co sam robisz a to smierdzi dulszczyzná nawiazuje tutaj do wklejonej listy podbojow. My na froncie z Wami gramy praktycznie w kilka osob razem przeprowadzamy akcje,razem wbijamy wam sie na wyspy,uwazam ze praktycznie szanse na udane podboje sa takie same poniewaz gra u Was kilku naprawde aktywnych graczy np Tar kiedy nie puszcze ataku zawsze wchodzi...My w przeciwienstwie do Was nie stawiamy murkow 25 i deffa od po 1 k transow bo jak sam zauwazyles suma sumarum tylko dostarcza nam to pw na kolejne Wasze wiochy...;) Mam tylko nadzieje ze Twoje umiejetnosc nie sa przechwalone i dostarcza nam wszystkim sporo emocji przy wstawianiu kolonow...;) Pozdrawiam
 

DeletedUser27953

Guest
Murek 25 zapewnia ochronę w bonusie przy jakieś obstawie oczywiście
w pewnym momencie mieliście taką przewagę że na żywca przejmowaliście nam miasta z 0 murkiem bo nie było już mitków gdzie wy + UK mieliście jeszcze sporo w zapasie
także to raczej strategiczna decyzja a nie powód do wyśmiewania się z tego


a co do obstawiania miast Turkowi to nie lepiej go obstawić żeby utrzymywał niemal cały front czy jakiegoś średniaka który prosi o wsparcie co i tak za 2/3 dni straci miasto i to takie osoby mają pretensje i to bez postawne
o prośbę do was pisał olek właśnie na jego koncie grał też brat z resztą dziś walnął szaraki lub wczoraj w nocy


A co do przejęć ostatni miesiąc to same rozbiórki co zrobić mamy poinformować was że gracze kończą i oddawać wam miasta ?
Turek brał miasta na froncie jakbyście nie zauważyli więc o co wam chodzi :) ?
 

DeletedUser24377

Guest
Murek 25 zapewnia ochronę w bonusie przy jakieś obstawie oczywiście
w pewnym momencie mieliście taką przewagę że na żywca przejmowaliście nam miasta z 0 murkiem bo nie było już mitków gdzie wy + UK mieliście jeszcze sporo w zapasie
także to raczej strategiczna decyzja a nie powód do wyśmiewania się z tego


a co do obstawiania miast Turkowi to nie lepiej go obstawić żeby utrzymywał niemal cały front czy jakiegoś średniaka który prosi o wsparcie co i tak za 2/3 dni straci miasto i to takie osoby mają pretensje i to bez postawne
o prośbę do was pisał olek właśnie na jego koncie grał też brat z resztą dziś walnął szaraki lub wczoraj w nocy


A co do przejęć ostatni miesiąc to same rozbiórki co zrobić mamy poinformować was że gracze kończą i oddawać wam miasta ?
Turek brał miasta na froncie jakbyście nie zauważyli więc o co wam chodzi :) ?
Turek to cały czas ma same rozbiórki. u nas też są i co da się żyć? utrzymuje front? nie rozśmieszaj mnie i co na tym froncie robi? a pisało paru graczy więc nie masz racji kolego. co do murków mnie to nie przeszkadza. na żywca z murkiem wiochy też przejmowaliśmy. i po co turek akcjum przywołuje? powód do wyśmiewania że banda noobów lata fejkami? też możemy zapewnić taką rozgrywkę mu. ale wiem jak się wtedy czuje więc nie zamierzam do takich tanich chwytów się zabierać. mówi, że my nieaktywnych bierzemy? my tu na front musieliśmy jakoś wbić nawet miasto 500 pkt brałem by na froncie się obok niego ustawić. a Turek wypomina kilka przejęć mniej aktywnych przez nasz sojusz a sam co robi? lata po nocy i szuka nieaktywnych wczoraj po ubiciu mi offa też ruszył wielki wojownik atakami sprawdzającymi nagle i to jest utrzymanie frontu? to chyba mamy odmienne zdanie i pojęcie na temat frontu i grze na nim. Prawda jest taka, że ma zero ambicji i czeka tylko na okazje a nam zarzuca, że za mało akcji robimy i w dodatku, że złocimy nieraz by offy szybko na akcje odrobić?
 

DeletedUser19304

Guest
Myślę że tutaj nie trzeba nic więcej dodawać dziękuję
smiley_emoticons_biggrin.gif
Widze ze nic się nie zmienia, niby dorośli ludzie a mentalność dzieciaków. Kontak z takimi graczami jak Doktorek choćby tylko na fo grozi pobrudzeniem siebie, jedyne z czym się mogę z nim zgodzić to to, ze nic więcej nie trzeba dodawać.
 

DeletedUser27953

Guest
Turek to cały czas ma same rozbiórki. u nas też są i co da się żyć? utrzymuje front? nie rozśmieszaj mnie i co na tym froncie robi? a pisało paru graczy więc nie masz racji kolego. co do murków mnie to nie przeszkadza. na żywca z murkiem wiochy też przejmowaliśmy. i po co turek akcjum przywołuje? powód do wyśmiewania że banda noobów lata fejkami? też możemy zapewnić taką rozgrywkę mu. ale wiem jak się wtedy czuje więc nie zamierzam do takich tanich chwytów się zabierać. mówi, że my nieaktywnych bierzemy? my tu na front musieliśmy jakoś wbić nawet miasto 500 pkt brałem by na froncie się obok niego ustawić. a Turek wypomina kilka przejęć mniej aktywnych przez nasz sojusz a sam co robi? lata po nocy i szuka nieaktywnych wczoraj po ubiciu mi offa też ruszył wielki wojownik atakami sprawdzającymi nagle i to jest utrzymanie frontu? to chyba mamy odmienne zdanie i pojęcie na temat frontu i grze na nim.

Nie porównuj sytuacji waszej z naszą ;)
gdyż na po pierwsze macie mniej rozbiórek a nas w dużym stopniu ograniczają sloty bo w ostatnim czasie trzeba przejmować nieaktywnych i tych co kończą niestety

Turek to inna liga więc go nie atakujcie ale rozbieracie nieaktywnych w sumie rozumiem to i sam bym tak zrobił by potem zrobić akcje przejęcia kilkunastu miast na raz żeby go dobić ;) wiem co planujecie he he
front jest długi i paru aktywnych niewiele by teraz zdziałało więc o akcji na jakiegoś drinka aktywnego chyba można by pomarzyć przynajmniej tyle na to wskazuje

turek przywołał akcjum tylko po to aby porównać Tsunami z wilkami gdzie tam padły szaraki i większość uciekła , z obecną sytuacją wilków gdzie ciągle walczymy
i nie interesuje mnie kto kogo męczył 1000 ataków , ludziom już w głowach się poprzewracało od tej wygody chce stare czasy gdy aktywność decydowała o akcjach a nie apka ehh

i dog wszystko zależy od punktu siedzenia :)
także rozumiem twoje zdanie ale zrozum też moje :)
no i wolę dyskutować z tobą a niżeli z resztą tych szczekaczy z fo bez kultury szukający tylko "walki słownej" na forum
 

DeletedUser24377

Guest
Nie porównuj sytuacji waszej z naszą ;)
gdyż na po pierwsze macie mniej rozbiórek a nas w dużym stopniu ograniczają sloty bo w ostatnim czasie trzeba przejmować nieaktywnych i tych co kończą niestety

Turek to inna liga więc go nie atakujcie ale rozbieracie nieaktywnych w sumie rozumiem to i sam bym tak zrobił by potem zrobić akcje przejęcia kilkunastu miast na raz żeby go dobić ;) wiem co planujecie he he
front jest długi i paru aktywnych niewiele by teraz zdziałało więc o akcji na jakiegoś drinka aktywnego chyba można by pomarzyć przynajmniej tyle na to wskazuje

turek przywołał akcjum tylko po to aby porównać Tsunami z wilkami gdzie tam padły szaraki i większość uciekła , z obecną sytuacją wilków gdzie ciągle walczymy
i nie interesuje mnie kto kogo męczył 1000 ataków , ludziom już w głowach się poprzewracało od tej wygody chce stare czasy gdy aktywność decydowała o akcjach a nie apka ehh

i dog wszystko zależy od punktu siedzenia :)
także rozumiem twoje zdanie ale zrozum też moje :)
no i wolę dyskutować z tobą a niżeli z resztą tych szczekaczy z fo bez kultury szukający tylko "walki słownej" na forum
co Ty wiesz o rozbiórkach. również je mamy i nas też ograniczają sloty.
jaka liga to turek? w czym jest lepszy od innych, że non stop wszyscy go wyśpiewują na polskim grepolis? ja jakoś nie zauważyłem, by to
premier league była tylko ekstraklasa w Polsce chociaż mimo wszystko bardzo ją lubię bo jest nasza. Ja mam nie porównywać Waszej z naszą a Turek może Tsunami z wilkami? no teraz to śmierdzi hipokryzją. Nikt nie uciekł tam, ale ludzie mieli dosyć dzień i noc fejków po kilkaset na liczniku. pograj tak to będziesz wiedział o czym mówię. Nawet pisałem wtedy z kolegą do Garrusa i do Turka, że pogralibyśmy jeszcze, ale normalnie, a nie fejkowaniem, ale Turek jak zawsze zlał i nawet nie raczył mi odpisać chociaż wtedy jeszcze go nie znałem i napisałem, żeby nie robić szaraków tylko normalnie pograć jeszcze. Ale zdanie wyrobiłem sobie już wtedy na lekceważeniu nawet innych. Przestańcie już o tych apkach mówić bo mi się niedobrze robi.. czym różni się nieaktywność i dawnymi czasami jak kogoś nie ma bo nie było apek? sztuką jest wstawiać kolony jak ktoś jest i apka tu nie ma nic do rzeczy. a co do punktu widzenia oczywiście, że to też prawda, ale póki co ja podaje Ci argumenty a po Waszej stronie jest tak, że Wam wolno porównywać nam nie. Wam wolno brać miasta z rozbiórki i nieaktywnych a nam nie. Tyle, że my robimy akcje a pisanie o złocie jest śmieszne przez turka i jednocześnie, że zbyt mało akcji robimy. Bez złota nie da się szybko akcji robić co dwa dni nawet.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry